דרוש מידע סופית - היום שביתה במעונות

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
שמעתי הבוקר ברדיו מנכלית של אחת הרשתות (נראה לי שנעמת)
היא אמרה שיש 14000 ילדים
ו3500 נשות צוות
זה מטפלת לכל 4 ילדים.
משהו לא מסתדר לי עם זה.
יש מנהלות, מבשלות וכנראה עוד אנשי צוות שהם לא מטפלות.

צחור

משתמש מקצוען
מישהו יכול לברר אם חוקית הם צריכים להחזיר את היום הזה(בתקווה שזה אכן יהיה יום)בסוף השנה??
(כי לכאורה יש מספר ימים ללימוד לפי התמ"ת)

ביתי

משתמש מקצוען
העובדות היו חייבות לבוא לעבודה!! מי שלא באה לא תקבל כסף על היום. אבל הזהירו לא להכניס ילדים כי אסור, המטפלות הגיעו וישבו במעון עד שסוף סוף ריחמו עליהם ושיחררו אותן
שתדעו שהמטפלות לא יזמו כזה דבר, ואולי התעצבנו כמו האמהות המסכנות:(נעבאך שהיו צריכות פתאום לדאוג לילד שלהם...
אולי זה כדי ללמד את האמהות שהמטפלות הם גם כן בני אדם
שנית מי שבאמת אכפת לה- שתשלח מיילים למנהל הרשת על מה שקורה והוא ידאג להעביר לאן שצריך (בית יעקב רצו לפרסם לאיפה ניתן לשלוח אבל עד אז סוף סוף שוחררתי מכלאי במעון...)
לעניין משכורות: בכל מקום עובד זוטר מקבל פחות ממנכ"ל ומנכ"ל פחות ממנהל ראשי וזה מה שקורה גם במעון המטפלת מקבלת הכי קצת ואז המנהלת, המפקחת...(אולי גובה המשכורת היא לפי דירוג- כמה מינויים יש מתחת...)

ביתי

משתמש מקצוען
במידה והצוות מקבל שכר עבור היום הזה - הנוהל הוא שמחזירים את היום
כרגע מתארגנת תביעה ייצוגית בקשר לזה.

כמו שזה נראה כרגע זה רק הולך ומסתבך..
העובדות לא!!!! אשמות שהוחלט על שביתה. אין הצדקה בשום אופן לגזול את הימים המועטים שיש למטפלת במעון חופש!!!!!!!!!!!
אוי ואבוי אם זה יקרה כי אז תשארו כולכן בלי מעונות כי המטפלות על סף פיצוץ מהצידקות המיוחדת
של אמהות שלדוג' שנה שעברה היה הטיול של ב"י במקום שישי שבת באמצע שבוע ואח"כ אמהות התלוננו על היום שהיו צריכים לחפש מקום חילופי ורצו שיוסיפו יום בסוף שנה
הסערה שהתלקחה בין המטפלות לא יכולה לתאר, מטפלות כמעט ואפילו באמת בכו מהאטימות הנוראה שיש לאימהות מסוימות(ח"ו כולן רק בודדות..) שעד שסוף סוף יש לנו הזדמנות להיות עם הילדים הפרטיים רוצים לגזול לנו
ברוך ה' שבסוף לא יצא לפועל
אבל בקשה מעומק הלב:אל תעשו לנו את זה!!!!!!!!!!!! מרחמו עלינו.! גם ככה אנחנו עובדות נון סטופ
מותר שיהיה לנו חופש!!!!!

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
העובדות לא!!!! אשמות שהוחלט על שביתה. אין הצדקה בשום אופן לגזול את הימים המועטים שיש למטפלת במעון חופש!!!!!!!!!!!
אוי ואבוי אם זה יקרה כי אז תשארו כולכן בלי מעונות כי המטפלות על סף פיצוץ מהצידקות המיוחדת
של אמהות שלדוג' שנה שעברה היה הטיול של ב"י במקום שישי שבת באמצע שבוע ואח"כ אמהות התלוננו על היום שהיו צריכים לחפש מקום חילופי ורצו שיוסיפו יום בסוף שנה
הסערה שהתלקחה בין המטפלות לא יכולה לתאר, מטפלות כמעט ואפילו באמת בכו מהאטימות הנוראה שיש לאימהות מסוימות(ח"ו כולן רק בודדות..) שעד שסוף סוף יש לנו הזדמנות להיות עם הילדים הפרטיים רוצים לגזול לנו
ברוך ה' שבסוף לא יצא לפועל
אבל בקשה מעומק הלב:אל תעשו לנו את זה!!!!!!!!!!!! מרחמו עלינו.! גם ככה אנחנו עובדות נון סטופ
מותר שיהיה לנו חופש!!!!!
לא הבנתי, הלכתן הביתה? ידלמו לכן על השעות שהייתן לא? הרי אתן רציתן ללכת...

ביתי

משתמש מקצוען
לא הבנתי, הלכתן הביתה? ידלמו לכן השעות שהייתן לא? הרי אתן רציתן ללכת...
תחשבי שאת באה למעון ריק מה תעשי שם? רק מי שלא באה לא תקבל משכורת על היום אז באנו
ואח"כ אמרו לנו שאנו יכולות ללכת ונקבל גם על ההמשך (זה היה בערך ב12)

ביתי

משתמש מקצוען
לידעת כל מי ששולחת למעון: השביתה ממשיכה גם מחר על כל היום
(בית יעקב. אז כנראה שגם כל מי שהיה ביחד היום)

ביתי

משתמש מקצוען
עד מתי זה ימשך?
עד שירחמו על עובדות המעונות שאין להן אפשרות לקחת חופשות מחלה כי אין ממלאות מקום בגלל השכר הנמוך...
התפקיד של ההורים להרעיש את המדינה ואז יקשיבו וזה לא נראה שהורים עושים משהו

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עד שירחמו על עובדות המעונות שאין להן אפשרות לקחת חופשות מחלה כי אין ממלאות מקום בגלל השכר הנמוך...

התפקיד של ההורים ולגדל את הילדים ולעבוד בשביל לפרנס, זו קריעה לעמוד בכבוד בשני התפקידים
ובזמן שביתה צריך להביא לעבודה זאטוט, או לחפש לו סידור, לא נותרת טיפת כוח או זמן להרעיש את העולם.
השביתה הזו פשוט אטומה ונוראה, ****** יחולו על מי שיזם אותה.
אני הכי בצד של המטפלות,ורוצה שיעלו להם את השכר. אבל השביתה פוגעת בנו ובילדים שלנו ובסיומן של השביתות כך שמעתי מהטפלות במעון ביום שישי, הן אף פעם לא מקבלות העלאה בשכר.
גם אם המדינה נותנת תוספת תקציב זה לא מגיע לכיס שלהן!!!

אות לי

משתמש סופר מקצוען
לגבי מחר תעשו סידור לילדים ..

''הורים יקרים,
ערב טוב,
במהלך היום קוינו שמשרד האוצר יתעשת וממשלת ישראל תתגייס להצלת מעונות היום בישראל.
לצערנו התבדנו .

לא נוכל לוותר על בטחונם וחינוכם של ילדכם.
לא נוכל לוותר על שרותן של מטפלות טובות ומסורות.

אנחנו ממשיכים במאבק שלכם/שלנו ומודים על סבלנותכם ותמיכתכם.

לצערנו, בהעדר התייחסות המדינה, גם מחר יום ב׳ כד אלול תשעח (3.9.18), כל המעונות הגדולים בישראל, יהיו סגורים.''

היכל

משתמש פעיל
זה רק אני שחושב אם באמת היה אכפת למנהלי הרשתות מהמטפלות למה הם היו חייבות לבוא היום
חלאס שיפסיקו כבר עם השטויות וישלמו מכספים למטפלות

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
את פעם היית בתפקיד של לדאוג לשכר שלי?
פעם הרעשת את העולם בשביל שלי יהיו תנאי נאותים לעבודה?
אני מאוד רוצה שיעלו לך את השכר, חושבת שזה הכי נכון וחשוב בעולם.
אבל לא מבינה מה הקשר לשביתה
כעת אני לא עושה כלום חוץ מלחפש לילדתי סידור הולם ליום הבא
כי אצלי בעבודה אין שביתה...
אם היית באה אלי בסיומו של יום במעון,
ומבקשת ממני תחתמי על עצומה
הייתי חותמת ומחתימה את כל המשפחה, כי אני בעד לעזור יהודי,
ובטח כשמדובר במטפלת של הבת שלי,
אבל כך זו לא התנהגות,
להרויח כספים על חשבוני?
לא רואה שום הצדקה והגינות בזה.
מצטערת

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את פעם היית בתפקיד של לדאוג לשכר שלי?
פעם הרעשת את העולם בשביל שלי יהיו תנאי נאותים לעבודה?
אני מאוד רוצה שיעלו לך את השכר, חושבת שזה הכי נכון וחשוב בעולם.
אבל לא מבינה מה הקשר לשביתה
כעת אני לא עושה כלום חוץ מלחפש לילדתי סידור הולם ליום הבא
כי אצלי בעבודה אין שביתה...
אם היית באה אלי בסיומו של יום במעון,
ומבקשת ממני תחתמי על עצומה
הייתי חותמת ומחתימה את כל המשפחה, כי אני בעד לעזור יהודי,
ובטח כשמדובר במטפלת של הבת שלי,
אבל כך זו לא התנהגות,
להרויח כספים על חשבוני?
לא רואה שום הצדקה והגינות בזה.
מצטערת
רק מעירה את תשומת ליבך, שלא המטפלות הן אלו שהחליטו על השביתה, אלא בעלי הרשתות.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה