הפרעות קשב סוכר והיפראקטיביות - יש קשר ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ילדה שתתה כוס אחת של שוקו בבוקר ולא לקחה כדור והמורה סיפרה שהיא עלתה על הכיסא באמצע התפילה
האם יש לזה קשר לשוקו שבגלל שהיא שתתה סוכר (לא הרבה) היא קופצנית ?
אציין שזה אף פעם לא קרה כזו התנהגות וזה פעם ראשונה

אופססס ;)

משתמש מקצוען
לא יודעת במקרה הזה.
אני עבדתי בגן שהילדים רובם היו היפרים. (קש"ר או בתים הרוסים וכו')
בבוקר הייתי מכינה להם תה עם בסקויט. כמה פעמים יצא שהבאתי וופלים וראיתי ביחד עם הצוות שאותו יום כולם היו תוססים מהרגיל.

liv

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הילדים שלי לא אוכלים מאכלים עם הרבה סוכר בדרך כלל כי אני מאד שומרת
בפעמים שכן יוצא להם לאכול דברים שהם סוכר כמו שמקבלים פקאלה ויש הרבה בנידודים מסביב ואי אפשר לבקש מהם חלק לתת לי כי לכולם יש... הם בהחלט יותר שובבים וקופצניים

כותבת הטיוטות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לנו הנוירולוג אמר שיש קשר,
ושצריך להמעיט סוכר אצל ילדים עם הפרעת קשב כמה שאפשר.

יש קשר הדוק בין רמת סוכר גבוהה להיפראקטיביות, אבל לא רק סוכר, גם מאכלים עם חומציות גבוה כדוגמת קקאו, שוקו, שוקולד, מקפיצים את ההיפראקטיביות, אני מטפל בהרבה מקרים כאלו, ואני מכיר היטב את הבעיה ע. גונן 0548422566

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ילדה שתתה כוס אחת של שוקו בבוקר ולא לקחה כדור והמורה סיפרה שהיא עלתה על הכיסא באמצע התפילה
האם יש לזה קשר לשוקו שבגלל שהיא שתתה סוכר (לא הרבה) היא קופצנית ?
אציין שזה אף פעם לא קרה כזו התנהגות וזה פעם ראשונה
ב-ר-ו-ר שיש קשר!
אפילו אצל ילד שאין לו היפר, תן לו לאכול חבילת שוקולד וזה כמו האפרוח מהכל בשקל שסובבתם לו את הכפתור הכי שאפשר....

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ב-ר-ו-ר שיש קשר!
אפילו אצל ילד שאין לו היפר, תן לו לאכול חבילת שוקולד וזה כמו האפרוח מהכל בשקל שסובבתם לו את הכפתור הכי שאפשר....
חבילה
אבל פה אני מדבר על מקסימום כפית סוכר !

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ב-ר-ו-ר שיש קשר!
Tes-T29.479-300x300.jpg

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אמרתי גם ש...
מה שאני ראיתי, שאחרי שילד מתרגל לכדור אם פתאום יום אחד הוא לא לוקח , זה מבלבל את המערכת.
אבל יש מצב שאחרי שבוע הפסקה נגיד (אולי פחות) זה כבר מתאזן.
מדגישה: על בסיס התרשמות אישית ללא ביסוס מחקרי.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מה שאני ראיתי, שאחרי שילד מתרגל לכדור אם פתאום יום אחד הוא לא לוקח , זה מבלבל את המערכת.
אבל יש מצב שאחרי שבוע הפסקה נגיד (אולי פחות) זה כבר מתאזן.
מדגישה: על בסיס התרשמות אישית ללא ביסוס מחקרי.
סליחה על הסטת האשכול אבל אם כבר כתבת את זה-
אני ראיתי שילד שלא לקח כמה ימים כשחזר לקחת ההנהגות הייתה משובשת מאד ולקח כמה ימים להתאפס
מעניין אם גם את שמת לב לזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה