דרוש מידע סוכנות לשחקניות חרדיות

חני קלמן

משתמש צעיר
היי פרוגיות.
מעניין אותי לשמוע מה אתן חושבות על זה, אם יש כאן נשות מקצוע וכאלו שעובדות בתחום אני ממש זקוקה לחוות דעתכן.
אם אני אפתח סוכנות רצינית לשחקניות חרדיות יהיה לזה ביקוש?
כלומר מאגר רציני עם שחקניות רציניות ומקצועיות בתחום עם תמונות, קורות חיים ותיק עבודות של שחקניות מכל הגילאים ואז אני אייצג אותן תמורת אחוזים מהרווחים של העסקאות שאני סוגרת להן...זה יעבוד?
אם את מפיקה ומחפשת שחקניות, זה יעזור לך מאגר כזה? את תישקלי את האופציה הזאת ברצינות? כנ"ל על מאגר זמרות ועובדות במה.

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
היי פרוגיות.
מעניין אותי לשמוע מה אתן חושבות על זה, אם יש כאן נשות מקצוע וכאלו שעובדות בתחום אני ממש זקוקה לחוות דעתכן.
כלומר מאגר רציני עם שחקניות רציניות ומקצועיות בתחום עם תמונות, קורות חיים ותיק עבודות של שחקניות מכל הגילאים ואז אני אייצג אותן תמורת אחוזים מהרווחים של העסקאות שאני סוגרת להן...זה יעבוד?
אם את מפיקה ומחפשת שחקניות, זה יעזור לך מאגר כזה? את תישקלי את האופציה הזאת ברצינות? כנ"ל על מאגר זמרות ועובדות במה.
חייב אחד כזה!!

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
היי פרוגיות.
השאלה אם שחקניות יסכימו שככה יסתובב החומר שלהם......

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צודקת!
זה בהחלט בעייה!
אני למשל לפני שאני מביאה קו''ח אני דורשת לדעת מי המפיקה
ואם היא לא מוכרת אני דורשת לדבר טלפונית (היו מקרים מעולם)
אבל אם האחראית על סוכנות השחקניות מתחייבת על בטחון לדוג' מה שכתבתי על אמות טלפוני, אני אסכים בחפץ לב להיכנס למאגר

חני קלמן

משתמש צעיר
אם הן נרשמות ז
השאלה אם שחקניות יסכימו שככה יסתובב החומר שלהם......

אם הן נרשמות כנראה שהן מסכימות...

והחומר לא אמור להסתובב, אלא רק להיות אצל המפיקה.
כמובן שלא כל אחת שרוצה באה ובודקת מי השחקניות שקיימות בסוכנות, אלא רק המקצועיות והמוכרות.

חני קלמן

משתמש צעיר
צודקת!
זה בהחלט בעייה!
אני למשל לפני שאני מביאה קו''ח אני דורשת לדעת מי המפיקה
ואם היא לא מוכרת אני דורשת לדבר טלפונית (היו מקרים מעולם)
אבל אם האחראית על סוכנות השחקניות מתחייבת על בטחון לדוג' מה שכתבתי על אמות טלפוני, אני אסכים בחפץ לב להיכנס למאגר

תתקשרי לכל מפיקה אחת אחת? בתקווה שהן בכלל יתעניינו בך מכל המאגר של השחקניות. אבל בחפץ לב.

מטרות

משתמש פעיל
הענין שיסתובב החומר זה פחות בעייתי יש תוכנות שנועלות את החומר
כך שרק מי ששלחת לה תוכל לפתוח עם קוד והיא לא תוכל להעביר או לעשות צילום מסך אפילו

אם תרצי פרטים בעתיד -אתתן לך בפרטי.

stshin

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כל העניין פה זה להרוויח כסף
אז החומר לא אמור להסתובב.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני אמנם לא מפיקה-
אבל נראה לי שיש התכנות לכזה מיזם

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הענין שיסתובב החומר זה פחות בעייתי יש תוכנות שנועלות את החומר
כך שרק מי ששלחת לה תוכל לפתוח עם קוד והיא לא תוכל להעביר או לעשות צילום מסך אפילו

אם תרצי פרטים בעתיד -אתתן לך בפרטי.
היי אפשר פרטים?

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
תתקשרי לכל מפיקה אחת אחת? בתקווה שהן בכלל יתעניינו בך מכל המאגר של השחקניות. אבל בחפץ לב.
אני לא דיברתי על המאגר...
דברתי על מפיקות שפונות אלי/ אני אליהן ( מהודעות שהועברו אלי של " דרושות שחקניות" וכו')
ומה בקשר למאגר?
אז זהו, שאם ההנהלה הכן תבצע את ביטחון המינימלי הזה, כל השחקניות כבר לא צריכות לחשוש ולהתקשר אחת אחת.
אם הכן ייפתח כזה מאגר אשמח להצטרף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה