סגנון שונה

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ציורים חמודים חמודים. עושה חשק לעמד כזה ספר.
זה מצוייר וצבוע בפוטושופ, נכון?
איך את עובדת ב2 צבעים נטו?
מוחקת את 2 הערוצים של הצהוב והתכלת?

ניסינו בעבר לעשות ציורים רק בשחור ובתכלת, ולא הצלחנו להפרידם רק ל-2 צבעים בפוטושופ (המידע התפזר בכל הערוצים).
אשמח לשמוע על שיטת העבודה.
תודה.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ישראלה;513376:
ציורים חמודים חמודים. עושה חשק לעמד כזה ספר.
זה מצוייר וצבוע בפוטושופ, נכון?
איך את עובדת ב2 צבעים נטו?
מוחקת את 2 הערוצים של הצהוב והתכלת?

ניסינו בעבר לעשות ציורים רק בשחור ובתכלת, ולא הצלחנו להפרידם רק ל-2 צבעים בפוטושופ (המידע התפזר בכל הערוצים).
אשמח לשמוע על שיטת העבודה.
תודה.
אכן מצויר וצבוע בפוטושופ

זה מאוד פשוט: אני פותחת מסמך בצבעי הדפסה CMYK, מציירת בשיכבה ראשונה עם 100% שחור, מוסיפה שיכבה נוספת באפשרות multiply -הכהיה קוית. וצובעת רק בשתי הצבעים שבחרתי בלי לערב ביניהם (חוץ מפעמים שאני יכולה לעלות קצת על קו הקונטור ואז זה לא מאוד משמעותי כמצורף בדוגמא , כי ערבוב הצבעים יוצא מכוער בהדפסה)
בשלב הצביעה אני משנה את האטימות של הצבע.

קבצים מצורפים

• דוגמא.jpg
    KB 39.2 · צפיות: 18
  • דוגמא 2.jpg
    KB 17.4 · צפיות: 29

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה