סגירת סרט לDVD-דחוף

וינגרטן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שלום!

אני צריכה לסגור סרט ל DVD עם תפריט
פעם בגרסאות הקודמות היה ממש פשוט היום אני מנסה בגרסה המתקדמת וזה שונה. אפילו פרימייר לא נותן לי בכלל את האפשרות של File - Adobe Dynamic Link - Send To Encore

למישהו יש מושג איך אפשר את זה??

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פשוט בגלל שאין כבר כזה דבר DVD..
הפיתרון הוא לחפש מישהו שיש לו גירסה ישנה יותר של פרמייר ושם לסגור בDVD.

וינגרטן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אז מה עושה אחד שיש לו תוכנה מתקדמת, אין מה לעשות????
נשמע ממש מוזר
אין דרך אחרת לעשות תפריט? (יש לי הרבה קטעי וידאו מחולקים ואי צריכה שהצופה יבחר באיזה חלק רוצה לצפות...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה