סגירת חורף- מידע (שמשוניות וכדו')

אליעזר1

משתמש חדש
יש לי מרפסת גדולה שאני רוצה לסגור אותה במה שנקרא סגירת חורף, אשמח אם יש למישהו מידע מה מומלץ לעשות, ואצל מי, ומה בערך העלויות בסופו של דבר
בתודה מראש

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה על חברת ירושלמי, אם כי יש חברות רבות בשוק

והמלצה על הביצוע-
תשלמו קצת יותר ע"מ שהחברה גם תמדוד טרם ההזמנה וגם תתקין ותבצע את הסגירה
אפשר לעשות זאת לבד אבל חבל כי לרוב זה לא יוצא מושלם
וסטיה קלה של ס"מ בודדים יכולה להפוך את הסגירה ללא אסטתית ולא יעילה

עלות היא בסביבות 100 ש"ח למ"ר אולי מעט פחות (אם כי עלית המחירים מסתבר שלא פסחה גם על התחום הזה)

אליעזר1

משתמש חדש
תודה גדולה
יש לך מושג כיוון צריכה לעלות התקנה ומדידה של כיסוי 3 כיוונים באורך 3.5 כל כיוון. כולל כיסוי מעל של כ-14 מטר רבוע.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ניסיתי לברר ג"כ בשביל סוכה ורצו בסביבות 900 למטר סוכך חשמלי.
שונה
זו סגירה יותר מסיבית ועם קונסטרוקציה ומנגנון

יתכן שעניתי על משהו שונה מעט ממה ששאלו פה
וטוב שאמרת כך אבהיר:
אני דיברתי על שמשונית סוגרת
בה יש רק חומר שמתחבר לתשתית קיימת
ללא מערכת חשמלית כלל
וכמובן שאם יש צורך גם בתשתית- המחיר יעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה