סגורים | מי מנחש?

• פותח הנושא cmyk
  • פורסם בתאריך

מימי

משתמש רשום
מידיעה, הפרסום עוסק בסרט שהולך לצאת לחנוכה, זהו סרט שעמלו עליו רבות, לפי מה שאני יודעת משהוא כמו שנה...

שתי נשים מיוחדות ובעלות יצירתיות ומעוף.

זה מה שאני יודעת, ואני לא יודעת הרבה...

הצלחה רבה לכולם.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הן בטוחות שיכסו את ההשקעה, שכדאי להן להשקיע כ"כ הרבה בפרסום?

cmyk

משתמש צעיר
--- למנחשים נכונה.

[נא לשלוח להם תודות וגם לאלו שידעו...:)]

שמע

משתמש רשום
מישהו השקיע בשבילן את רוב הכסף. על פניו, אין סיבה לחשוב שהן לא תרווחנה את ההשקעה++
סרט הוא הבידור העכשווי ביותר והציבור החרדי נוהר אליו בהמוניו.

grint

משתמש צעיר
D I G I T A L
אל תשכחו שההכנסות קודש לצדקה----
אחרי כל הרווחים:D

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
וההוצאות גם מהצדקה

פעיל

משתמש רשום
שמתם לב?
זה שהעלה את האשכול, הגיב בהודעה 29.
(הוא הצליח לאסוף כמעט 30 תגובות. יפה)

יח"צ. כבר אמרנו?

פעיל

משתמש רשום
סליחה עם נשמעתי פוגע. על מה אתה רוצה תשובה עניינית?
העיצוב. מיוחד.
הרעיון. יפה. (מאוד אפי'. תלוי מה שם הסרט. אם זה שם הסרט, אז יכול להיות שבחירת השם נעשתה בכלל ע"י המפיקות, והוא רק החליט על כיון הפרסום)

כותרת האשכול היתה: מי מנחש?
פשוט מאוד הפרסומאי רצה לדוש במודעתו. זכותו.
אם היה אפשר, הוא היה כותב במודעה עצמה "מי מנחש?" (זו הרי מטרתה של פרסומת כזו)

אז מה קרה? לא כתבתי שאני חושב שזה סרט/ספר/הצגה וכו'?

(אה. שכחתי. אינני מכיר את משרד הפרסום [מעבר ללוחות המודעות] וגם בקטע ההוא של התגובות לא היה לי מה להוסיף)

iMac

משתמש רשום
ל cmyk יש קשר לאגס? לא ידענו
שאני אבין כל מי שמעלה מודעה ושואל עליה משהו זה אומר שהוא עובד בגל/אפיקים/בולטון/מימד?

חוצ ניק

משתמש צעיר
נכתב ע"י פעיל;191420:
אז מה קרה? לא כתבתי שאני חושב שזה סרט/ספר/הצגה וכו'?

(אה. שכחתי. אינני מכיר את משרד הפרסום [מעבר ללוחות המודעות] וגם בקטע ההוא של התגובות לא היה לי מה להוסיף)

זו בדיוק הנקודה.
אם לא היה לך מה להוסיף, בשביל מה הגבת?
סתם?

cmyk

משתמש צעיר
חוצניק, חן חן על הערתך לפעיל, אכן הפורום צריכה להתנהל במקצועיות ומבלי להיגרר להודעות לגבי היח"צ-אינטרס של אי מי מחברי הפורום.

פעיל, אני בטוח שברוב משרדי הפרסום לא יושב מישהו שתפקידו להעלות פרסומים ל'פרוג'... אך יתכן שזה יכול לקרות--- אך דווקא במקרה הזה צודק IMAC ומסקרנות רציתי לדעת מה המשך הקמפיין ולכן העליתי את הנושא.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י cmyk;191506:
חוצניק, חן חן על הערתך לפעיל, אכן הפורום צריכה להתנהל במקצועיות ומבלי להיגרר להודעות לגבי היח"צ-אינטרס של אי מי מחברי הפורום.

פעיל, אני בטוח שברוב משרדי הפרסום לא יושב מישהו שתפקידו להעלות פרסומים ל'פרוג'... אך יתכן שזה יכול לקרות--- אך דווקא במקרה הזה צודק IMAC ומסקרנות רציתי לדעת מה המשך הקמפיין ולכן העליתי את הנושא.

מה הבעיה בתגובה של פעיל? תגובה שהייתה מתבקשת, לא יודע מה אתם רוצים, סתם מחפשים להציל את האשכול יח"צ...

לא רוצה להכליל אבל ברוב משרדי הפרסום החרדיים יש חבר'ה שגולשים בכל מיני פורומים לאו דווקא כאן... וכן, יכול להיות שזה אשכול יח"צ, מה הבעיה להגיד אתזה? כל אשכול שלישי רביעי כאן בפורום זה יח"צ סמוי

חוצ ניק

משתמש צעיר
דינקיס,
פשוט נמאס לראות את זה שכותב בתגובה מס' 30 "זה אשכול יח"צ!!"
מצידי שכל האשכולות יהיו בחזקת יח"צ, לפחות לא יזכירו את זה כל פעם מחדש.

iMac

משתמש רשום
דינקיס צודק אין בעיה לפתוח אשכול יח"צ (כמובן בלי להגזים בכמויות)
אלא שפשוט אשכול זה הוא באמת לא יח"צ (לפחות לפי דעתי) לא שמעתי בחיים ש - cmyk יש קשר לאגס.
cmyk תקן אותי אם אני טועה

cmyk

משתמש צעיר
חוצניק, תיקון: הודעה 29 ולא 30!

imac, כתבתי כבר שאין לי שום קשר לאגס, אך לך יש כן איזשהו קשר, imac תקן אותי אם אני טועה... [אתה לא חייב...]

iMac

משתמש רשום
אף פעם לא הכחשתי
אלא שאני ישבתי בצד וקראתי מה כתבו (גם דברים טובים וגם לא קראתי שטויות שאנשים כתבו ולא התערבתי)
ומשום מה פתאום קם משהו והחליט שזה יחצנות אז רק שאלתי למה זה יחצנות וכשמשהו מעלה מודעה של הצורפים ושואל אם היא יפה לא מיד טוענים שהוא מבולטון.
(כנראה כי כולם יודעים שהוא היה מת להיות שם:))

שמע

משתמש רשום
שם הסרט לא קשור למפיקות, אלא להפך.
משרד הפרסום בחר בו כי טען שהוא ימותג טוב יותר מהרעיונות האחרים.
אני, אישית, חושבת שכעל רעיון הטיזר הזה לא מתאים למוצר. וגם לא לקהל היעד.
מה דעתכם?

iMac

משתמש רשום
אני יושבת פה ומשתגעת מאיפה יש לאנשים מידע שאף אחד לא העביר להם אני לא אומרת ששמע לא צודק באמת השם לא של המפיקות אבל מאיפה אתה יודע?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
iMac,
אולי שמע הוא הלקוח בעצמו?

:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה