דרוש מידע סגולה להצלחה בטסט למישהו יש??

מצב
הנושא נעול.

ayala1010

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לא מכירה סגולות ופחות בענין -
יש כאן כמה טיפים שערכתי ביחד עם קרוב משפחה בוחן
מקווה שיעזור למישהו, בהצלחה!

טיפים לטסט:
1. דבר ראשון הכנה - שינה טובה לפני, לבוא עם לבוש נח, שבעים וכל מה שעוזר לכם לחוש בנוח וטוב עם עצמכם.
2. מה הבוחן מחפש לראות? שליטה בכביש ורוגע - כדאי לנסות להוריד את הלחץ כל אחד בצורה המתאימה לו. (למשל דמיון מודרך - לדמין שהטסטר הוא תרמפיסט שרק מורה לך להיכן לפנות ואתה אחראי להביאו בצורה בטוחה ) לדבר עם המורה על הלחץ ברב המקרים לא כדאי, תראה לו שאתה בטוח בעצמך וזהיר כמובן.
3. ציון 70-80 בהחלט מספיק. אם חשבתם שאתם מסוגלים לנהיגה נקיה לחלוטין מטעויות, אתם כנראה טעים. אבל זה לא ממש משנה, שכן הבוחן אינו מצפה לתצוגת נהיגה מושלמת. הוא מודע לכך שפה ושם יהיו טעויות קלות וחוסר שלמות. גם אצלו זה כך הרי. במילים פשוטות - אתם לא צריכים להיות מושלמים במבחן, אבל אסור לכם לטעות בגדול.
4. הבוחן בלם? תתפלאו לא סוף הדרך. או קיי, בדרך כלל כן, אבל לא תמיד. בחלק ניכר של המקרים מדובר בהתערבות שנועדה למנוע תאונה, ומשמעותה כמובן כישלון במבחן. אבל, לא תמיד זה כך. גם הבוחן עשוי לטעות, ואם יזהה שהגיב מהר מדי, ולקח אחריות על פעולה שממילא התכוונתם לבצע, הוא לא יתחשב בכך ככישלון אוטומטי.
בוחנים רבים מעירים באמצע הטסט כמו - תשמור רוח, יותר לאט.. וזה לא אומר כלל על הציון שנכשלת!
יש לקחת את הערה כפשוטה ולישם.
5. הידיים רועדות והנשימה מואצת? בקשו הפסקה. נבחן שמרגיש כי הוא חייב מנוחה, אם בגלל עצבים רופפים, ידיים מזיעות ורועדות, קוצר נשימה או סתם תחושה שהוא חייב לעצור לרגע, יכול לבקש מהמורה לעשות הפסקה. וכן, המורה נדרש להפסיק את המבחן ולאפשר זאת. אם חושבים על זה, יש בכך יותר מטיפת היגיון. ובכל מקרה, זכרו לנצל זאת אם וכאשר. מספר צעדים סביב הרכב, כמה מתיחות ומעט מים, ואתם שוב כשירים. רק יותר.
על אותו הדרך במידה ואתם מסתבכים עם החניה לדוגמא - רצוי וכדאי לבקש אופציה שניה זה הגיוני וזה זכותכם.
תזכרו שלידכם יושב בנ"א!
6. איזו מוזיקה מרגיעה אתכם? קבלו הפתעה נוספת. בזמן המבחן המעשי שמורה לכם הזכות לבקש מהבוחן להדליק את מכשיר הרדיו על תחנה מועדפת, או לאפשר לכם להקשיב למוזיקה.
7. אין לכם זווית ראיה, מה עושים? הגעתם לצומת ומסיבה כלשהי שדה הראיה שלכם לכיוון הרכב המגיע מכיוונים שונים אינו פנוי? ציינו זאת בפני הבוחן לפני שאתם מתחילים לגלוש כדי לייצר שדה ראיה נאות. בכך אתם מונעים ממנו להתערב שלא לצורך בבלימה, "מרגיעים" אותו בכל שאתם יודעים מה קורה. וזה מרכיב רציני וחשוב בנהיגה.
8. לנהוג לאט יותר ע"מ להרשים את הבוחן - לא עובד... ישנו סעיף הנקרא השתלבות וכאשר מאיטים יותר מידי או מחכים מעבר לנדרש ולזכויות קדימה יורד נקודות על סעיף זה. כאשר יש כביש של 70 למשל תיסע באזור ה60 ותאט כמובן היכן שצריך.
9. הרבה תלמידים לא יודעים עד מתי הם צריכים לחכות ע"מ לתת זכות קדימה - האם גם כאשר הרכב ממש רחוק? כלל האצבע אומר - נתינת זכות קדימה היא במידה ואתה לא מפחיד או גורם לסטיה של הנהג (שמקבל את הזכות) .
10. מעגלי תנועה - נקודה שהרבה תלמידים נופלים - *ביציאה ממעגלי תנועה דו נתיבים להסתכל במראות שלא חותכים אותכם! *בענין כניסה לנתיב בתוך מעגל תנועה - אין להחליף נתיב בתוך המעגל מהנתיב שנכנסת שם תצא.
11. במקרה שנכנסתם לנתיב לא נכון יש להמשיך לפי החוק והפניה המותרת - א"א להכשיל על זה בטסט והכי חשוב להמשיך כפי החוק. באותה מידה כאשר מבקשים ממך להיכנס למקום לא אפשרי |(קורה לפעמים עם המערכת הממוחשבת)
12. עזבו את הבוחן, זה לא יעזור. סיימתם את הטסט ואתם מתים לדבר עם הבוחן, ואולי לשכנע אותו שההתערבות שלו בצומת העמוס הייתה מיותרת? ותרו על זה. הבוחן רואה בכך ניסיון להשפעה על תהליך קבלת ההחלטה. זה לא יכול להועיל לכם בשום אופן. אם כבר, להזיק.

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אומרים שלקבוע טסט דווקא ביום שישי זה בדוק שעוברים...
לבעלי היה בשישי והוא עבר על הטסט הראשון

אלוקים גדול

משתמש צעיר
לא יודעת ספציפית לגבי טסט,
אבל סגולה בדוקה למבחנים ולכל דבר אחר- לאמר איגרת הרמבן בכוונה,
בדוק ועוזר פלאים!!!!!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סגולה לא בדוקה:
לקחת חבר שיעמוד מאחורי רכב חונה קרוב למקום תחילת הטסט בנתיב של הנבחן.
כשהנבחן מתקרב לרכב החבר צריך לקפוץ לכביש כאילו הוא לא שם לב שיש שם רכב.
על הנבחן לבלום בלימת פתע ממרחק 0, במידה והוא הצליח לעשות את זה אמין - הוא משאיר רושם מאוד טוב על הבוחן.
במידה והוא לא הצליח, אז גם אחרי נהיגה מושלמת אני מאמין שהבוחן יכשיל אותו.

שארפער

משתמש מקצוען
סגולה לא בדוקה:
לקחת חבר שיעמוד מאחורי רכב חונה קרוב למקום תחילת הטסט בנתיב של הנבחן.
כשהנבחן מתקרב לרכב החבר צריך לקפוץ לכביש כאילו הוא לא שם לב שיש שם רכב.
על הנבחן לבלום בלימת פתע ממרחק 0, במידה והוא הצליח לעשות את זה אמין - הוא משאיר רושם מאוד טוב על הבוחן.
במידה והוא לא הצליח, אז גם אחרי נהיגה מושלמת אני מאמין שהבוחן יכשיל אותו.
ובמידה והוא שלח את החבר הנאמן לבית חולים..... o_O o_O

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני נגשתי למלא טסטים ונכשלתי.
ידעתי לנהוג מעולה. לא הייתה סיבה אמתית לכישלון.
(אפילו הטסטר צעק עליי)
ברגע שהבנתי שאני עוברת את הטסט המוח שלי כאילו אמר "אין סיכוי שאת עוברת היום"
חטפת בלק אאוט ועשיתי שתי טעויות מיותרות לגמרי רגע לפני סוף הטסט

לפני הטסט החמישי שמעתי הרצאה שקשורה לנושא אחר ויישמתי על הטסט,

עמדתי מול המראה (לנעול את הדלת שלא יחשבו שהשתגעתם)
ולהגיד כמה פעמים עם מבט נחוש בעיניים ולהבטיח לעצמי שאני עוברת
פשוט לדבר עם עצמכם במראה (לא חייבים בקול..)
ולהסתכל לעצמכם בעיניים ולהגיד! את עוברת! את עוברת! את יודעת לנהוג מצויין!
בטסט עצמו ראיתי את אותו מבט בראי של הרכב. והיה ברור לי שאני עוברת!
היו לי (כמעט) שתי טעויות אבל הייתי כל כך דרוכה שהתגברתי עליהן בלי שייהפכו לכישלון.
ברמה כזו שהטסטרים (היו שניים בגלל השינויים בצורת הטסט אחד הדריך את השני)
הם כבר לא הסתכלו עליי ועל הכביש והיו עסוקים רק באפליקציה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה