סב ונכד שמן על בד. פניה לעפרה זוכה מקום 4

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עפרה;781963:
לנעמה -
כאחת שאין לה טיפת מושג במוזאונים ובתל אביב
אם את באמת אמרת את זה ברצינות, אני אשמח לקבל ממך הדרכה.
בכל אופן זו הייתה מחמאה עצומה. תודה.

אמרתי ברצינות גמורה.
אמנם לצערי הרב אין לי קשרים שם, אך אשתדל לחשוב בשבילך בכיוונים שונים.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפילו בלי קשרים...
:)
סתם, מה זה, איך זה עובד, מה עושים, כאלה...

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זו הייתה הכרזה היחידה שגרמה לי פשוט צער. עמוק.
תודה על השיתוף!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מודעה מצויינת.
אני לצערי פיספסתי, כאשר עברתי על כל המודעות נעצרתי ליד המודעה הזו וחיפשתי מה היא עושה שם, מה המיוחד בה ולא הבנתי. תמונת סב ונכד משמן תמונה יפה אבל היא קשורה לתחרות? או שהיא חלק מהפרסומות של החסות? פשוט לא נקלט לי אלא לאחר שקראתי באחד השרשורים משהו שקשור, נפל האסימון. אבל אני רואה שאני יחידה, ובאמת יש בה עוצמה.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עפרה, הכרזה שלך הייתה היחידה שהוציאה ממני את ה"ווווואווו!"
אלא, שזה קרה רק אחרי שעברתי על האשכול פעמיים, ואפילו הצבעתי. היא פשוט ישבה לה בכזו צניעות וחיכתה בסבלנות, ולא קפצה קדימה כמו כולם :)
אז אולי זה היה חלק מהפספוס. מצד שני, כשהאסימון סוף סוף נפל, ישבתי
הלומה כמה שניות טובות, נותנת דרור לשטף מחשבות נוגות ומבולבלות.

מיד היה לי ברור שזו את. הציור, המסר החודר, השימוש בשלוש מילים בודדות שאין
ביניהם ובין האינטרנט וגרורותיו שמץ של קשר.
עד שהאסימון נופל.
והוא נפל, לא רק אצלי :)
בזכותך, עפרה.
חזקי ואמצי!

sara770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אכן כרזה חזקה מהלב!!!
היה קשה להסתכל עליה....
כשראיתי אותה אמרתי לעצמי מה איך הוא לא מתבייש... מלחיץ לראות את זה..

תכלס לא בחרתי כי הייתי כ"כ עמוסה שבוע שעבר ונכנסתי לפרוג רק לגיחות קצרות כך שלא הספקתי את זמן התחרות....

חוץ מזה הציור עצמו ממש מאלף....!!.

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ברגע השני הבנתי, שהכרזה הזו מקצועית מידי בשביל להיבחר על ידי חברי הפורום שלקחו את העניינים לידיים...

לטעמי היא חודרת עמוק יותר מכל הכרזות שדיברו"ברחל ביתך הקטנה". היא גורמת לכל אחד לשאול את עצמו: איזו מין דמות סב אגלם בעוד ארבעים שנה.

ולחברי הפורום שלקחו את העניינים לידיים (שמעתי צליל זלזול??:)) היו כרזות שחדרו יותר, יש כזה דבר מקצועית מידי? היא הרי אמורה להשפיע על כל אחד!!

לדעץי היא ענתה לבריף וכו' ולכן בחרתי בה גם

sara770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה לתת מחמאות ע"י זלזול בשאר??

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עפרה,
גם אני התלהבתי מאוד מהמודעה ומהמסר החזק.
אבל- המודעה לא מתייחסת ישירות לנושא סינון באינטרנט.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עפרה יקרה, הכרזה שלך באמת מדהימה.
המסר שיורד ישר לבטן, כי במבט ראשון בתמונה החביבה נראית תמימה ו"רגילה"
רק במבט שני/שלישי/רביעי זה נקלט - אוי, לא.
אבל.
אם היא הייתה מוצגת לא כחלק מתחרות, אלא סתם כך - אף אחד לא היה מעלה בדעתו שהיא קשורה לסינון אינטרנט.
היא יכולה להתריע על פגעי הטכנולוגיה, היא בהחלט שמה מראה מאוד עצמתית מול העיניים, מעבירה מסר חזק בצורה מאוד חכמה.
אבל מצד הבריף - אישית לא הרגשתי שהיא עונה עליו.
(אבל היא עדיין מעולה!)

מטאור

משתמש צעיר
נכתב ע"י chyz;782278:
ולחברי הפורום שלקחו את העניינים לידיים (שמעתי צליל זלזול??:)) היו כרזות שחדרו יותר, יש כזה דבר מקצועית מידי? היא הרי אמורה להשפיע על כל אחד!!

לא יודעת למה נשמעתי מזלזלת, אבל ברור שהכרזה - לפי הבריף, היתה אמורה להיות גם מקצועית וגם חודרת, בעוד שלמעשה, רוב הכרזות (מבלי לזלזל) היו פחות מקצועיות ויותר "מדברות מהבטן". כיון שזאת לא הייתה סתם "תחרות בית ספרית", אלא תחרות שהתנהלה תחת הפורום "פרסום, שיווק וקופירייטינג", סברתי שהכרזה המנצחת תיבחר על פי פרמטרים מקצועיים טהורים. בפועל, שיטת הבחירות הייתה חובבנית מידי והסתמכה אך ורק על דעתם של כל חברי הפורומים, וזה הסביר את העובדה שהכרזה המצויינת הזו לא הגיעה אפילו לשלישיה הראשונה.
טוב שבאו השופטים והצילו את המצב, אחרת אפשר היה להעביר את התחרות לפורום "איש את רעהו".

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י מטאור;782386:
לא יודעת למה נשמעתי מזלזלת, אבל ברור שהכרזה - לפי הבריף, היתה אמורה להיות גם מקצועית וגם חודרת, בעוד שלמעשה, רוב הכרזות (מבלי לזלזל) היו פחות מקצועיות ויותר "מדברות מהבטן". כיון שזאת לא הייתה סתם "תחרות בית ספרית", אלא תחרות שהתנהלה תחת הפורום "פרסום, שיווק וקופירייטינג", סברתי שהכרזה המנצחת תיבחר על פי פרמטרים מקצועיים טהורים. בפועל, שיטת הבחירות הייתה חובבנית מידי והסתמכה אך ורק על דעתם של כל חברי הפורומים, וזה הסביר את העובדה שהכרזה המצויינת הזו לא הגיעה אפילו לשלישיה הראשונה.
טוב שבאו השופטים והצילו את המצב, אחרת אפשר היה להעביר את התחרות לפורום "איש את רעהו".
מבחינתי ההגדרה לכרזה הזו שהיא הייתה יותר חכמה.
מצד אחד זה יותר חודר, מצד שני האפקטביות של מסר חד וברור כמו הכרזה של סמשי שהגולשים בחרו- פונה יותר לעם.
צריך לפנות לכל הרבדים, לא רק לרובד החכם, לא? (במיוחד שמוח נעשה מטומטם מהאינטרנט)

מטאור

משתמש צעיר
נכתב ע"י נוי;782409:
מבחינתי ההגדרה לכרזה הזו שהיא הייתה יותר חכמה.
מצד אחד זה יותר חודר, מצד שני האפקטביות של מסר חד וברור כמו הכרזה של סמשי שהגולשים בחרו- פונה יותר לעם.
צריך לפנות לכל הרבדים, לא רק לרובד החכם, לא? (במיוחד שמוח נעשה מטומטם מהאינטרנט)

צודקת לגמרי, גם משרדי הפרסום פונים לכל הרבדים אבל יחד עם זאת משתדלים שזה לא יהיה על חשבון המקצועיות.
הוא אשר אמרתי, התחרות בנושא הספציפי הזה היתה אמורה להתנהל תחת פורום פחות "מחייב".

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סוג של סיכום...

כל העבודה על הכרזה והתגובות שאחריה גרמו לי להמון מחשבות ורגשות.
קיבלתי מתנה לדבר אל כל כך הרבה אנשים.
חשבתי שזו הייתה דרך מאוד עדינה, מאוד מתחשבת ומאוד מפנקת מהשמים להסביר לי שאחרי כמה שנות אינטרנט, הגיע הזמן לקחת את עצמי בידיים.

הגעתי למסקנות לגבי עצמי, ואני מתכוונת למקד את הגלישה שלי לזמן קבוע ומוגבל ביום.
· כדי שזה לא יהיה לעיני הילדים
· כדי שזה לא יהיה על חשבון המשפחה
· כדי להשתחרר מ'מצב נפשי אינטרנט' – שסימנו הכפתור 'רענן'

חשבתי שאם מישהו ישים לב שאני ממשיכה להסתובב כאן אחרי כל זה, ויחשוב שמבחינתי הכול נשאר אותו הדבר, זה כמעט חילול השם.
וגם בושות, כמובן.
לכן אני משתפת.

תודה רבה לכל היוצרים האחרים שהשפיעו עליי באמצעות הכרזות שלהם, ותודה מיוחדת ל-mig, שהכרזה שלה נגעה לי בנקודות רגישות.
המון תודות לרב אליהו פריד, שתרם עשרה משקלים נוספים כפרס עבור הכרזה שלי.
ולכל העוסקים במלאכה
יישר כוח.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י עפרה;784338:
סוג של סיכום...

כל העבודה על הכרזה והתגובות שאחריה גרמו לי להמון מחשבות ורגשות.
קיבלתי מתנה לדבר אל כל כך הרבה אנשים.
חשבתי שזו הייתה דרך מאוד עדינה, מאוד מתחשבת ומאוד מפנקת מהשמים להסביר לי שאחרי כמה שנות אינטרנט, הגיע הזמן לקחת את עצמי בידיים.

הגעתי למסקנות לגבי עצמי, ואני מתכוונת למקד את הגלישה שלי לזמן קבוע ומוגבל ביום.
· כדי שזה לא יהיה לעיני הילדים
· כדי שזה לא יהיה על חשבון המשפחה
· כדי להשתחרר מ'מצב נפשי אינטרנט' – שסימנו הכפתור 'רענן'

חשבתי שאם מישהו ישים לב שאני ממשיכה להסתובב כאן אחרי כל זה, זה כמעט חילול השם.
וגם בושות, כמובן.
לכן אני אומרת.
תודה רבה לכל היוצרים האחרים שהשפיעו עליי באמצעות הכרזות שלהם, ותודה מיוחדת ל-mig, שהכרזה שלה נגעה לי בנקודות רגישות.
המון תודות לרב אליהו פריד, שתרם עשרה משקלים נוספים כפרס עבור הכרזה שלי.
ולכל העוסקים במלאכה
יישר כוח.

פרידה?!

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא :)
כנראה לא הייתי ברורה מספיק?
אמרתי שאני עדיין אהיה כאן, אבל לזמן קבוע ומוגבל ביום
שקללתי את הצרכים שלי מול הנזקים, וזה האיזון שהחלטתי עליו לפי הנתונים האישיים שלי.

רק רציתי שלא יחשבו שאחרי כל זה לא השתנה אצלי שום דבר
כי זו הייתה כפיות טובה גדולה מצדי אם לא הייתי לוקחת מוסר באופן אישי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
המודעה המדהימה הזו עוררה בי תחושות קשות.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• קינה.JPG
    KB 52.7 · צפיות: 11

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה בדיוק לקחת את המסר של התמונה ולשחוק אותו עד דק עם טרמינולוגייה של "קנטוניסטים", "אשכנזי בלונדיני קצוץ הפוני, ולראשו כיפה בלי סרט(??)"
וכמובן איך אפשר בלי "קרמטוריום".
מי שהשיר ההזוי שיכנע אותו במשהו, מוזמן לצלצל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה