שיתוף בתהליך סבתא לומדת לרכב על אופניים

ישראל ספרא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
איור נוסף מתוך הפרויקט ספרי ילדים דיגטליים בשם 'נונה ונונו' שיתפרסם בקרוב
illustration no. 27.png

מצרף גם תהליך למי שמתעניין:

תהליך.png

1.
Untitled-1.png

2.
Untitled-2.png

3.
2צביעה כרומטית+ תאורה.png

4.
color blocking.png

5.
color.png

6.
color+ light.png

7.
illustration no. 2.png

8.
illustration no. 27.png

תודה למי שהגיע עד לפה... :)

לילה אחד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מהמם!
ממש אשמח לקצת פירוט על איך אתה מגיע מהשלב של הקו לשלב של הצביעה הראשונית (שחור לבן) ללא קו.
אני לומדת כרגע בפרוג, אנחנו למדנו לצבוע בשיטה של בחירת איזור וצביעה בתוך איזור הבחירה.
הבעיה שבצורה הזו הבחירה לא תמיד מדוייקת, וכשאני מורידה את הקו הקצוות לא ברורים ולא מסודרים.
אני מתחבר יותר לציור ללא אינק, ומגששת עדיין איך להגיע לזה

ישראל ספרא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
מהמם!
ממש אשמח לקצת פירוט על איך אתה מגיע מהשלב של הקו לשלב של הצביעה הראשונית (שחור לבן) ללא קו.
אני לומדת כרגע בפרוג, אנחנו למדנו לצבוע בשיטה של בחירת איזור וצביעה בתוך איזור הבחירה.
הבעיה שבצורה הזו הבחירה לא תמיד מדוייקת, וכשאני מורידה את הקו הקצוות לא ברורים ולא מסודרים.
אני מתחבר יותר לציור ללא אינק, ומגששת עדיין איך להגיע לזה
תודה!
האמת שהשלב של השחור לבן הוא עדיין עם קו, רק שהקו ממש חלש.
רק בשלב 5 אם תשימי לב, כשכבר הפרטים נראים יחסית ברורים גם בלי הקו, האיור נקי מקו לחלוטין.

לגבי הדרך שבה אני ממלא שטחים בצבע, אני פשוט מצייר מחדש אינק נקי וסגור, בוחר אותו וממלא אותו:)
כך אני גם שומר על קצוות נקיים וגם יש לי הזדמנות נוספת 'לשפץ' וללטש מקומות מסויימים.
מקוה שפרטתי מספיק ברור, ושזה יהיה לעזר:)

לילה אחד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
[QUOTE="ישראל ספרא, post: 7802483, member:
לגבי הדרך שבה אני ממלא שטחים בצבע, אני פשוט מצייר מחדש אינק נקי וסגור, בוחר אותו וממלא אותו:)
[/QUOTE]

תודה רבה
כנראה שעוד צריכה לעבוד על אינק נקי מספיק, כדי שהבחירה תהיה נקיה יותר

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חחחחחח,
חמודה הסבתא הזאת

ניסים קסטרו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
וואוווווו מטורף בכל קנה מידה, ראיתי את זה כבר בפלאפון ועכשיו אני רואה את זה במחשב פשוט מטורף!!!
כיף לראות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה