סאנדיסק קליפ ספורט

שלום100

משתמש צעיר
ניתן להסיר את הרדיו מנגני ספורט, בגמ"ח לניתוק רדיו.
המספר הוא: 0722613613 שלוחה 6
סניפים בכל הארץ

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שלום100;1382598:
ניתן להסיר את הרדיו מנגני ספורט, בגמ"ח לניתוק רדיו.
המספר הוא: 0722613613 שלוחה 6
סניפים בכל הארץ

ע"י עקירת האנטנה? כי ע"י תוכנה אין עדיין כמפורט פה

אם ע"י עקירת האנטנה זה מבטל את האחריות?????

איי בי מדיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נוו
הרבו זכויות לקראת יום הדין הממשמש ובא וצרפו בבקשה קישור של האתר של רוקבוקס בעברית

כתיבה וחתימה טובה

david48483

משתמש צעיר
נכתב ע"י איי בי מדיה;1383253:
נוו
הרבו זכויות לקראת יום הדין הממשמש ובא וצרפו בבקשה קישור של האתר של רוקבוקס בעברית

כתיבה וחתימה טובה

לא הבנתי מה אתה רוצה דוקא את האתר בעברית או את התוכנה בעברית (שזה כבר העלו)

mat

------- Magicode -------
מה שאני יודע זה שהפסיקו ליצר את הזיפ ואת הקליפ+ את הזיפ נגמר ליבואן וליצרן ויש רק בחנויות. והקליפ+ יש ליבואן הרבה מזה.

לגבי רוקבוקס בנגן ספורט. בגלל שבספורט הם משתמשים בציפ סיני שהמקודד שמפענח את MP3 נמצא בתוך הציפ אז הוא לא צריך הרבה זיכרון ולכן יש לו קצת זיכרון RAM מה שלא מאפשר לדעת אחד ממפתחי רוקבוקס לשים על זה מקודד OGG למשל. וכנראה עוד דברים. לכן הסיכוי שהיום בעידן הסמארטפונים יצא רוקבוקס לספורט אפסי לדעתי.

איי בי מדיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מאוד מאוד התרשמתי מכל החוו"ד שהובאו כאן
אך מה אעשה שאנשים אמרו לי שהם בעיניהם ראו רוקבוקס על ספורט.
ולכן אני מבקש שוב את הקישור של רוקבוקס בעברית.(יש אתר כזה)

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מאוד מאוד התרשמתי מכל הבקשות שהובאו כאן
אך מה אעשה שאין כזה אתר
ולכן אני מבקש שוב שלא לבקש את הקישור של רוקבוקס בעברית.(אין אתר כזה)
:)

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י איי בי מדיה;1384357:
מאוד מאוד התרשמתי מכל החוו"ד שהובאו כאן
אך מה אעשה שאנשים אמרו לי שהם בעיניהם ראו רוקבוקס על ספורט.
ולכן אני מבקש שוב את הקישור של רוקבוקס בעברית.(יש אתר כזה)

יודע מה בא נניח שיש כזה אתר ושיש רוקבוקס לנגן ספורט.
ומי שיודע לא בא לו לומר לך. אז מה אתה רוצה להכריח אותו.
אם הוא רוצה הוא יאמר לא רוצה לא יאמר.

ואני אומר לך מידיעה ברורה שאין כזה אתר. ואין כזה רוקבוקס.
ואם ראית אנשים שראו השאלה היא עליהם. ויכול להיות שהם ראו זיפ והם לא מבחינים בהבדלים.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין אתר כזה זהו
תשתמש בתרגום גוגל
הכי פשוט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה