התייעצות נתקלתם בבגד שלא גומר להוריד צבע?

אאי

משתמש פעיל
קניתי מכנסיים בצבע בורדו לילד, המכנס מוריד צבע כל הזמן וכבר כיבסתי כמה פעמים, כל פעם שמרימים אותו עם חולצה לבנה השרוול הלבן ממש מקבל גוון אדום (בעיקר בחולצה גברית) יש אפשרת להפסיק את ההורדה של הצבע?
אשמח לעצות

כדורסלנית

משתמש צעיר
חומץ ממש עוזר
אני עשיתי את זה כמה פעמים
יש בגדים שאני חושבת שיש להם פוטנציאל גבוה להוריד צבע , אז אני מראש לפני הכביסה הראשונה משרה בחומץ
לא מצאתי פתרון נקי יותר...

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן
מכבסת בכביסה קצרה לבד.

עיר שהיא עולם

כתיבת עבודות בי איי
מנוי פרימיום
בגד שמוריד צבע אני מכבסת אותו לבד במכונה בכביסה קצרה.
ניסיתי המון דרכים וזה הפיתרון הטוב ביותר

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
גם לי היו מכנסיים כאלו לבנים בצבע בורדו קורדורוי
הוריד צבע גם אחרי מלא כביסות
הייתי מכבסת אותם תמיד במכונה נפרדת לבד .. אבל זה מעצבן ...

אאי

משתמש פעיל
כן
מכבסת בכביסה קצרה לבד.
לא עזר, כמה פעים
בגד שמוריד צבע אני מכבסת אותו לבד במכונה בכביסה קצרה.
ניסיתי המון דרכים וזה הפיתרון הטוב ביותר
לא עזר
גם לי היו מכנסיים כאלו לבנים בצבע בורדו קורדורוי
הוריד צבע גם אחרי מלא כביסות
הייתי מכבסת אותם תמיד במכונה נפרדת לבד .. אבל זה מעצבן ...
הבעיה של לא שזה מעביר צבע לבגדים אחרים בכביסה, אין לי בעיה לכבס לבד
הענין שזה מוציא צבע כל הזמן גם שהבגד יבש, כל פעם שמרימים את התינוק השרוול שנוגע במכנס פשוט נצבע בצבע אדום...

ניסיתי להשרת במים עם חומץ ושוב לכבס וגם לא עזר
יש עוד רעיון?
צריך להשרות בחומץ לבד? כאילו לשפוך בקבוק שלם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה