דרוש מידע נשירת שיער קיצונית בעקבות החלקה

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
נשירת שיער ממש רצינית לאחר החלקת שיער.
מי שיודע מה ניתן לעשות כדי למזער נזקים, נשמח לשמוע.
תודה.

אבישג ועקנין

משתמש חדש
שלום וברכה, אני מחליקת שיער ותיקה, ומנסיוני הייתי מציעה לך להישתמש בשמפו ומסיכה אייכותיים, ולא מהפשוטים,
בנוסף יש שמן טיפולי של חברת PH הידועה, שמטפל בצורה יעילה בנשירת שיער, אני ממליצה.
בנוסף שימי לב לא לעשות החלקה שוב פעם באותה חברה של החומר שהישתמשת, אלא תשתמשי בחומרים אייכותיים.
אם את רוצה אשיג לך את הפרטים של מישהי שמוכרת את המוצרים האלו, גם ראיתי פירסום לא מזמן בעיתון כח הפירסום, תבדקי.

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
שלום וברכה, אני מחליקת שיער ותיקה, ומנסיוני הייתי מציעה לך להישתמש בשמפו ומסיכה אייכותיים, ולא מהפשוטים,
בנוסף יש שמן טיפולי של חברת PH הידועה, שמטפל בצורה יעילה בנשירת שיער, אני ממליצה.
בנוסף שימי לב לא לעשות החלקה שוב פעם באותה חברה של החומר שהישתמשת, אלא תשתמשי בחומרים אייכותיים.
אם את רוצה אשיג לך את הפרטים של מישהי שמוכרת את המוצרים האלו, גם ראיתי פירסום לא מזמן בעיתון כח הפירסום, תבדקי.
דווקא עשיתי החלקה אצל מישהי ממש מקצועית...
בכל אופן אשמח לדעת איפה ניתן להשיג את השמן הטיפולי הנ"ל

tiptopgraf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פיתרון לנשירה: לאכול שקים לא קלויים: לשים המים חמים ואחר כך להכניס למקרר, אחרי שיתקררו לקלף ולאכול
מומלץ מנסיון (נשירה אחרי החלקה)

אבישג ועקנין

משתמש חדש
יש מישהי שמוכרת את השמן הטיפולי של PH שמיוחד למניעת נשירת שיער, והשגתי לך את הפרטים שלה,
תשאירי פה את המייל שלך, ואשמח לעזור לך.

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל הולכים למחליקה מקצועית ולא איזה חובבנית שעשתה קורס של יום אחד

דבר שני תלכי למישהי מנוסה שתטפל לך בשיער ותנקה את השורשים מהחומרים האלה
ושתשים את החומרים הבריאים

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
קודם כל הולכים למחליקה מקצועית ולא איזה חובבנית שעשתה קורס של יום אחד

דבר שני תלכי למישהי מנוסה שתטפל לך בשיער ותנקה את השורשים מהחומרים האלה
ושתשים את החומרים הבריאים
לא נראה לי שיש חומרים בריאים שה"מקצועיות" יכולות לשים...
תכלס, הנזק כבר נעשה.
מחפשת איך לתקן.
לא לבטל את ההחלקה או משהו כזה.

חיהחנה

משתמש פעיל
לדעתי צריך לעשות תביעה ייצוגית נגד חברת p.h! זה לא נורמלי הנשירה ששמעתי לאחר ההחלקה שלהם!

טרינום

משתמש צעיר
אני עשיתי כמה וכמה פעמים החלקות בימי חיי, אצל נשים מוכרות ומקצועיות, ותמיד הייתה לי נשירה הזויה אח"כ (במשך כמה חדשים)
יכול להיות שזה לא קשור רק לחומר. אני הרגשתי שעצם המשיכה של השיער מאד מחלישה את השורשים. (וואי זה היה סיוט כואב....)

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
אני עשיתי כמה וכמה פעמים החלקות בימי חיי, אצל נשים מוכרות ומקצועיות, ותמיד הייתה לי נשירה הזויה אח"כ (במשך כמה חדשים)
יכול להיות שזה לא קשור רק לחומר. אני הרגשתי שעצם המשיכה של השיער מאד מחלישה את השורשים. (וואי זה היה סיוט כואב....)
צודקת מאד,
המשיכה של השיער מחלישה את השורש.
וגם כשאוספים את השיער בצורה מהודקת זה משפיע לרעה,
@טרינום האם אחרי כמה חודשים זה עבר לך לבד,
או שעשית משהו?
עוד שניה ח"ו אין לי קוקו...

טרינום

משתמש צעיר
צודקת מאד,
המשיכה של השיער מחלישה את השורש.
וגם כשאוספים את השיער בצורה מהודקת זה משפיע לרעה,
@טרינום האם אחרי כמה חודשים זה עבר לך לבד,
או שעשית משהו?
עוד שניה ח"ו אין לי קוקו...
בסוף עבר לבד... אחרי כמה חודשים... קרוב לזמן שהייתי צריכה החלקה חדשה ... :(
אבל תנסי באמת לחזק את הגוף בדרכים אחרות. ויטמינים, פירות וירקות, מספיק שתיה וכו'.
אומרים שאבץ מחזק את השער

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה