התייעצות נשירת שיער - פתרונות בדחיפות!

מה נשתנה

משתמש חדש
לאחרונה התחילה אצלי נשירת שיער די רצינית ואני רוצה לעצור אותה מוקדם ככל האפשר - הנשירה התחילה במצח מקדימה, אבל כעת השיער התחיל להידלדל גם בשאר הראש, יצוין שאני גבר צעיר בן עשרים וחמש ומעניין אותי לדעת אם אכן בגיל הזה מצוי שמתחילה נשירת שיער ואם כן מה הפתרונות לכך. אשמח מאד שתעזרו לי
בבקשה פתרונות מניסיון בלבד!!

מה נשתנה

משתמש חדש
האם יתכן שחוסר שינה זאת הסיבה? (אכן אני הרבה פעמים לא ישן מספיק..)
אם מישהו מכיר / או שהיה לו נשירה בגלל חוסר שינה אשמח אם ייעץ לי מה לעשות בשביל לעצור את הנשירה

גימפעל

משתמש מקצוען
תנסה את השמפו הזה,
מחיר רגיל בכל החנויות.
3600523651870.jpg

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תשאל את אבא מתי התחיל לנשור אצלו, זה תורשה גברית מובהקת, אין מה לעשות, חוץ מלומר לבנים שלך מראש שגם להם זה יקרה.
אפשר כמובן לבזבז הון כסף על כל סוגי המשחות.

אני:)

משתמש צעיר
שמפו של פוראוור אצלנו עצר את הנשירה ממש.. !!!!!!!!
(אין לי שום קשר לחברה הנ"ל..:))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה