דיון נראה אתכם מוציאים תמונה יותר טובה בליאונרדו

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אוקיי אוקיי
משהו מתחיל לקרות.

בחרתי באלמנטס ב-Simple Icons
העליתי אותו ל-1.90
וזו התוצאה:
Default_very_laughing_cow_funny_cute_funny3D_style_Pixar_style_0 (4).jpg

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
נכון
ובאמת ברוב ההדרכות ממליצים לעבוד איתו
ועדיין זה לא דרמטי - לדעתי.
לדעתי זה הבדל גדול מאוד.

בכל מקרה האלמנט'ס זה מטורף.
צריך רק לדעת לבחור...
מעניין איזה אלמנטים הכי מומלצים?

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
דיפיוז'ן XL
אלמנטס - Glasscore
משקל 0.90
Default_very_laughing_cow_funny_cute_funny3D_style_Pixar_style_0 (5).jpg

משקל 2:
Default_very_laughing_cow_funny_cute_funny3D_style_Pixar_style_0 (6).jpg

נערך לאחרונה ב:

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לדעתי זה הבדל גדול מאוד.
אני אשמח אם תוכל להרחיב במה אתה רואה הבדל גדול?
מצד שני - אני משער שהאלמנטס פועלים באמצעות הוספה של פרומפט נוסף ליצירה
ואם כך זה רק קיצור דרך במקום לכתוב פרומפט מלא שיתאים לסגנון של האלמנט
מה אכפת לי? אם הבינה לא מבינה היא תקבל קיצורי דרך
בכל מקרה האלמנט'ס זה מטורף.
צריך רק לדעת לבחור...
ממש
פתחת לי את העיניים עם זה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה אכפת לי? אם הבינה לא מבינה היא תקבל קיצורי דרך
התהליך כאן הוא - לקחנו בינה מלאכותית 'סבירה' והאבסנו אותה בפרומפט הממוקד מאוד של האלמנטס
אני מניח שבבינות 'מתקדמות' יותר, כמו DallE3 ומידג'רני זה תהליך שמתרחש בתוך הבינה עצמה, בלי צורך לפרט יתר על מידה

מעניין גם לבדוק את ה-PhotoReal של לאונרדו, זה ממטב ומשפר תוצאות, אבל זמין רק למנויים בתשלום
ב-Nightcafe אפשר להגדיר במצב המותאם Refiner גבוה יותר כדי להשיג תוצאות טובות יותר

אבל השאלה היא אם האשכול הזה עוסק בנסיון להגיע לתוצאה היפה ביותר או לחקור את מרחב הסגנונות שבה הבינה המלאכותית 'מפרשת' את ההנחיה

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אני אשמח אם תוכל להרחיב במה אתה רואה הבדל גדול?

קשה להסביר.
אני רואה הבדל מיד.
בדיוק, בצבע, בפרופורציות, במלא דברים.

תלוי בסגנון שאתה מכוון להגיע אליו
כדאי להתנסות בכולם כדי להבין מה הסגנון של כל אחד מהם
ברור.
גם במחוללים זה ככה...
השאלה אם יש סוג פופולארי יותר?

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אבל השאלה היא אם האשכול הזה עוסק בנסיון להגיע לתוצאה היפה ביותר או לחקור את מרחב הסגנונות שבה הבינה המלאכותית 'מפרשת' את ההנחיה
אנחנו עוסקים בשאלה שלך;)
וברצינות גם וגם.

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ברור.
גם במחוללים זה ככה...
השאלה אם יש סוג פופולארי יותר?
תחפש מאמרים ברשת
יש כמה ממש טובים

התהליך כאן הוא - לקחנו בינה מלאכותית 'סבירה' והאבסנו אותה בפרומפט הממוקד מאוד של האלמנטס
אני מניח שבבינות 'מתקדמות' יותר, כמו DallE3 ומידג'רני זה תהליך שמתרחש בתוך הבינה עצמה, בלי צורך לפרט יתר על מידה
עדיין איפה זה משנה לי? אני משער שמידג'רני היא ברמה גבוהה יותר מליאונרדו
למרות שקראתי לפחות 2 סקירות שטוענות ההיפך
בעיני זה גם וגם, אבל צריך לשאול את הרב @משך

עריכה:
אני רואה שהוא כבר השיב כמוני :)

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
זה כבר שילוב של 2 אלמנטים

המחולל הוא דיפיוז'ן XL

אלמנט ראשון:
Glasscore
משקל 1.10

אלמנט שני:
3D Sculpt
משקל 0.70

וזו התוצאה:
Default_very_laughing_cow_funny_cute_funny3D_style_Pixar_style_0 (8).jpg

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
DallE3 ב-Nightcafe

הסגנון שונה לגמרי, אבל צריך לקחת בחשבון את הפרומפט שהבינה יוצרת מהפרומפט הבסיסי בתחילת תהליך היצירה -
A 3D image of a highly jovial cow, the design should be clean with an emphasis on humor and sweetness. The cow should be caught in an instance of mirth, possibly something amusing has occurred. Try to capture a moment of pure merriment and light-heartedness. The style should exhibit the charm and polish demonstrated by early animation studios. There should be no background, just the cow, so the attention remains completely on the humorous situation at hand.

dUwW9TyMLUVakxU9z4ny - 1 - 74j82.png

בשביל השוואה הוגנת - לקחתי את הפרומפט המעובד של DallE3 והכנסתי אותו ללאונרדו (דיפיוז'ן, אלמנטס מכובים)

התוצאה שונה לגמרי

Default_A_3D_image_of_a_highly_jovial_cow_the_design_should_be_0.jpgDefault_A_3D_image_of_a_highly_jovial_cow_the_design_should_be_2.jpgDefault_A_3D_image_of_a_highly_jovial_cow_the_design_should_be_1.jpg

אגב, הפרומפטים ה'מעובדים' של DallE3 הם מצוינים, והרבה פעמים אני לוקח אותם למחוללים שמבוססים של סטייבל דיפיוז'ן כדי לקבל תוצאות יפות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה