כללי נפתח קורס אילוס עם דקל מועלם- פרטים

רובי

משתמש צעיר
לכל המתעניינות,
קורס אילוסטרייטור cs3 לגרפיקאיות ומעצבות בלבד (ידע ושליטה מלאה בתוכנה ויקטורית קודמת- חובה) עם דקל מועלם ומירי פרידמן. 8 מפגשים, בירושלים, עלות 2,500 ש"ח כולל ספר הדרכה של מנטור, מתחילים בעוד כשבועיים. להצטרפות, נא לשלוח פרטים באישי בהקדם.

בונפיס

משתמש צעיר
דקל מועלם?!
וואלה מגניב! הבחור בנה לי אתר אינטרנט מהמם..
מותק של בנאדם ובעל יחס אנושי מעולה.

הצלחות בנאדם!

בונפיס

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשר קצת פרטים טכנים??
יום, שעה, מיקום..

רובי

משתמש צעיר
כל הפרטים הטכניים ינתנו טלפונית בטל' 02-5714022
למתעניינים רציניים בלבד! בהצלחה!

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למה לא עושים קורס באיזור המרכז ???
ח-ב-ל !

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
דקל מעולה וגם מירי שפיצית ממש.

זה קשור לבית הספר שלהם - מירקל?

באלמעלה

משתמש פעיל
הלו השארתי פרטים ואף אחד לא חוזר
נעמי תוכלי אולי לתת לנו פרטים

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
האם יש כבר תאריך התחלה?

ויש מצב להצטרף עדיין??........

CU

משתמש חדש
ממליצה בחום!, למדתי אצליהם קורס בניית אתרים, הם שיא המקצועיים, מלמדים ביסודיות את מה שצריך ולא מתקשקשים עם קטעים לא שימושיים, המון סבלנות ויחס אישי, גם עכשיו חצי שנה אחרי סיום הקורס הם ממשיכים לענות בכיף לכל שאלה.
חבל שאין לי זמן, הייתי מצטרפת, תהנו כולכם ומסרו להם דש.

רובי

משתמש צעיר
לכל המתעניינים, הקורס נועד להתחיל בכ"ד אייר, בעז"ה, פעם בשבוע, ימי חמישי, שש וחצי עד תשע וחצי, הרישום במהלך השבוע הקרוב, (ע"מ שנספיק להזמין ספרים למשתתפים)- הזדמנות שחבל להחמיץ! לפרטים ורישום: 02-5714022 בהצלחה!

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מחשבת, אני לא מבינה מה הבעיה? ירושלים רחוקה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה