דרוש מידע נער תחושתי ששונא להתקלח

הכותרת מדברת גם על תחושתי
אבל יש שאלונים וקישורים נוספים
באם תרצו תשלחו לי הודעה באישי ואשלח לכם פשוט יש שם שאלות שלא מתאימים לפה
האיבחון זה בעצם שאלות להבין האם הנבחן הוא בחשד לויסות תחושתי
ולא קביעה שאכן מוכח שהוא במצב זה
בברכה
אשמח מאוד!
כתובת מייל, אפשר?

אבן קיסר

משתמש פעיל
מעניין מאד.
מכירה את זה,
להרגשתי, יש משהו במים שגורם למחשבות לזרום למחוזות רחוקים,
גם בלי שתהיה הפרעת קשב 'רשמית'.
זה מצב תודעתי כזה שנכנסים אליו.
אגב, זה יכול להיות ילד שלא מאוד אוהב להתקלח
אבל כשהוא כבר בתוך המקלחת נעים לו הריחוף הזה.

חשבתי כתבתי

משתמש פעיל
איפה יש את זה? באיזה עיר?
אני הייתי במכבי בסניף ב"ב, ממליצה מאד!
ד"א את הקבוצה הנחו מרפא בעיסוק ועובדת סוציאלית- כדי לתת מענה גם לחלק הרגשי שהברבה פעמים מאד מושפע.

לגבי התחושה עמוקה לי היא המליצה על זחילה/מסלולים/הליכת חיות או מסז' מסיבי כפי שהיא הדגימה לנו.

הדס ר

משתמש רשום
בלת"ק
מניסיון שלי (ילדה יותר קטנה)-
1. למלא את האמבטיה במים לפני שנכנסים, אפילו קצת - נראה לי עוזר במעבר מיבש לרטוב.
2. אצל הבת שלי מטריף אותה שהפנים נרטבות אפילו טיפה, לימדתי אותה להתקלח עם הפנים למעלה שהמים לא מגיעים לפנים. ובכל מקרה יש לה מגבת פנים קטנה בקצה של האמבטיה(אחרת- צרחות.....:)

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז ככה:
מדובר בנער עם בעיה תחושתית קלה.
שונא להתקלח...
כנראה המגע של המים בעייתי.
אם לא מוכרח, מתקלח רק לפני שבת, גם בקיץ.
א קיצר מצב בעייתי.
מוכר לכם?
פתרון?
תפני לרופאה שלו בקופת חולים ותספרי לה נראה לי יש פתרון לבעייה הזו. וגם אם לא אז יועצת תעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה