נעלמה השורה העליונה במנהל המשימות

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום
ע"י קונטרול+אלט+דליט פתחתי את מנהל המשימות, והוא אינו מראה לי את השורה העליונה המאפשרת לעבור לתהליכים כו' ומראה לי רק את המשימות שפתוחות. מדוע זה קורה, ואיך אפשר לתקן את זה??
תמונה להמחשה.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצוין! תודה רבה!

אגב, קראתי ביתד שיש קיצור דרך להגיע למנהל המשימות באופן ישיר, ידוע לך או למאן דהו?
כמו"כ רציתי לדעת - בוינדוס 7 יש דבר שמשגע אותי, שתמיד כשיש הודעה המסך - אפילו אם חסר דף במדפסת, המסך מוחשך, וכמו כבה לשניה ושתיים, ובאופן דרמטי מודיע את הודעתו... איך אני עובר למצב של אקספי - שמודיע בלי כל הבלאגן הזה?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י נירוש;1013059:
מצוין! תודה רבה!

כמו"כ רציתי לדעת - בוינדוס 7 יש דבר שמשגע אותי, שתמיד כשיש הודעה המסך - אפילו אם חסר דף במדפסת, המסך מוחשך, וכמו כבה לשניה ושתיים, ובאופן דרמטי מודיע את הודעתו... איך אני עובר למצב של אקספי - שמודיע בלי כל הבלאגן הזה?
UAC
חפשי במחשב.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה. פתחתי את מציג האירועים, אך לא הבנתי כיצד שם אני אמור לפעול.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אני לא טועה זה בלוח הבקרה, בקרת הורים.

יעקב מתן

משתמש צעיר
נכתב ע"י נירוש;1013059:
מצוין! תודה רבה!

אגב, קראתי ביתד שיש קיצור דרך להגיע למנהל המשימות באופן ישיר, ידוע לך או למאן דהו?

לוח הבקרה>חשבונות משתמשים>בקרת חשבון משתמש (ניתן לחפש "בקרת חשבון משתמש" בשורת החיפוש)

קבצים מצורפים

• 12.jpg
    KB 74.3 · צפיות: 6

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה ל- PCM
המצב אצלי מסומן ב'אל תודיע אף פעם' אך בכל פעם שהמדפסת זקוקה ליחס אני לוחץ על החלון שקופץ רק בשביל שחסר נייר וכד' ואז המסך מוחשך וכו' אני שואל אם אפשר לדלג על התענוג הזה ופשוט לקבל את ההודעה שוינדוס רוצה להודיע!

יעקב מתן

משתמש צעיר
לא נתקלתי בדבר כזה אך יתכן שמדובר בתוכנה ייעודית שבאה עם המדפסת (המחשב לא יודע שנגמר הנייר)
כך שיתכן מאוד שאם תנטרלי אותה ותעבדי עם כלי ווינדוס לצורך ההדפסות - ירווח לך.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדובר שהמדפסת מנסה להדפיס אך אין לה נייר, ואז היא מוציאה הודעת שגיאה כמקובל. אין לי דרייברים מיוחדים למדפסת אלא של המחשב בלבד, מדובר במדפסת HP סטנדרטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה