דרוש מידע נעלי פלאפרס (flaofers)

• פותח הנושא -S-
  • פורסם בתאריך

זיסי פ.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קניתי בארה"ב

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי למכור 2 זוגות בצבע חום.
מידה 2 תואם למידה 33.
מאוד מאוד יפות!!!
נקנו בארה"ב
אפשר ליצור קשר במספר 0772016716
0504147706
אם מישהו מעוניין, נא להזדרז להתקשר, כי יש לי מחר שליח לארה"ב. ויכול להיות שאשלח בחזרה לחנות.

הדס99

משתמש מקצוען
יש לי למכור 2 זוגות בצבע חום.
מידה 2 תואם למידה 33.
מאוד מאוד יפות!!!
נקנו בארה"ב
אפשר ליצור קשר במספר 0772016716
0504147706
אם מישהו מעוניין, נא להזדרז להתקשר, כי יש לי מחר שליח לארה"ב. ויכול להיות שאשלח בחזרה לחנות.
תוכלי לשים תמונה או קישור?

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למכירה זוג חדש מארה"ב , קניתי לבת שלי והיה לה קטן
מידה 5 תואם למידה 35 בצבע חום וסוליה לבנה
אני מבני ברק 0548475552
71Wq56Yqd-L._AC_SY575._SX._UX._SY._UY_.jpg

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה יותר מתאים לנעליים לחופש טוב לבריכה לים אפשר בקלות לנקות אותם במים
אבל תלוי בסגנון אם מותר אצלכם בבי"ס סוליה לבנה אולי זה גם יתאים לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה