התייעצות נעלי חורף לילדים- מה זה המחירים האלה?

אוהד!ש

משתמש חדש
אני צריך לקנות 'נעלי חורף' לילדים שלי -והמחירים בחוץ מוגזמים בין 190 ל230 לנעלי חורף איכותיות...
יש מקום בארץ שאפשר להשיג נעליים איכותיות בזול!?
לצערי כבר ניסיתי לקנות בחנויות פשוטות ב 25-60 ש"ח ,אבל מיותר לציין שכמעט אצל כל הילדים הכל נקרע תוך חודש בערך...
יש מה לעשות!?

S234

משתמש פעיל
אני צריך לקנות 'נעלי חורף' לילדים שלי -והמחירים בחוץ מוגזמים בין 190 ל230 לנעלי חורף איכותיות...
יש מקום בארץ שאפשר להשיג נעליים איכותיות בזול!?
לצערי כבר ניסיתי לקנות בחנויות פשוטות ב 25-60 ש"ח ,אבל מיותר לציין שכמעט אצל כל הילדים הכל נקרע תוך חודש בערך...
יש מה לעשות!?
במודיעין עילית
קידי גו-עודפים של פונפנו (פפאיה) מבחר גדול הכל ב-90 ש"ח

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
א. כדאי ללמוד להיערך בזמן ולקנות בסוף עונה לעונה הבאה.
ב. אולי גם עכשיו יש עודפים מעונות קודמות בזול, כדאי לבדוק.
ג. לא יודעת איפה אתם גרים, אבל מאמינה שבכל אזור יש חנויות שמוכרות עודפים במהלך השנה,
כדאי להכיר את החנויות האלו ולקנות בהן.
לדוגמא: בצפון יש בירכא את אמש-סטאר. יש שם קומת מותגים במחירים יחסית זולים. (לא מתאים לכל הגילאים, בעיקר לילדים קטנים)
בירושלים- פאפיה בקניון מלחה. (לא לכולם מתאים להסתובב בקניון....)

jump

משתמש פעיל
בנקסט יש נעליים של חברות או מותגים מוכרים(נייק, אדידס...)במחיר הרבה יותר זול מהארץ.
יכול להתחיל גם ב-120.
כנ"ל באמזון.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מצטרפת להמלצה על נקסט. כל נעלי הבנים שלי משם (נייק/ אדידס)
לבנות אני מזמינה משיין הרבה סוגים בזול וככה מתאימה בקלות להופעה ואם נהרס לא כואב הלב (הם מחזיקות מצוין אם נתחשב בעובדה שהן ננעלות פעם-פעמיים בשבוע הדבר היחיד שנהרס זה סקוצ'ים. אני ממליצה מלכתחילה לבדוק בשיין)
ולגבי מידה באינטרנט רק עם ס"מ. תמדדי את האורך ולפי זה תקני אף פעם לא התפקשש לי ככה.

אם יש לך בת במידות 22-23 אני יכולה להעלות קישורים בכיף (מסתבר שיש שם מידות עד 28 אבל זה מה שהזמנתי)

גלידה

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה על נקסט. כל נעלי הבנים שלי משם (נייק/ אדידס)
לבנות אני מזמינה משיין הרבה סוגים בזול וככה מתאימה בקלות להופעה ואם נהרס לא כואב הלב (הם מחזיקות מצוין אם נתחשב בעובדה שהן ננעלות פעם-פעמיים בשבוע הדבר היחיד שנהרס זה סקוצ'ים. אני ממליצה מלכתחילה לבדוק בשיין)
ולגבי מידה באינטרנט רק עם ס"מ. תמדדי את האורך ולפי זה תקני אף פעם לא התפקשש לי ככה.

אם יש לך בת במידות 22-23 אני יכולה להעלות קישורים בכיף (מסתבר שיש שם מידות עד 28 אבל זה מה שהזמנתי)
תוכלי לשלוח לי קישור של המוצלחים?

מ. י.

משתמש מקצוען
ממליצה על נעלי פפאיה,
אומנם עולה יותר ממקומות אחרים אבל מחזיק מינימום עונה שלימה כמו חדש.
שנה שעברה ביום הבחירות היו להם מבצעים שווים.
אני מאמינה שגם השנה יהיו מבצעים ביום הבחירות כך שמי שיכול להמתין שווה לחכות...

(אגב, הם מופיעים בתו הזהב למי שיש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה