נעלים של ד"ר סטפ לילדים

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך האיכות שלהן?

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
הן נראות איכותיות מאד, אך אני לא הייתי מרוצה. הילד שלי, שאני בד"כ מחליפה לו נעליים רק כשהמידה כבר לא מתאימה - הרס את הנעליים האלה תוך חצי עונה. הרס מוחלט.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תלוי מאוד על איזה זוג את נופלת. היה לי לילדים זוגות מעולים כמו החברות היקרות יותר והיה זוג שפשוט התפרק אחרי חודש וגיליתי שיש בתוך הסוליה איזה קרטון או סיבים מתפוררים או משהו. מאז אני לא מסתמכת עליהן.
לדעתי בתור נעל שבת או זוג נוסף טוב לקנות אותן ורק אלה שמעור מלא

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה :)
אני מחפשת נעליים לילדה, בערך במידה 30 ולא מוצאת שום דבר נורמלי חוץ מנעלים במחיר שקרוב ל300 שקל.
יש לכם משהו טוב להציע?

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש זוג של ד"ר סטפ שקניתי לפני כ4 שנים, היה כבר אצל גיסתי וחזר אלי לילדה הבאה.
(לא בשימוש יומיומי, אלא מתאימות לכל מיני בגדים)

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
היו לי כמה זוגות שלהם. חוץ מזוג אחד - כולם לא החזיקו אפילו עונה אחת.

אפרתה

משתמש מקצוען
יש בשכונה נעלים של בלדיני ב120 ש"ח בערך, נראות מאוד יפות וגם נראות איכותיות. המליצו עליהם כאן באשכולות השונים. קניתי לשלושה ילדים. בינתיים חדש אבל נראה מקסים וטוב.

אפרתה

משתמש מקצוען
לגבי ד"ר סטפ- הן נעלים מייצור ערבי, אם אני לא טועה, לדעתי הם פשוט מפלסטיק ממש, אז אצלי לא נקרע אבל הרגליים הזיעו נוראות.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אצלי החזיק יופי 2 עונות. לא נקרע וכמעט ולא נשחק. כעת קניתי זוג נוסף.. בבעיית הזיעה לא נתקלתי.

מאיפה הבאת את זה שהייצור ערבי?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;1144331:
יש בשכונה נעלים של בלדיני ב120 ש"ח בערך, נראות מאוד יפות וגם נראות איכותיות. המליצו עליהם כאן באשכולות השונים. קניתי לשלושה ילדים. בינתיים חדש אבל נראה מקסים וטוב.
תודה! אבדוק את זה!

450

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אני לא הייתי מרוצה מהאיכות

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני אוהבת מאוד את האיכות של דר' סטפ, והיה לי הרבה זוגות נעלים שלהם. החזיק בד"כ את כל העונה, הסוליה לא נפרדה מהנעל. החזיק הרבה יותר טוב מבלדיני - שלא החזיק אפילו עונה רק לשבת.
אפילו הנעלים של דר' סטפ אלו מהחנות של מרטי בגאולה ב-60 ש"ח החזיקו מעמד מצוין.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י R.Design;1144339:
אצלי החזיק יופי 2 עונות. לא נקרע וכמעט ולא נשחק. כעת קניתי זוג נוסף.. בבעיית הזיעה לא נתקלתי.

מאיפה הבאת את זה שהייצור ערבי?

כנ"ל.

הייתי מרוצה מאוד, עדיין במצב טוב, אך כבר לא המידה... ועלה לי 60 ש"ח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה