נעלים מורידות צבע

תלתלי

משתמש פעיל
קניתי לבנותי נעלים בפמילי שוז-ג'ינס מהממות
אך....
הורסות כל גרב
רק מהזעה בנעל הגרבים נהפכות לכחולות
מה עושים?????????????
הבו פיתרון יצירתי

חשבתי לטבול אותן בחומץ-אבל אני חושבת שזה יעזור רק לגבי מגע במים באותו הרגע-כמו בכביסה שחורה שמוסיפים חומץ ואז הבגד לא מוריד צבע אבל מה עושים בכל הליכה מחדש?????????????????????????????????????????????????????:confused:

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תלתלי;1696556:
קניתי לבנותי נעלים בפמילי שוז-ג'ינס מהממות
אך....
הורסות כל גרב
רק מהזעה בנעל הגרבים נהפכות לכחולות
מה עושים?????????????
הבו פיתרון יצירתי

חשבתי לטבול אותן בחומץ-אבל אני חושבת שזה יעזור רק לגבי מגע במים באותו הרגע-כמו בכביסה שחורה שמוסיפים חומץ ואז הבגד לא מוריד צבע אבל מה עושים בכל הליכה מחדש?????????????????????????????????????????????????????:confused:
אני שמעתי פעם אבל לא ניסיתי,
לקחת ספרי לנעלי זמ'ש ולהתיז בכל הנעל מבפנים,
בכל הפינות ככה שיהיה כיסוי בכל האזורים,
ואז לתת לזה להתייבש,
בהצלחה רבה

אבל יתכן שיעזור רק לפעמים בודדות

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לי גם שאלה בענין צבע של נעלים
קניתי לבן שלי נעלים שחורות מנקסט, כל שהוא לובש אותם כל הרצפה מלא בפסים שחורים,
נתקלתם בבעיה כזאת ??? ומה עושים???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה