נעים להכיר- אשכול חומרי גלם

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
שומר טעים מאוד גם צלוי בתנור, פשוט בוזקים קצת שמן מלח ופלפל ואופים בחום בינוני עד שהקצוות משחימים, הטעם משתנה מאוד, ומדהים!!!

אני אישית לא נוגעת בשומר, שונאת את הטעם שנאה עזה.

רק מניחה פה ששומר הוא ירק נגוע לפי הוראות הבד"ץ מצריך פירוק ושטיפה יסודיים , לכן אם את צולה אותו שלם בתנור זו עלולה להיות בעיה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
רק מניחה פה ששומר הוא ירק נגוע לפי הוראות הבד"ץ מצריך פירוק ושטיפה יסודיים , לכן אם את צולה אותו שלם בתנור זו עלולה להיות בעיה.
לא צולים שלם. זה יימשך נצח...
אלא חותכים וצולים כמו אנטי-פסטי.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ראיתי בעיני 'בשר חי'.

אביגיל9876

משתמש מקצוען
מקווה שזה בסדר להקפיץ - אני רוצה להכין רוטב ויניגרט וראיתי שאחד המרכיבים הוא חומץ בלסמי
יש להשיג בד"ץ עד"ח / רובין / לנדא?
אם לא - יש תחליף?
תודה רבה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

נועה תנוע

משתמש פעיל
אפרופו ברווז,
מה זה רוטב ברווז?:eek:

רוטב ברווזים Duck- sauce
הוא רוטב סיני- אמריקאי, בטעם מתוק- מתובל בדרגות חריפות משתנות
מבוסס על פירות, בצל ותבלינים
משמש כמרינדה\ רוטב בבישול מנות בשריות
(מה הקשר לברווזים- לא יודעת)
בארץ ניתן להשיג ברשתות הגדולות (אושר- עד ואחרות), בצנצנת זכוכית גדולה, של חברת "גפן" ועוד.

אם מחפשים תחליף לרוטב ברווזים: אני משתמשת בריבת משמשים + מלח + פלפל + שום + פלפל צ'ילי גרוס, מעט מים.

אם יהיו מתעניינים, אולי אעלה מתכון של רוטב ברווזים על בסיס תפוזים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה