דרוש מידע נעילת מקשים סמסונג יאנג

• פותח הנושא ONE1
  • פורסם בתאריך

ONE1

משתמש מקצוען
יש אפשרות לעשות נעילת מקשים אוטומטית לאחר מענה לשיחה...?

תמי8

משתמש חדש
אני אשמח גם לקבל מידע בנושא, כי זה ממש מחרפן, כל פעם שאני עונה האוזן שלי נוגעת במקשים וזה עובר לאחזקת שיחה וכו'.
בבקשה, אם יש למישה ניסיון בנידון אשמח לקבל...

BARA

משתמש צעיר
יש אפשרות להגדיר את הלחצץ הקטן בצד ימין למעלה שברגע שלוחצים תוך כדי שיחה המסך ניכבה...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אשמח גם לקבל מידע בנושא, כי זה ממש מחרפן, כל פעם שאני עונה האוזן שלי נוגעת במקשים וזה עובר לאחזקת שיחה וכו'.
בבקשה, אם יש למישה ניסיון בנידון אשמח לקבל...
מעניין שלי זה לא קורה, ברגע שאני מעבירה את הטלפון למצב מאונך, (היינו, מצמידה אותו לאוזן)
המסך נכבה.

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ומי יודע איך מוסיפים לוח שנה עברי לסמסונג יאנג?
הלוח העברי היה רק עד 31/12/17

אחד תם

משתמש צעיר
ההגדרה היא אוטומטית שברגע שמקרבים את זה לאוזן, המסך נכבה.
בכל אופן, יתכן ששיחקתם בטעות בהגדרה הזו, אז משנים את זה ב'הגדרות שיחה', (בפתיחת החייגן לוחצים על לחצן התפריט שמתחת למסך, אח"כ 'הגדרות שיחה')
לסמן את השורה 'כיבוי המסך במהלך שיחה'

כמו כן תמיד ניתן ללחוץ בלחצן הכיבוי. (אלא אם כן הגדרתם שזה ינתק את השיחה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה