דיון נספח לאתגר - פרק א'

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@תמרוז אם אפשר לפסק את הקטע, אני בטוחה שיהיה הרבה יותר קל לקרוא אותו, ולהנות ממנו...
מקווה שזה בסדר שאני מעירה פשוט זה באמת היה לי קצת קשה לקרוא ככה.
איך אני עושה את זה עכשיו?
זה קטע שכתבתי לפני כמה שנים. אפילו לא טרחתי לקרוא אותו לפני שהעלתי
תודה על הערה

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נראה לי צריך לבקש מהמנהלים למחוק את ההודעה, ואז יהיה אפשר להעלות הודעה חדשה ומתוקנת.
אני בעצם יכולה להוסיף את הקטע מחדש, ולהחליט שהוא יעלה לשפיטה.
או שזה יציק לאלו שכבר קראו?

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לי אישית זה לא יפריע, אך אין לי דרך לדעת מה אחרים חושבים..
בכל אופן אני חושבת שבהחלט אפשר להוסיף את הקטע, ולבקש מהמנהלים למחוק את הקודם, אין סיבה שלא יסכימו.

מוריופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בדיוק בשביל זה יש את פרוג, לא?
פרוג הוא מקום מצוין לשפשוף כתיבה, אבל אם כבר להשקיע, הייתי עושה חלק ב' לסיפור 'ציידי היתונשים' שכבר העליתי בעבר...

ניק 70107

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פרוג הוא מקום מצוין לשפשוף כתיבה, אבל אם כבר להשקיע, הייתי עושה חלק ב' לסיפור 'ציידי היתונשים' שכבר העליתי בעבר...​
וואו, כן!!!
תדעי שציידי היתונשים זה אחד הספרים שאם הוא יוצא לאור אני מיד קונה 2 כרכים. מיד.

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@מוריופ אולי זה לא המקום לכך, אבל חשבת אולי להוציא את הספר שלך לאור? או לפחות לכתוב ספר? (קראתי רק עכשיו את ציידי היתונשים, וכשזה מצטרף לקטע שקראתי עכשיו, אני חושב שאת חייבת לעשות עם זה משהו. רעיון לדוג': להפוך את הפרק באתגר לפרק ראשון בסיפור על הכנפנאים, משהו שיסביר איך הם נוצרו, לצורך העניין)
באמת: שאפו ענק!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה