אתגר נספח לאתגר - מלחמה

ניהול קהילת כתיבה

והגלילות
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ופתאום חייל זוטר, כששמע את המילה ”אש” שיגר ירייה מדוייקת אל מצחו של חסן נסראללה...
ואז נעצר בלחץ בינלאומי ועמותות השמאל, הועמד למשפט על הוצאה להורג ללא משפט ונשלח לרצות את עונשו בכלא.

הקטע מעולה.

נערך לאחרונה ב:

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יום ראשון\ י''א אייר תשפ''ד.
היי, יומן.
אני פוחד. אני דואג. החזית בצפון מתחממת מאוד.
כבר נפלו באיזור חיפה יותר מעשר טילים.
לא הגיוני מה שהולך פה.
ברוך השם, עוד חמישים מהחטופים שוחררו. השאר..?
אף אחד לא יודע היכן הם.
המוסד עשה עוד פעולה מוצלחת, מקווה שימשיך כך.
מתי כבר המלחמה הזאת תיגמר?

העולם השתנה. מלחמת עולם שלישית פרצה.
רוסיה ואוקראינה, כרגיל, יריבות.
ישראל- מול כל המדינות המוסלמיות.
ארה''ב נגד כולן, בעיקר מגנה בחריפות את מעשי ה'אלימות' שישראל עושה.
מצריים עדיין ביחסים פושרים.
נראה כמה זמן זה יחזיק...
עזה משוטחת אומנם, וחמאס מוכנע תחתינו, אבל חיזבאלה עדיין עלינו.
וגם כבשנו את חצי האי סיני.
ובנינו בתים חדשים בעזה. כרגע התוכניות לעזה הם לונה פארק ענק, מסעדות, וחוף נובה משוכלל.

לבנון עדיין מנסה לנצח, מלקקת את פצעיה.
הניצחון בידינו.
עם ישראל חי: )

קטע מתוך יומן: )
ממש אשמח להערות..: )

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה: למה אין תאריכים לשני הקטעים האחרונים? אנחנו רוצים צפי לסיום. (ובפעם הראשונה התבלבלתי ולא הבנתי איך יכול להיות שכל זה קרא ביום אחד).

מפתה מאוד לגמור את כל מלחמות ישראל בהקמת בית המקדש השלישי ובביאת משיח, או בהפיכת איראן לערימת שברים זוהרים בחושך. ועל כן - כל הכבוד על האוטופיה המאוזנת.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואז נעצר בלחץ בינלאומי ועמותות השמאל, הועמד למשפט על הוצאה להורג ללא משפט ונשלח לרצות את עונשו בכלא.

הקטע מעולה.
כתבתי את זה כשנזכרתי בשלושת החטופים שהצליחו לברוח וחיילי צה”ל ירו בהם אע”פ שהמפקד צעק להם ”חדל אש” ”חדל ירי”.

תודה על הפירגון!

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עד מתי אפשר להעלות קטע לאתגר?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הדבר היחיד שמנחם אותי בימים טרופים אלו- זוהי ההבטחה של "והיה ביום ההוא, יתקע בשופר גדול לחירותינו, ובאו האובדים בארץ אשור והנידחים בארץ מצרים, והשתחוו לה' בהר הקודש בירושלים", אם את רבי עקיבא פסוקי הנחמה ניחמו מול החורבן, לי הם נותנים תקווה, מצרים ואשור הם רק דוגמא, נכון? רק תגידו לי שכן!
אין לי כאן שום רב, נהייתי הרב של עצמי, הרב, הקהילה, הפוסק והדיין כולם אני. כאן בקהילת קודש דמשק, מלבד החיילים שבאו בין השאר לחלץ אותי- אין אף יהודי נוסף.
שרק תגמר המלחמה הזאת! אני נושא עיניים בתחינה מידי יום ביומו, אל אבינו שבשמים, אל מלך רחמן, אבא אוהב, ככה- במילים שלי, במילים שהלב מרגיש, במילים שהלב צועק- כי את הצעקה של הלב שום סמרטוט על הפה לא יחסום.
עכשיו ערב פסח תשפ"ד, כמעט שבע חודשים מאז החטופים הראשונים, מי היה מאמין שהסיוט יחזור על עצמו? מי היה מאמין שאחרי שישה חודשי מלחמה בדרום, יחטפו שוב עשרות יהודים בצפון? מי?
בעוד יומיים ליל הסדר. אני משנן לי בראש את מילות הגאולה, שחס ושלום לא אשכח! שחס וחלילה לא אפול לבור היאוש- והוצאתי- אוי- אם כל עם ישראל ישיר בצאת ישראל ממצרים- הלוואי אזכה לשיר בצאתי מדמשק!
והצלתי- שרק אצא מכאן בחיים!
וגאלתי- כבר ראינו שרק משיח!!!! רק התגלות מלכות ה' בעולם תציל אותנו מהגויים.
ולקחתי- אם רק אצא בחיים, אבא שלי, אהיה שלך תמיד!
בתור אחת שעדיין מגששת את דרכה בקהילה, אשמח לבקורת בעבר הייתי בקבוצה תחת שם אחר, אבל הסגנון השתנה לגמרי מאז שהתחלתי לצאת לציבור הרחב

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בד"כ אני לא מסביר על הקטע שלי, אבל הפעם בחרתי בכל זאת להגיב:
אני מאוד אוהב מדע בדיוני, ולכן בחרתי קטע כזה. מצד שני ברור לי שכל זה דמיונות ומשיח יבוא ממש עכשיו, אך מכיוון שזה אתגר כתיבתי (למרות שהוא מדבר על ההווה והעתיד הקרוב), בחרתי לכתוב קצת 'דמיון'.

אגב, בתקווה שלא נצטרך לשמוע אזעקה ולגלות שזה קול השופר הגדול, אלא פשוט שמשיח יבוא כבר בלי 'דרמות' ותאריכים רחוקים. אמן.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כשכתבתי את הקטע, עברתי בכוונה מהווה לעבר וחוזר חלילה
ככה יותר זרם לי.
זה מפריע לקריאה הרציפה? לא מספיק מקצועי?
אשמח לשמוע מה דעתכם

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה