~~~נספח לאתגר חודש כסלו~~~

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י בפוטנציאל;2366017:
ברשותך תא , שואלת את כל אילו שהעלו יצירות. רוצים לדבר על היצירה שלכם, לספר את מאחורי המילים ? אני חושבת שזה מאד מענין. מה דעתכם? ועוד שאלה. כאן בנספח או באשכול חדש- נספח לנספח?

אני כבר הייתי החלוצה. ראו תגובה #12.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י בתישראל;2353730:
ואני מתכוונת לקטע שלי על הבשם והשמן, כשניסיתי לחשוב מה לומדים מילד קטן, צץ במחשבתי פתאום הסיפור הזה, מתוך הספרון הבלתי נשכח של ספריית מחניים, ולא נתן לי מנוח עד שעיבדתי אותו...

רק הערה קטנטנה: זה לא אגדת חז"ל...

תא

משתמש צעיר
ברור שאפשר!!
אני, למשל, עוד רגע מעלה את היצירה שלי (כן- זה לפי צלצולים ולכן אני מרשה לעצמי גם להעלות משהו) והרקע תוסיף הרבה.
מחכה לשמוע

תא

משתמש צעיר
הרקע ליצירה שלי:
אני התנדבתי פעם בשבוע אצל משפחה עם תינוקת פגית מאד חולה. הייתי שומרת עליה ועל הילדים האחרים כדי שהאמא תוכל פשוט לנשום קצת, לנוח וכו'. למתי המון מהמשפחה כולה- מהאמא הגיבורה שמתמודדת בצורה יוצאת מהכלל למרות האישפוזים וכל שאר הבעיות הרפואיות, מהילדים האחרים ובמיוחד מהתינוקת עצמה שכל נשימה ונשימה לוקחת ממנה את כל כוחה.
ההסיפור שכתבתי הוא סיפור אמיתי שקרה בזמן שהייתי שם, חשבתי על המקרה ששבר את ליבי ולקחתי ממנו הרבה לחיים ולנסיונות הפרטיים שלי--
מקווה שגם אתם!

(אם אפשר להתפלל לרפואתה של התינוקת- אביגיל בת רבקה בתיה)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הקטעים של קקטוס ומשויטט,
ליגה אחרת.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
קריאייטיבית
נראה לי יקפיץ את הקטע אם תכתבי את אותו מלל בשורות קצרות ממש.
זה יעשה לזה קצב.
אגב, הקטע חמוד ממש.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תא;2366486:
הרקע ליצירה שלי:
אני התנדבתי פעם בשבוע אצל משפחה עם תינוקת פגית מאד חולה. הייתי שומרת עליה ועל הילדים האחרים כדי שהאמא תוכל פשוט לנשום קצת, לנוח וכו'. למתי המון מהמשפחה כולה- מהאמא הגיבורה שמתמודדת בצורה יוצאת מהכלל למרות האישפוזים וכל שאר הבעיות הרפואיות, מהילדים האחרים ובמיוחד מהתינוקת עצמה שכל נשימה ונשימה לוקחת ממנה את כל כוחה.
ההסיפור שכתבתי הוא סיפור אמיתי שקרה בזמן שהייתי שם, חשבתי על המקרה ששבר את ליבי ולקחתי ממנו הרבה לחיים ולנסיונות הפרטיים שלי--
מקווה שגם אתם!

(אם אפשר להתפלל לרפואתה של התינוקת- אביגיל בת רבקה בתיה)

מצמרר הקטע שלך. באמת נוגע ללב.
כמה שהם קטנים ודווקא אז זקוקים לאמא.

תא

משתמש צעיר
מצמרר הקטע שלך. באמת נוגע ללב.
כמה שהם קטנים ודווקא אז זקוקים לאמא.
תודה!
האמת היא שהמסר שלקחתי מזה היה שכמו שאביגיל הקטנה לא הבינה שאמא שלה לא עוזרת לה בגלל שהיא יודעת מה טוב לה-- ככה הקב''ה יודע מה טוב לנו גם כשנראה שהוא מסתיר את פניו

תא

משתמש צעיר
מעניין אותי (ונראה לי שגם לאחרות) לשמוע קצת על היצירות שלכם,
כולם יכולים לשתף קצת למה בחרו דווקא במה שבחרו וכו',
וגם לשמוע חו''ד עד היצירות של אחרים.
מישהו רוצה להתחיל?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
קצת על שלי-
יש נטיה מסוימת להסתכל על הילדים ועולמם ממקום גבוה
ילד הוא תמים, קטן, חלש, תלותי, ואפילו טיפש.
מלא אמביציות לא מעובדות, רצונות נועזים ולא מרוסנים.
סקרן חסר תקנה..
וגם אם לא בהיבט ביקורתי עם חמלה
אז אפילו קצת ברחמים
על תמימות אומללה שמחכים שתתנפץ .. ואולי עוזרים לה בלי משים.
על אהבה עצומה שתתרסן ,
וסקרנות שתתגמד.

בואו נסתכל על הילדותיות, התום והאהבה , הסקרנות והאמביציות ,
האמון המושלם והביטחון כדברים מדהימים , ככלים חשובים וקריטיים לחיים מלאי חיים ועשייה.

אך כמובן שצריכים הכוונה ואיזון.

הסיפור שסיפרתי שמעתי מסבתא של בעלי , שזה הקו והמבט שלה על העולם ובכלל על ילדים. מלאה אהבה ואמון.

והשבוע נודע לי המקור שלו- אחרי ששלחתי את השיר שכתבתי לחברות.
ספר באנגלית שנקראים soup for soul והתרגום מרק עוף לנשמה.

הבאתי אותו בשינוי קל והמקור הוא על אח בוגר שבקש לדעת מה היה שם??

וכיון שאני חושבת שאני יודעת מה קורה שם- לומדים תורה עם ה' ונהנים מזיו השכינה , שיניתי .:)

אשמח לשמוע את דעתכם , על המכלול
והאם הקטע אכן העביר את התחושות והמחשבות הללו?

תודה תודה , מחכה:)

תא

משתמש צעיר
כשאני קראתי את השיר שלך אני באמת הרגשתי אהבה כלפי הילד הקטן והטהור. כתבת את זה בצורה מאד חדה, אהבתי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה