נספח לאתגר הדו שבועי ניהול קונפליקטים

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הסיפור ששחה בים עם בנו וביתו ונאלץ לעזוב אחד מהם.. ז"א את ביתו והיא צעקה אליו שיציל אותה ולבסוף הצליח לקחת את שניהם..

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
"רבקה, את יודעת כמה זה נחוץ לי, וחוץ מזה, כל החבר'ה מעשנים...

שרק אני אעמוד בצד ולא אעשן?!"
ברוך ד', כבר מזמן אי אפשר לומר ש'כל החבר'ה מעשנים'...
לא הייתי רוצה לחשוב בשום אופן שיש כאן שני צדדים...
ובכלל- אנשים נפגעים יותר מתאונות דרכים מאשר מעישון.."
א גרויסע חוכמע...
בטח גם מי ששתה אלכוהול ועשה תאונה קשה יכול לטעון 'הרבה אנשים מתים בתאונת דרכים, מה נטפלתם אלי'? 'מה נטפלנו אליך? כולם מתו שלא באשמתם, אתה אשם בזה שהרגת אנשים'!

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הרושם שנותר לקורא הוא שמדובר על שני צדדים שוים, יש כאלו שנגד, ויש כאלו ש-למה לא.
בתור אנשים שאכפת להם מבריאות הציבור, היה מומלץ להוסיף מעט שיפוטיות, למרות שזה לא האתגר כאן.
[אני מאמין שמסיבה זאת הובא כאן הקונפליקט לגבי חיסונים עם מסקנה מאד מסוימת, ולא בתור דילמה שמסתיימת ב'תיקו'].
לדעתי, כל בחורה צריכה לדעת שהדבר הראשון שצריך להוריד עליו, הוא בחור מעשן.
הסרחון מהפה, הבגדים עם הריח שלא יורד, וה'חסרון כיס' המורגש מאד. זה עוד לפני הסכנה הנוראית - גם לסביבתו של המעשן ('עישון פסיבי').
כן, וגם אם הוא מבטיח להפסיק לעשן, זה לא דבר שאפשר לבנות עליו.
מה לעשות, זה תרוץ אמיתי ששמעתי שאומרים על טיסות (למי שחושש לטוס)
יחי ההבדל הקטן.
מבחינה סטטיסטית, נסיעה ברכב יותר מסוכנת מנסיעה במטוס. לכן בהחלט אפשר לומר למי שיש לו פחד פסיכולוגי מטיסות, שיותר אנשים מתים מתאונות דרכים מאשר מתאונות מטוסים.
אבל מה זה שייך לעישון, שהאדם בעצמו מביא עליו את הסכנה, וכל מי שמעשן נמצא בסכנה פי כמה וכמה מאדם רגיל לחלות בס-ר-ט-ן?!

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הרושם שנותר לקורא הוא שמדובר על שני צדדים שוים, יש כאלו שנגד, ויש כאלו ש-למה לא.
אתם צודקים במיליון אחוז!!!
אני אישית נ-ג-ד (אם למישהו פה עוד לא ברור!!!)
מבחינתי אכן להעצים את צד הנגד, רק שהונגריה כמותי- נצמדתי להוראות האתגר.
@כנפיים ,מה דעתך?

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
זה בדיוק האתגר.
להתייחס גם לתופעות שאתה עלול ביום יום להתפלץ מלשמוע אותן, בלי שיפוט.

יותר התכוונתי להבאת המקום של הדמות ופחות דעות זה מול זה, אבל נראה לי שזה בהחלט עונה לאתגר.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בחיים לא השתתפתי בטקס המוזר שנקרא אסיפת שכנים.
ולפי איך שזה מתואר באתגר לא נראה שזה יקרה אי פעם.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש עולם מקביל אלינו שנמצא בקנדה.
שם יש שנה חופשת לידה!
נשמע כמו חלום..

בקנדה יש ארבעה חודשים. בבריטניה תשעה חודשים, וברוסיה כמעט חמישה חודשים, הגבוה ביותר לתשלום 100 אחוז.

אולי כוונתך (על שנה בקנדה) היא לזמן בו ניתן להיות בחופשה ללא תשלום והמעביד יהיה חייב להחזיר לעבודה, שבזה רוסיה עומדת על שלוש שנים! וב"ה רבים מאחינו בני ישראל שומרי תורה ומצוות שם נהנים מזה.

internet_maayan.jpgL.jpg

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
בקנדה יש רק ארבעה חודשים. בבריטניה תשעה חודשים, וברוסיה כמעט חמישה חודשים, הגבוה ביותר לתשלום 100 אחוז.

אולי כוונתך (על שנה בקנדה) היא לזמן בו ניתן להיות בחופשה ללא תשלום והמעביד יהיה חייב להחזיר לעבודה, שבזה רוסיה עומדת על שלוש שנים! וב"ה רבים מאחינו בני ישראל נהנים מזה שם.

internet_maayan.jpgL.jpg

זכור לי משהו על אחת מהמדינות הסלביות אולי פינלנד ששם יש הרבה זמן לחופשת לידה
ועכשיו לקונפליקט הבא...כשהם גדלים קצת ואת משתגעת איתם בבית בחופש:p

נערך לאחרונה ב:

אורית חזן

משתמש סופר מקצוען
בקנדה יש ארבעה חודשים. בבריטניה תשעה חודשים, וברוסיה כמעט חמישה חודשים, הגבוה ביותר לתשלום 100 אחוז.

אולי כוונתך (על שנה בקנדה) היא לזמן בו ניתן להיות בחופשה ללא תשלום והמעביד יהיה חייב להחזיר לעבודה, שבזה רוסיה עומדת על שלוש שנים! וב"ה רבים מאחינו בני ישראל שומרי תורה ומצוות שם נהנים מזה.

internet_maayan.jpgL.jpg
מוזר..
אחי גר בקנדה.
גיסתי קבלה 75 אחוז למשך שנה.
ובגלל שהיא עובדת בגן ילדים ויש זיהומים שמסכנים את התינוק.
היא קבלה מתחילת ההריון!

אגב זה לא מעודכן.
בישראל זה 105 יום.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ובשוודיה?
שמונה עשר חודשים חופשת לידה וחייבים לנצל שלושה מתוכם!
חחח הייתי רוצה להיפגש עם אחת כזו שצריכים לשכנע אותה...
יש לי כמה דילים לסגור איתה...

נערך לאחרונה ב:

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
בחיים לא השתתפתי בטקס המוזר שנקרא אסיפת שכנים.
ולפי איך שזה מתואר באתגר לא נראה שזה יקרה אי פעם.

אסיפת דיירים .
גם אני לא הייתי. אבל אולי זה דווקא מקום טוב,
לקבל בו השראה לאתגרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה