טיול בחו"ל נסעתם לפולין ? בא נעשה כאן אשכול מרכזי לפולין!!!

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משהו שמאוד מעניין באירופה וגם בפולין זה הספא, יש שם מקומות מאוד טובים ומלונות ספא יוצאים מהכלל ממש תענוג, בתקופת השלג יש מלונות ספא שעוברים מהחממה לקור לתוך בריכה מחוממת ובתוך הבריאה חם ובחוץ 3- ושלג בירות ועוד... פשוט תענוג לא קטן
באיזה עיר
ומה המיקום

זה מה שאני

משתמש פעיל

אחלה מסעדה יש להם את כל השירותים בהשגחת התאחדות חברה שיש לה הרבה נסיון בתירות חו"ל

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש חנות למוצרי מזון כשרים באזור זקופנה - בתקופה הזו?

OLHE CHADASH

משתמש צעיר
אני מעוניין לשהות בבין הזמנים בזקאפונה
אבל רק אם אוכל להתפלל במניין ולטבול במקווה
האם יש סיכוי לכך

OLHE CHADASH

משתמש צעיר
פורסם בהמודיע מישהו מכיר שמעתם על ההכשר הזה?
1689124380091.png

המתבוינן

משתמש רשום
אני מעוניין לשהות בבין הזמנים בזקאפונה
אבל רק אם אוכל להתפלל במניין ולטבול במקווה
האם יש סיכוי לכך
כאן כתוב שיש מניני תפילה לגבי מקווה לא ראיתי אבל לפי תמונות הנופשים שנה שעברה נראים יהודים חסידיים שלא מוותרים על מקווה לפני התפילה

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כאן כתוב שיש מניני תפילה לגבי מקווה לא ראיתי אבל לפי תמונות הנופשים שנה שעברה נראים יהודים חסידיים שלא מוותרים על מקווה לפני התפילה

מצטרף להנ"ל, נראה לי שאמורים להיות באזור כמה מעיינות ואגמים הכשרים לטבילה - אבל צריך לשמוע מבעלי ניסיון

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מה אתם ממליצים לאומן לזוג לא ר"ה חושן או אורות
יש אשכול שלם על הנסיעה לאומן:

זה מה שאני

משתמש פעיל
יש אשכול שלם על הנסיעה לאומן:
תודה רבה על ראש השנה אין כבר מסודר ב"ה שאלתי על אמצ"ש מלון לזוג

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
פורסם בהמודיע מישהו מכיר שמעתם על ההכשר הזה?
צפה בקובץ המצורף 1420504
הרב דוב לנדאו (גור) פרש מחוג חת"ס והקים גוף כשרות מוכר וידוע שהעולם סומך עליו.
במסעדה בקראקא אוכלים כולם, מה שאני ראיתי.
אם תשאל לאיזה גוף כשרות הוא מקביל,- אני לא יודע אבל יותר מחת"ס.

האלמוני

משתמש מקצוען
חדש!!
רכב ספרינטר VIP בקראקוב, עם 7 מושבים שנהפכים למיטה, עם מקרר, וויפי, מסכים, ועוד פינוקים.

להזמנות lernertravel בג'ימייל.
מצורף כמה תמונות.

קבצים מצורפים

• 5.jpg
    5.jpg
    KB 450 · צפיות: 80
  • 6.jpg
    6.jpg
    KB 392.8 · צפיות: 77
  • 7.jpg
    7.jpg
    KB 411.1 · צפיות: 81

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה