דרוש מידע נסעתם לחרמון מטעם בנק פועלים?

oritdi

משתמש פעיל
נשמח לשמוע ממי שנסע לחרמון מטעם בנק פועלים בחג הזה..
כמה היה עמוס?
כמה זמן לחכות לרכבל?
ובעיקר מצב הפקקים...
מתי יצאתם, מאיפה, וכמה זמן לקח...
והכי חשובבב יש עדיין שלג??
תודה רבה!!

מרצדס!!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני אשמח ממש!
יש לי כרטיסים לערב חג שני..
וזה קצת בעייתי,
אשמח לקבל אותם, ולתת את מה שיש לי,
תודה!!
בדקתי שוב
יש לי רק 22
אני אברר עם המשפחה סופית
ואני אכתוב לך פה בל"נ

כסא נח

משתמש מקצוען
לא רוצה להלחיץ..
כעת פורסם:

תושבים יקרים, לפני זמן קצר, זוהו שלושה שיגורים לאיזור דרום הגולן. רקטה אחת יורטה באוויר והשניים האחרות נפלו בשטחים פתוחים בסמוך ליישובים נטור ואבני איתן. אין נפגעים ולא נגרם נזק. הפיצוצים הנשמעים כעת הם תגובת אש צה"ל. ראש המועצה הורה לפתוח את המקלטים בכל ישובי דרום הגולן. התושבים באזור זה מתבקשים לשהות בקרבת מרחב מוגן ולהישמע להוראות פיקוד העורף המתעדכנות בזמן אמת באפליקציה, בתקווה להמשך לילה שקט ובשורות טובות מועצה אזורית גולן.

לתשומת ליבכם!

קובית קרח

משתמש צעיר
לא רוצה להלחיץ..
כעת פורסם:

תושבים יקרים, לפני זמן קצר, זוהו שלושה שיגורים לאיזור דרום הגולן. רקטה אחת יורטה באוויר והשניים האחרות נפלו בשטחים פתוחים בסמוך ליישובים נטור ואבני איתן. אין נפגעים ולא נגרם נזק. הפיצוצים הנשמעים כעת הם תגובת אש צה"ל. ראש המועצה הורה לפתוח את המקלטים בכל ישובי דרום הגולן. התושבים באזור זה מתבקשים לשהות בקרבת מרחב מוגן ולהישמע להוראות פיקוד העורף המתעדכנות בזמן אמת באפליקציה, בתקווה להמשך לילה שקט ובשורות טובות מועצה אזורית גולן.

לתשומת ליבכם!

זה מרחק של קצת יותר מ70 ק"מ מהחרמון...

oritdi

משתמש פעיל
נשמח לשמוע ממי שנסע לחרמון מטעם בנק פועלים בחג הזה..
כמה היה עמוס?
כמה זמן לחכות לרכבל?
ובעיקר מצב הפקקים...
מתי יצאתם, מאיפה, וכמה זמן לקח...
והכי חשובבב יש עדיין שלג??
תודה רבה!!
מקפיצה..

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לא רוצה להלחיץ..
כעת פורסם:

לתשומת ליבכם!
זה רחוק מאוד מהחרמון וגם מהכבישים הרגילים בהם נוסעים אליו.
זה בערך כמו לא לנסוע לבית שמש, כי בעוטף עזה היו אזעקות...

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
דיווח מיום שישי-
נסענו מהצפון, יצאנו באיזור 8:30 והגענו באיזור 10:15.
בחזור הנסיעה לקחה יותר זמן, הכביש היה די פקוק.
כשהגענו היו בכל המתחם כ-100 אנשים, אז כמעט לא חיכו בתור.
לקראת 13:00-12:00 התחיל להתמלא.
יש עדיין מלא שלג וקררר...
צריך להצטייד בהתאם- כפפות, כובעים, בגדים להחלפה, קרם הגנה
ולשקול את הגילאים של הילדים שבאים.
אצלנו לבת ה-5.5 היה פחות מתאים ואפילו בת ה- 8 (הקצת מפונקת) הייתה עסוקה בעיקר בקור ובבחילות שהיו לה מהדרך המפותלת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה