דרוש מידע נסיעה לטורקיה, האם יש מה לחשוש?

ril

משתמש פעיל
מבחינה בטחונית על נסיעה לטורקיה בימים אלו ?
אודה לכל מידע

גיטי ש

משתמש רשום
1674461591003.png

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דווקא שבוע שעבר המחותנים שלנו טסו לטורקיה לטיול של כמה ימים

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל רגע נתון יש ישראלים בטורקיה. כולם עד היום (ואין הבטחה הלאה) חזרו בריאים ושלמים (לא היו פגיעות בשנים האחרונות, פעם אחת זוג נעצר בגלל שצילם משהו שהיה אסור וגם הם חזרו בריאים בגופם)
האם נעים להסתובב במדינה ערבית ובחלקה אוכלוסיה עוינת?
בא נגיד שלי זה לא נשמע תענוג גדול, ובודאי לא הייתי בוחרת ביעד הזה לחופשה. אבל להרבה אנשים כן עובדה שהם נוסעים.

ril

משתמש פעיל
תודה על התגובות ,אכן לא מדובר בטיול אלא לצורך עבודה ובהחלט הייתי מוותרת ע"כ , לגבי רמת האזהרה הנ"ל האם זה מעודכן ?

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה על התגובות ,אכן לא מדובר בטיול אלא לצורך עבודה ובהחלט הייתי מוותרת ע"כ , לגבי רמת האזהרה הנ"ל האם זה מעודכן ?
רמת ההזהרה הזו קימת כבר כמה שנים.
למעט הקיץ האחרון בתקופה מסוימת שרמת ההזהרה היתה הכי גבוהה ואז היה ממש מסוכן לטוס לשם.
תפילת הדרך תמיד תועיל וגם ברכה מצדיק אם אפשר, וה' איתנו.

נ.ח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קרובת משפחתי טסה וחזרה בשבוע שעבר
הלכה ובאה לשלום

שמוחה

משתמש פעיל
אני חזרתי עכשיו מרכישות בדיר כדיס ואפילו בחרבתא היה מעניין עבר בשלום אני חושב שלא צריך לפחד.
קודם נצמצם צריכת סוכר ונעשה כושר וכו'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה