תעופה נסיעה לאומן לר"ה תשפ"ד

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח אם משהו יכול לתת לי מידע איפה אפשר להשיג בארץ [בבני ברק] סים אוקראיני לשיחות לארץ או לחלופין לייעץ לי איך כדאי להתארגן אם פלאפון בצורה הכי זולה.
יש את זה שפרסמנו כאן שמוכר חבילות לחו"ל לסים כשר. המספר שך המערכת לפרטים והזמנות 026733924

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

שלוימה'לה

משתמש צעיר
אשמח אם משהו יכול לתת לי מידע איפה אפשר להשיג בארץ [בבני ברק] סים אוקראיני לשיחות לארץ או לחלופין לייעץ לי איך כדאי להתארגן אם פלאפון בצורה הכי זולה.
לפני כמה שנים קניתי באומן מכשיר ב10$ וסים לייף ב10$ עם 300 דק'
וכל שנה מטעין בערך ב30-40‏ִִִש"ח ויש לי כ250 דק' לארץ
[צריך לבדוק גם באמצע שנה כדי שלא יתבטל הסים]

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

האם יש לכם כבר כרטיס טיסה לאומן לראש השנה?

גם אם יש לכם כבר כרטיס, בוודאי יש בסביבתכם חבר או מכר שעדיין לא הזמין.ובכן, זוהי ההזדמנות!

כעת, כמות מקומות מוגבלת, לזמן מוגבל, ובמחיר מיוחד!

מדובר על כרטיס לעיר סופיה, עיר הבירה של בולגריה. הנמצאת במרחק נסיעה של 16 שעות נסיעה מאומן (לא כולל עצירות).

ישנם שני אפשרויות:

1. שלישי-רביעי לסופיה עם חברת בולגריאן אייר במחיר 690 $ בלבד!!!!! (עם הנחה נוספת של 10 דולר כמפורט להלן)

2. רביעי-רביעי לסופיה עם חברת אל על במחיר 740 $ בלבד!!!!! (כנ"ל)

מקומות ספורים, הקודם זוכה.

ועכשיו, שימו לב:

בנוסף למחיר המדהים הנ"ל, יש הנחה נוספת של עשר דולר.

כדי לקבל את ההנחה עליכם להזין כ'קופון' את המילים 'בעולמה של ברסלב' ותקבלו בס"ד הנחה נוספת של עשר דולר!!!

כעת המחיר יעמוד על 680 $ לשלישי-רביעי ו730 $ לרביעי-רביעי. וכל זה כולל נסיעות פנים.

להזמנה חייגו לחברת הנסיעות 'אעופה' בטלפון 0732367722

או הזמינו בקליק בקישור הזה

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תקשורת באומן:

1. סים כשר:
    בסייעתא דשמיא לאחר פעילות חשובי העסקנים מיקירי אנשי שלומינו ניתן לרכוש כרטיס סים כשר לפלאפון כשר לאירופה ולאוקראינה.
    ניתן לרכוש את החבילה בכל הערים וריכוזי אנ"ש בארה"ק – פרטים נוספים וניתוב לסוכנים במספר: 026733924. – למעבר לכתבה המלאה הקש כאן
  2. גלובל פון:
    הרעיון המהפכני מבית 'אומן סטור' ו'גלובל פון': שיחות חינם בין ארץ ישראל ואומן לסידורים טכניים לקראת הקיבוץ הקדוש – לפרטים 02.30.111.42 שלוחה 8. – למעבר לכתבה המלאה הקש כאן.
  3. ללא הגבלה:
    השנה תוכל להתקשר מאומן לישראל ללא הגבלה: חבילת שיחות נכנסות ויוצאות: 145 ש"ח. | חבילת שיחת נכנסות בלבד: 120 ש"ח. | למעבר לרכישה הקש כאן – למעבר לכתבה המלאה הקש כאן

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מי שמעןניין כרטיסים לבוקרשט קונקשן קצר מאוד כשעה וחצי כולל מזוודה גדולה וטרולי שלישי עד שלישי 450 דולר

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מחירי טיסות ריינאייר לבודפשט:
הלוך:
ראשון 242
שני 205
שלישי 310
רביעי 408
חמישי נחיתה 16:05 אחה"צ 372
חזור:
שני בצהריים 474
שלישי 445
רביעי 302
חמישי 185
שישי בבוקר 88
כל המחירים ביורו, ללא מזוודה.
מזוודה זה תוספת של כ40 יורו לכיוון.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מחירי טיסות וויזאייר:
הלוך:בודפשטדברצןקרקוב או קטוביץורשאבוקרשטיאשיקלוז'
ראשון720-720500540-620
שני660-780450--
שלישי720-112087016601650780
רביעי780720720720870--
חמישי950-720 (סיכון)600870-1050

חזור:בודפשטדברצןקרקוב קטוביץורשאבוקרשטיאשיקלוז'
שני אחה"צ780---1160--
שלישי1460-15309509501650950
רביעי6701200780870540--
חמישי600-600540780-540
שישי בוקר250290290330450--
כל המחירים בשקל, ללא מזוודה, מחיר המזוודה משתנה מטיסה לטיסה.
ביום שיש 2 טיסות הבאנו את הזולה יותר.
כנראה המחירים יעלו בימים הקרובים.

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הזמנתי לפני 3 שעות מוורשא שופן
המחיר חזור 1500 שקל לא נשאר כרטיסי בסיס
וכן לקרקוב וקטוביץ המחירים חזור יקר מאוד

אני מדבר על שלישי חזור
בסוף הזמנתי רביעי עד רביעי וגם אז זה היה הכרטיסים האחרונים במחיר בסיס

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

השר פרוש והרב אסמן סיירו במתחם מעוכבי הכניסה בנתב"ג​

לאור הטענות שעלו על היחס לבאים מאוקראינה הגיעו רבה של אוקראינה ושר ירושלים ומסורת ישראל למתחם בכדי לבדוק את התנאים של הממתינים לתשאול בנתב"ג במתחם ממוזג עם אוכל בחינם • הרב אסמן והשר פרוש במסר משותף: "ישראל פועלת לסייע הומניטרית לאוקראינה וקשובה לבקשות מקייב. הנסיעה לאומן היא עניין דתי והומניטרי שמחזק את הקשר בין העמים וחשוב שיימשך כך"​

שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש, ורבה של אוקראינה, הרב משה אסמן, סיירו במתחם בו שוהים האזרחים האוקראיניים המחכים לתשאל בכניסה לישראל, בכדי לעמוד על התנאים ולבדוק את הטענות שעלו בנושא.
הרב אסמן והשר פרוש קיימו בימים האחרונים מספר שיחות בעקבות האווירה הציבורית באוקראינה לגבי היחס בין ממשלת ישראל ואוקראינה וסיכמו לפעול יחד בכדי להעביר בציבור מסר דתי של פיוס ודאגה המוניטרית משותפת למצב.
לאור השיחה בנושא והמצוקה אותה העלה יו"ר מזכירות חסידי ברסלב, נחמן בנשעיה, בדיונים מול הרשויות באוקראינה, החליט הרב אסמן להגיע באופן מיידי לביקור בישראל בכדי לפעול יחד לשנות את המצב, למענם של רבבות חסידי ברסלב המבקשים לנסוע לתפילות ראש השנה באומן.
במהלך הביקור בנתב"ג הציגו מנהלי מעבר הגבול את המצב לאשורו, ולפיו הפקידים מתייחסים בצורה יפה ובכבוד הראוי לאזרחי אוקראינה הבאים בשערי המדינה, ואלה הנזקקים לבדיקה מעמיקה יותר מועברים למקום ממוזג ומרווח עם שתייה ואוכל, במטרה להנעים להם את השהייה במקום.
ברשויות הישראליות מציינים כי רק 5% מהבאים מאוקראינה מסורבים כניסה, כלומר רק כ-2500 מתוך למעלה מ-47 אלף אוקראינים שהגיעו לישראל מתחילת השנה הלועזית. אנשי הגבולות מציינים כי בסירובים מדובר באנשים שהגיעו לישראל במטרה לעבוד בצורה לא חוקית.
בפגישה שהתקיימה במשרד ירושלים ומסורת ישראל, העלה רבה של אוקראינה את הבעיות ההומניטריות שקיימות כיום במדינה, ואמר לשר פרוש כי הוא מצפה מממשלת ישראל לעזור יותר לעם האוקראיני הנאנק כבר שנה וחצי תחת הלחימה הקשה.
השר פרוש, כמו גם שר החוץ אלי כהן, תמכו וחיזקו בישיבת הממשלה האחרונה את הצורך לסייע הומניטרית לפליטים מאוקראינה והדגיש כי ימשיך לפעול בנושא. הרב אסמן התחייב כי הוא יפעל בכל כוחו משקלו על מנת להקל את כניסתם של הנוסעים ל'קיבוץ' הגדול בציון רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן.
רבה של אוקראינה, הרב משה אסמן אמר: "בתום פגישתי עם הרב פרוש ביקשתי להעביר לציבור האוקראיני את המסר כי אנו מטפלים בנושא דתי והומניטרי, ועלינו אנשי הדת להיות אלו שפועלים תמיד לקירוב לבבות והורדת המתח בין העמים".
שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש אמר: "אני מודה לרב אסמן שנרתם לסייע לנו במאמץ למען ההקלה על נסיעתם של חסידי ברסלב באומן וביקשתי שיעביר את המסר באוקראינה לפיו אנו קשובים לקושי שלהם ונמשיך לפעול למענם בדרכים הומניטריות".
יו"ר מזכירות חסידי ברסלב, נחמן בנשעיה אמר: "אנו מבקשים מהרשויות בישראל לנהוג כמקובל עם אזרחי אוקראינה בכדי שהרשויות באוקראינה ינהגו בהתאם עם אזרחי ישראל המבקשים לבוא להתפלל באומן בראש השנה. אני מודה להרב אסמן על פעילותו לשיפור היחס בין העמים למען הצלחת הנסיעה לציון הקדוש".

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך מגיעים ממולדובה לאוקראינה ברכבת/אוטובוס/רכב: מסלולים נוחים וקישורים שימושיים
השמיים מעל אוקראינה נותרו סגורים, ולכן מסלולים נוחים דרך היבשה הם כרגע הרלוונטיים ביותר. גלה כיצד להגיע במהירות ממולדובה לאוקראינה, תוך הימנעות מתורים במחסומים
קנה ביטוח לכניסה בטוחה לאוקראינה

שמי אוקראינה סגורים לנסיעות אוויריות אזרחיות, אך זה לא מונע מתיירים זרים ומנוסעים עסקיים לבקר באוקראינה. יחד עם זאת, הסיבוך של המרחב האווירי הסגור מוביל לחיפוש אחר נתיבי יבשה נוחים בהם ניתן להגיע לאוקראינה במהירות ובנוחות.

כדי לחסוך זמן, רובם המכריע של הזרים מגיעים לאחד משדות התעופה האירופיים הממוקמים בסמוך לגבול אוקראינה ולאחר מכן ממשיכים בנסיעה ביבשה. ושדה התעופה הבינלאומי הראשי של קישינב אינו יוצא מן הכלל - מטיילים משתמשים בו לעתים קרובות כנקודת מעבר, מכיוון שאתה יכול להגיע לאוקראינה מבירת מולדובה תוך מספר שעות.

איך מגיעים אל אוקראינה באמצעות רכבת ?

נכון לעכשיו, יש רכבת אחת בין אוקראינה למולדובה, המחברת בין בירות המדינות - קישינב-קייב (351/352). הנסיעה ברכבת תימשך כ-18 שעות. מחירי הכרטיסים נעים בין ~40 ל~70 יורו.

היציאה מתחנת קישינב היא בשעה 17:54 (שעון מקומי), ההגעה לתחנת קייב-פסאז'ירסקי היא בשעה 11:48 (שעון מקומי).

שימו לב! הרכבת לא נוסעת כל יום : במספרים זוגיים (מקישינב לקייב), במספרים אי-זוגיים (מקייב לקישינב).

אוטובוס מולדובה-אוקראינה

אפשרות נוחה נוספת היא לנסוע לאוקראינה ממולדובה באוטובוס. נכון להיום, משרתים את המסלול מספר רב של מובילים. הפופולריים שבהם הם: ATM Trans, Trans-City, LIKEBUS, TTK Nova Ukraina ו-Euro-Lux.

רוב החברות מציעות מספר טיסות ביום מהערים הבאות: קישינב, אורהיי, אדינט ובלטי.
אוטובוסים נוסעים לקייב ולאודסה, אך ניתן גם לקנות כרטיס לאחת מערי המעבר. בנוסף, המסלול לאזורים המערביים של אוקראינה, בפרט לצ'רנוביץ, צובר פופולריות.

מחירי הכרטיסים מתחילים ב-40 יורו. זמן נסיעה משוער: 5 שעות (לאודסה), 7 שעות (לצ'רנוביץ) ו-9 שעות (לקייב).

ניתן לצפות בלוחות הזמנים של האוטובוסים, להשוות מחירים ולקנות כרטיסים באתר האינטרנט שלנו במדור כרטיסים .

בנוסף, Visit Ukraine מציעה הסעה נוחה מקישינב לאודסה (ובחזרה) עבור 1-3 או 8 אנשים. נוסעים יכולים לבחור מתוך שלוש מחלקות של מכוניות: סטנדרטית, עסקים ומיניבוס. מועד ושעת הטיול נקבעים באופן פרטני, כלומר אינכם מתאימים ללוח הזמנים הקיים אלא ההעברה מתאימה לכם. הנסיעה מקישינב לאודסה תיקח 5 שעות בלבד. ניתן להזמין העברה כאן .

איך אני מגיע לאוקראינה במכונית שלי?

באוקראינה קיימות הגבלות מסוימות על השימוש במכוניות עם רישום זר. לכן במקרים מסוימים הרבה יותר נוח לזרים לשכור רכב במקום מאשר לחצות את הגבול עם רכב משלהם. בנוסף, אנו ממליצים להכיר את כללי הנהיגה באוקראינה . העצות השימושיות שלנו יעזרו לך להרגיש בטוח יותר בכבישים האוקראיניים ולהגן עליך במצבים בלתי צפויים.

נכון לעכשיו, ישנם ארבעה מחסומים מסביב לשעון בין מולדובה לאוקראינה שניתן לחצות בשני הכיוונים, גם ברכב וגם ברגל: Mamalyga , Kelmentsi , Sokyryany ו- Rososhany . האחרון הוא בדרך כלל העמוס ביותר, אז כדאי לקחת זאת בחשבון בעת תכנון המסלול. המרחק מקישינב לאודסה הוא 195 ק"מ, ומקישינב לקייב הוא 487 ק"מ.

כדי לבדוק את המצב הנוכחי של התורים לכניסה לאוקראינה ממולדובה, אנא עקוב אחר הקישור .

בנוסף, שימו לב כי למרות העובדה שהמחסומים פתוחים מסביב לשעון, חל עוצר על שטחה של אוקראינה עקב החוק הצבאי . לכן, כדאי לצאת מראש ברכב הפרטי כדי להגיע ליעד או לעיר המעבר ללילה בזמן. אתה יכול להזמין מלון בכל עיר באוקראינה כאן .

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תוכל להוריד לכאן את ה'שיר הסוחף ומלא געגועים'?
מילים:

(הקדמה)
כמה לילות לא ישנתי
כמה לילות רציתי
רציתי את השיר המושלם
זה שיתחברו אליו שיגע עמוק בלב השיר ש...
עד שיום אחד חבר הקריא לי את מילותיו הקדושות של רבינו, ותוך כדי, אני מתחיל לשיר לעצמי...

(שיר)
אומר לו רבינו הקדוש
דער הייליגע רבי...

אם רק היית שומע לקול שירת העשבים
שרים לבורא ללא פניות וללא מחשבות זרות
לא מצפים לשום תגמול ולמחמאות
כי ככה זה בעולם הנגינה!

דע, דע לך שכל רועה ורועה יש לו ניגון מיוחד משלו
כך גם אני בדרך שלי יש לי ניגון מיוחד משלי

אז בואו ונקשיב לצלילים
נשיר ממעמקים נתעלה על הזיופים
עם דף ועט נכתוב קצת מילים
כי המילים הן מהלב גם אם אין אין חרוזים

אוי יוי יוי יוי...

אלף ועוד אלף פעמים
כך נולד שיר געגועים
כרועה לכבשים
שיר טהור שירת העשבים

מבטיח אני לך רבינו הקדוש
תמיד אשיר עם האמת שבתוכי
השיר המיוחד
השיר שלי שונה
ועם השיר הזה לפתוח שערי שמים

אוי יוי יוי יוי...
אלף ועוד אלף פעמים...

קרדיטים:

לחן: חזקי שישא, חזקי גולדמן
מילים: רבינו, חזקי שישא, חזקי גולדמן
שירה: חזקי שישא
מפיק ובמאי: חזקי גולדמן
קולות: חזקי שישא, חזקי גולדמן, דוד פרל, שלומי קרשבסקי, יונתן בלוי, נחמן רוזנברג
הקלטה באולפן: יונתן בלוי
מיקס, ועיבוד: יונתן בלוי
צלם: מנחם שלאס
הפקה ועריכת ווידיאו: חזקי גולדמן
שחקנים: חברים של חזקי שישא
שחקן ראשי: חיים אליעזר פונפדר

urieli

משתמש פעיל
למכירה כרטיס טיסה לקישינב הלוך בשלישי 12 בלילה (ליל רביעי) חזור בשלישי בערב 20:30 בערב במחיר של 1000$ כולל נסיעות פנים טיסת צ'ארטר יש שני כרטיסים בלבד כל הקודם זוכה !!!! 0504169396

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה