טיול נסיעה זוגית לשוויץ לכמה ימים

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך אני ממשיכה ממילאנו?
אנחנו נסענו ממילאנו לשוויץ (לסאס פה) ברכב, היינו שם כמה ימים ואז נסענו לוונציה, היה טיול מושלם!!! אבל מלא נסיעות (שלדעתי היו שוות את זה)
בוונציה אין מה לעשות יותר משלושה ימים חנוק.. יש לך לטייל קצת ליסוע למוראנו ובוראנו וזהו פחות או יותר (אם את מחפשת קניות זה בכלל לא היעד) מה שכן יש לך מלא אוכל ומסעדות כשרות.
שוויץ- היה מהמםם, היינו באזור בלי אוכל כשר בכלל אבל הבאנו מלא דברים מהבית, וקנינו סירים ומלא ירקות/ביצים וכו
הנופים מהממיםםם.
לדעתי היעד הכי שווה זה אוסטריה יש שם גם מלא יהודים, קניות, וגם אפשר לנסוע להרים כג' הלשטאטט
בהצלחה!

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מה צריכה לדעת?
טיסות?
דירות?
אטרקציות?
ויש לי סופש עמוס,
מקווה שאצליח להגיע לזה לפני שבוע הבא.

רחל זוהר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
יש לי מספר של אחד אלווף שמשלמים לו אבל הוא עושה לך תוכניה מפןרטת לפי שעות וימים
שווה כל שקל
היה לנו טיול פצצה בזכותו
הוא עובד בזה שנים וכמובן מאד היימיש

רחל זוהר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
וגם בטיול עצמו עונה על כל שאלה אדיב מאד
אין דברים כאלה
יש טיסה שמגיעים עם תוכניה וטיסה בלי זה שמיים וארץ
לא שווה לצאת בלי...מנסיון

דף חלק

משתמש מקצוען
וגם בטיול עצמו עונה על כל שאלה אדיב מאד
אין דברים כאלה
יש טיסה שמגיעים עם תוכניה וטיסה בלי זה שמיים וארץ
לא שווה לצאת בלי...מנסיון
אני גם רוצה!
כרגע מנסים לבנות תכנית נסיעה לסן אנטון נחיתה בממינגן וחזרה ממילאנו, יוצא כך הכי זול (אם לא נוסעים לשבוע שלם).
אנחנו רוצים לדעת איזו תחבורה הכי קלה וזולה משני הערים לסן אנטון? האם יש הסעות גם בשעות הלילה? האם יש אפשרות לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר בעיר אחרת?

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כרגע מנסים לבנות תכנית נסיעה לסן אנטון נחיתה בממינגן וחזרה ממילאנו, יוצא כך הכי זול (אם לא נוסעים לשבוע שלם).
אנחנו רוצים לדעת איזו תחבורה הכי קלה וזולה משני הערים לסן אנטון? האם יש הסעות גם בשעות הלילה? האם יש אפשרות לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר בעיר אחרת?
לא מכיר את ממינגן אשמח לעזור לגבי חזור (מילאנו).
דבר ראשון מאיזה שדה אתם ממריאים ממילאנו, מלפנסה או ברגמו?
לגבי תחבורה-אפשר לשכור רכב אם אתם בנויים לנהיגה ארוכה של שש שעות בערך, זה יוצא יחסית יקר כי זה כולל נסיעה בשלש מדינות ובהרבה כבישי אגרה (תצטרכו לעדכן את חברת ההשכרה שאתם נוסעים בשלש או ארבע מדינות).
אם מתאפשר לכם מבחינת זמנים אפשר לנסוע ברכבת למילאנו (למלפנסה יש רכבות כל הלילה ממרכז מילאנו, לברגמו יש אוטובוס) היתרון הוא גם מחיר, וגם תהיו יותר רעננים (הרכבות השוויצריות מאוד נוחות והאיטלקיות פחות, יש גם רכבות בינלאומיות מאוד נוחות). זמן הנסיעה ברכבת הוא בערך כמו ברכב.
הסעות פרטיות באיטליה שחוצות גבולות בדר"כ מאוד יקרות.
בשעות הלילה אם תגיעו עם רכב כמעט תמיד יש אפשרות להחזיר את הרכב בכל שעה (בשני שדות התעופה), אם אתם מגיעים ברכבת
על פי רוב יש אפשרות לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר בעיר אחרת, אבל רק שאתם באותה מדינה, להחזיר במדינה אחרת אפשרי רק לפעמים ורק בחברות הגדולות (והיקרות מאוד).
אני גם צריכה עדיין ייעוץ, האם התכנית שכתבתי היא מעשית?
אם יש לכם פחות משבוע זה קצת מורכב, כי היום האחרון הולך כולו על נסיעות, והיום הראשון חלקו נסיעות, אם אתם גמישים הייתי מציע לחלק את הנסיעה הארוכה למילאנו לשתים ולטייל קצת בצפון איטליה היפה.
חוץ מזה על פניו זה נראה אפשרי לגמרי (חוץ מהשכרת הרכב שכנראה תצטרכו לשכור רכב רק באוסטריה ולא לשכור בגרמניה ולהחזיר באיטליה).

דף חלק

משתמש מקצוען
לא מכיר את ממינגן אשמח לעזור לגבי חזור (מילאנו).
דבר ראשון מאיזה שדה אתם ממריאים ממילאנו, מלפנסה או ברגמו?
לגבי תחבורה-אפשר לשכור רכב אם אתם בנויים לנהיגה ארוכה של שש שעות בערך, זה יוצא יחסית יקר כי זה כולל נסיעה בשלש מדינות ובהרבה כבישי אגרה (תצטרכו לעדכן את חברת ההשכרה שאתם נוסעים בשלש או ארבע מדינות).
אם מתאפשר לכם מבחינת זמנים אפשר לנסוע ברכבת למילאנו (למלפנסה יש רכבות כל הלילה ממרכז מילאנו, לברגמו יש אוטובוס) היתרון הוא גם מחיר, וגם תהיו יותר רעננים (הרכבות השוויצריות מאוד נוחות והאיטלקיות פחות, יש גם רכבות בינלאומיות מאוד נוחות). זמן הנסיעה ברכבת הוא בערך כמו ברכב.
הסעות פרטיות באיטליה שחוצות גבולות בדר"כ מאוד יקרות.
בשעות הלילה אם תגיעו עם רכב כמעט תמיד יש אפשרות להחזיר את הרכב בכל שעה (בשני שדות התעופה), אם אתם מגיעים ברכבת
על פי רוב יש אפשרות לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר בעיר אחרת, אבל רק שאתם באותה מדינה, להחזיר במדינה אחרת אפשרי רק לפעמים ורק בחברות הגדולות (והיקרות מאוד).

אם יש לכם פחות משבוע זה קצת מורכב, כי היום האחרון הולך כולו על נסיעות, והיום הראשון חלקו נסיעות, אם אתם גמישים הייתי מציע לחלק את הנסיעה הארוכה למילאנו לשתים ולטייל קצת בצפון איטליה היפה.
חוץ מזה על פניו זה נראה אפשרי לגמרי (חוץ מהשכרת הרכב שכנראה תצטרכו לשכור רכב רק באוסטריה ולא לשכור בגרמניה ולהחזיר באיטליה).
יש לי אופציה נוספת לחזור דרך וינה, עם רכבת ישירה, זה עדיף?

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי אופציה נוספת לחזור דרך וינה, עם רכבת ישירה, זה עדיף?
אני אישית לא רואה שום מעלה ברכבת ישירה, לא מכיר הרבה אנשים שאוהבים לשבת במקום אחד שש שעות, בכל מצב כדאי לרדת באיזה תחנה יפה להתרעננות. ואם אתם בכל מצב מחזירים את הרכב במקום ונוסעים ברכבת אין כל כך הבדל בין המקומות.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אני אישית לא רואה שום מעלה ברכבת ישירה, לא מכיר הרבה אנשים שאוהבים לשבת במקום אחד שש שעות, בכל מצב כדאי לרדת באיזה תחנה יפה להתרעננות. ואם אתם בכל מצב מחזירים את הרכב במקום ונוסעים ברכבת אין כל כך הבדל בין המקומות.
הרכבות הבינלאומיות מאוד יפות ולהיות שם שש שעות זה אטרקציה לכל דבר, דרך אגב סביר להניח שהרכבת לוקחת הרבה יותר משש שעות.
אם אתם כן הולכים על רכבת אשמח לעזור, עשיתי טיול רכבות מוינה היה ממש מדהים!

דף חלק

משתמש מקצוען
אני אישית לא רואה שום מעלה ברכבת ישירה, לא מכיר הרבה אנשים שאוהבים לשבת במקום אחד שש שעות, בכל מצב כדאי לרדת באיזה תחנה יפה להתרעננות. ואם אתם בכל מצב מחזירים את הרכב במקום ונוסעים ברכבת אין כל כך הבדל בין המקומו

הרכבות הבינלאומיות מאוד יפות ולהיות שם שש שעות זה אטרקציה לכל דבר, דרך אגב סביר להניח שהרכבת לוקחת הרבה יותר משש שעות.
אם אתם כן הולכים על רכבת אשמח לעזור, עשיתי טיול רכבות מוינה היה ממש מדהים!
הזמנו אתמול כרטיסים!!!
בהלוך- ננחת בממינגן- נסיעה של שעתים בלבד.
בחזור- דרך וינה, יש רכבת ישירה, שלטירונים כמונו פחות מלחיצה...
נצא בעשרה לשש בבוקר, נקווה שהדרך היפה תחפה על הזמן הארוך.
בכל מקרה, כך יצא הכי זול בתאריכים שהתאימו לנו.

דירה- מצאנו משהו שנראה מוצלח ממש ליד המלון של וובר,
אבל הבנו שגם לאכול שם ארוחה אחת זה יקר ממש,
לכן רציתי לדעת- האם יש מקום אחר שניתן לאכול שם?

וכן- מבחינת אטרקציות- מה הכי כדאי לעשות, בהנחה שאנחנו מקבלים בחינם כרטיסים לרכבלים.
(ז"א מה אסור להפסיד?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה