טיול נסיעה ברכבת מפ"ת לחיפה

חייקי

משתמש רשום
מישהו נסע ברכבת מפ"ת לחיפה לרכבלית?
אבקש פרטים על מסלול הנסיעה איפה עולים , יורדים וכו' ומה יש לעשות באזור עם ילדים.
תודה רבה!!

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אתם תצטרכו להחליף רכבת בת"א, כי כמה שידוע לי הרכבת מפתח תקוה לא מגיעה לחיפה.
יכול להיות שמהיר יותר יהיה לנסוע באוטובוס לת"א ומשם ברכבת אחת לחיפה.
שם צריך לרדת בתחנת "חיפה-לב המפרץ" (או "מרכזית המפרץ" - זו אותה תחנה) וללכת ברגל למסוף של הרכבלית, זה באותו המתחם.

בתחנה האחרונה שם יש את המגדל של אוניברסיטת חיפה ("בנין אשכול" נדמה לי) - בקומה העליונה יש תצפית על האיזור בחינם,
ובקומה למטה יש את "מוזיאון הכט", גם הוא בחינם, ובו ממצאים ארכיאולוגים מתקופות שונות שנמצאו בא"י - יפה מאד! ותערוכות שונות (התערוכות עלולות להיות פחות מותאמות לחרדים).

חייקי

משתמש רשום
תודה על הפירוט!
יש עוד משהו לעשות באזור עם הילדים?
איזשהו מסלול, מקום יפה לשבת ולאכול..
פארק הכט קרוב לשם?

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא כל כך יודעת מעבר לזה...
זה המסלול שאנחנו עשינו, רצינו להספיק לחזור מוקדם (ורצינו מקום עם מזגןןןןן)

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

קצת אשכולות בנושא....

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
תודה על הפירוט!
יש עוד משהו לעשות באזור עם הילדים?
איזשהו מסלול, מקום יפה לשבת ולאכול..
פארק הכט קרוב לשם?
אנחנו הלכנו כמו מי שתיאר שם למעלה. אח"כ הלכנו לרכבת חזרה (באותו מתחם, כן?) ונסענו עד תחנת 'בת גלים' (תחנה או שתיים לכיוון המרכז) שם יש טיילת על הים משהו כמו 10 דק' הליכה.
לגבי פריצות - הדרך הייתה שוממת ממש (חוס מטיפונת רוסים וכלבים) בחוף עצמו ישבנו באזור לבד, כך שהיה בסדר.
מקום מצוין לארוחת ערב ככה שעתיים לפני שקיעה.
חזרנו לרכבת ומשם - למרכז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה