דרוש מידע נסיגה בדיבור

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לבת שלי (בגיל שנתיים+) יש עיכוב שפתי והיא מטופלת אצל קלינאית תקשורת
לאחרונה היא עברה ניתוח כפתורים ופוליפים ולאחר מכן חלה נסיגה בדיבור,
היא התחילה לדבר לא ברור ולהחליף אותיות, במקום ט'/ת' את האות נ' ובמקום ב' את האות מ'
אשמח לשמוע ממי ששמע על כזו תופעה (קלינאיות תקשורת או כאלו שחוו את הדבר הזה) מה ניתן לעשות? איך ניתן לגרום לה לדבר כמו שדיברה קודם?

בהמתנה

משתמש פעיל
קודם כל תתיעצי עם הקלינאית שמטפלת בבת שלך, היא רואה ושומעת אותה ותדע הכי טוב לסייע בטיפול.
שנית- לפעמים אחרי ניתוח פוליפים , כתוצאה מהסרת הרקמה, מבנה חלל הלוע משתנה וההיגוי יכול גם להשתנות.
יכול לישמע יותר מאונפף או שונה. במקרה כזה המלצת אא"ג הינה לחכות 3 חד' ובמידה ולא משתפר- לטפל.

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הקלינאית תקשורת טוענת שאכן השינוי הוא בגלל שכעת יש לה חלל באף מה שלא היה קודם לכן והיא משתמשת בו כרגע גם במקומות שלא צריך, כרגע בגלל הגיל הקטן אין כ"כ איך לטפל, צריך להמתין...
לכן אני שואלת אולי יש כאן מישהו בעל ניסיון ויוכל לתרום לי ממנו, מה אולי כן אפשרי לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה