דרוש מידע נניח שנפל עליכם 150000 שח.איפה כדאי להשקיע?

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
אם מענין מישו אז מתביעה בגין רשלנות רפואית
איפה הכסף הכי לא יתבזבז וכדאי להשקיע?
אשמח לשמוע מנסיון
תודה רבה
אנחנו משפחה עם 3 ילדים קטנים

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
תלוי בסגנון שלכם במצבכם הכלכלי ובזמן הפנוי.
תמיד כדאי לחפש מינוף. כלומר שהכסף ישמש כמנוף לכסף אחר.
אם אין לכם משכנתא נוספת אפשר לחפש דירה ולקחת משכנתא כשהכסף שיש לכם משמש כהון עצמי.
בקצה התחתון והיציב ביותר כמובן השקעה דרך בית השקעות באפיק סולידי.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
סכום כזה הוא לא ככ גדול משכנתא כי לדירה ראשונה צריך 30% הון עצמי ורק לדירה של 500.000 שקל מספיק כזה הון עצמי. ולדירה שניה זה ודאי קצת.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
סכום כזה הוא לא ככ גדול משכנתא כי לדירה ראשונה צריך 30% הון עצמי ורק לדירה של 500.000 שקל מספיק כזה הון עצמי. ולדירה שניה זה ודאי קצת.
דירות בטבריה/עפולה/נהריה וכו' אפשר בקלות לקנות ב-450,000 ₪ או קצת פחות, רק צריך רצון טוב והרבה מאמץ שיהיה נכס טוב.

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
יש קרן בשם הגשמה שייסד הבעלים של קופיקס אבי כץ
בדיוק בשביל פרויקטים מהסוג הזה
כסף שעושה כסף למי שלא זקוק לרווחים מידיים
לא מכירה אישית אבל שמעתי המלצות
שווה לבדוק
https://www.kerenhagshama.co.il/
הרבה הצלחה!

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
א. לסגור משכנתא הכי רווחי במיוחד מסלולים לא בפריים.
ב. תיק השקעות באלטשולר שחם בסיכון בינוני.
זה בכל אופן מה שאני הייתי עושה.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
תודה רבה לכולם.עוזר לי מאוד..אשמח לעוד עיצות.
דירות בטבריה/עפולה/נהריה וכו' אפשר בקלות לקנות ב-450,000 ₪ או קצת פחות, רק צריך רצון טוב והרבה מאמץ שיהיה נכס טוב.
האם יש ביקוש במקומות כאלה?איך באר שבע?

מנגנת

משתמש מקצוען
תשאלו את עצמכם כמה אתם מוכנים להשקיע בענין, מעבר לסכום המושקע.

אם יש לכם נכונות להשקיע קצת מאמץ בניהול נכס, הייתי מציעה נכס מסחרי קטן. אני רואה בו יתרונות על פני נכס מגורים, בפרט במצב שוק הנדלן הנוכחי. כהורים לילדים קטנים, יתכן שיש לכם נקודות זיכוי לא מנוצלות, וכך גם החסרון של המיסוי תופס פחות משקל.
זו דעתי אך אני לא מדברת מנסיון. שווה בירור.

אם אתם מעונינים בשקט מוחלט בראש, יש מי שיתן לכם את זה, אבל זה בהחלט יעלה לכם. ציינו כאן למעלה את הגשמה אז אקח אותם כדוגמא (שבמקרה אני מכירה את פעילותה מקרוב) - הם אמינים וישרים, אבל צריך להבין את הסיכונים, בפרט סיכוני מטבע שרבים מהמשקיעים שוכחים לקחת בחשבון, ולדעת שהשירות שהם נותנים בניהול ההשקעות עולה לך כסף. כך שאי אפשר לבנות שם על תשואות מטורפות. (כן היו להם כמה השקעות עם תשואות מטורפות, אבל לא הייתי בונה על זה).

ולפני ואחרי הכל- מוכרחים ס"ד צמודה! מיותר לכתוב "מנסיון אישי" אבל זה פשוט כך. השקעה שקיבלה ברכת צדיק, ואיך שלא זזו איתה הרויחו בגדול! שימו לב לכשרות ההשקעות (היתר עיסקא וכד') וה' יהיה בעזרכם!

נערך לאחרונה ב:

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אולי יעניין אתכם,
יש אחת בשם חיה ברנדויין שמומחית בהשקעות נדל"ן מסכומים צדדיים אלו, ויש לה הצלחות יפות.
לא התנסיץי אישית, מפי השמועה.
אם מעניין אתכם- המייל שלה: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
לא מנסיון, אלא מהכרות אישית היא אישה אמינה מאדדדד!

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתביעה בגין רשלנות רפואית
נראה לי אחרי תביעה צירך חופש של כמה שבועות
בראבו לכם!

אני מאוד רציתי להשקיע גם.. אבל בסוף הלכתי על הגמ"ח המרכזי השקעה לנצח!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
המלצתי היא
כל השקעה שתבחרו בה באיזה עניין שלא יהיה תלמדו קודם כל את הנושא לעומק ועד הסוף ולא לסמוך על אף אחד ועל אף אחת בעניים עצומות [גם לא עלי;)]
חשוב להבין שאין דבר כזה השקעה ללא סיכון אבל כן יש דבר כזה השקעה בסיכון נמוך אבל חייבים לציין שבהשקעה בסיכון נמוך הסיכוי הוא גם נמוך [קצת סיכון = קצת רווח] לפי דעתי עדיף להשקיע לא בסיכון הכי נמוך אם זה לא כסף שבלעדיו תתמוטטו משום שהסיכון מגודר ולא מוביל לתהום ומצד שני פוטנציאל הרווח עולה
עכשיו כמה הגיגים שלי לגבי השקעות נפוצות
א. לגבי נדל"ן בדירות בארץ יש להבדיל בין שני סוגי השקעה השקעה לטווח קצר לבין השקעה לטווח ארוך בהשקעה לטווח ארוך אז מה שמתבססים עליו זה בעיקר ההכנסה משכירות ואם תנאי השכירות טובים ונותנים את אחוזי הרווח השנתיים הרצויים אז מצוין
אבל בהשקעה לטווח קצר מה שמסתכלים זה להרוויח מעליית מחירים וכדו' ובעניין הזה לדעתי התקופה הזאת היא לא העת הנכונה להשקעה בנדל"ן קצר מועד כי השוק נמצא בחור וודאיות והרבה מומחים צופים גם ירידת מחירים וקשה לנבא מה יהיה בעוד שנתיים מה עוד שצריך לזכור את ענייני המיסוי [8% מס רכישה בדירה שנייה] ושאר הוצאות נלוות כמו עו"ד תיווך וכו'
ב. לגבי קרקעות חקלאיות מכל סוג מין וצבע תתרחקו כמו מאש
ג. לגבי קרן הגשמה שציינו פה שיש להם הצלחות מטורפות וכדו' אז אני שמעתי גם דברים נוספים תסתכלו למשל פה
יש חברה שנקראת בסדנו היא חברה גדולה שמשקיעה בהרבה השקעות גם נדל"ן חו"ל וגם נדל"ן מסחרי בארץ גם סטארט אפים ועוד ועוד החברה היא בבעלות חרדית ויש להם הכשר הבד"ץ על ההשקעות שלהם על פניו נשמעת חברה אמינה שבד"כ מביאה תוצאות טובות [ככה שמעתי ממספר אנשים שמשקיעים שם]
בהצלחה

מנגנת

משתמש מקצוען
לגבי קרן הגשמה שציינו פה שיש להם הצלחות מטורפות וכדו' אז אני שמעתי גם דברים נוספים תסתכלו למשל פה

למה אתה קורא חצאי משפטים
אמרתי בדיוק הפוך
התשואות עשויות להיות לא משהו וזו הסיבה שזה מתאים רק למי שאין לו כח להתעסק עם הכסף בעצמו

חוץ מזה מסכימה עם רוב דבריך

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
למה אתה קורא חצאי משפטים
אמרתי בדיוק הפוך
התשואות עשויות להיות לא משהו וזו הסיבה שזה מתאים רק למי שאין לו כח להתעסק עם הכסף בעצמו
מדברייך נשמע שתמיד מרוויחים רק לא תמיד התשואות הם "משהו" [תעדכני אותי אם אני טועה] ואיפה שהבאתי אומרים משקיעים שהשקיעו לפני שנים וההשקעה הייתה אמורה להיגמר לפני שנים שאפילו את הקרן הם לא קיבלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה