נמאס להצמיד מתלה למגבת על המקרר... ולהרים אותו מהרצפה...

• פותח הנושא bhj
  • פורסם בתאריך

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מצב לחבר מתלה עם ברגים לדופן המקרר?
זה הורס אותו????

השאלה מגיעה
אחרי המון נסיונות של מתלים עם דבק,
שהובטח בחנות ש"לא יפלו מהמקרר"!!!!!

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני כן קניתי עם דבק שמחזיק כבר כמה שנים והוא ממש חזק, לא יודעת איך קוראים לזה, אבל זה נראה ממתכת ויש פלס מים קטן בתחתית, אני לא זוכרת כמה עלה אבל זכור לי שזה היה די יקר

• תודה
Reactions: bhj

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש בחנויות מתלה ואקום מעולה עלול ליפול מתליית יותר משתי מגבות

• תודה

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רעיון המגנט למגבת.
לא מכירה לא ראיתי . (הקישור חסום)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
יש מתלה ואקום חזק באיקאה, מחזיק מעולה. (ניסיתי אפילו כמה מגבות ידים יחד, לא ניסיתי מגבת גדולה)
שבוע שעבר קניתי מתלה ואקום חזק במקס סטוק (5 ש"ח ל2 יחידות) בינתיים מחזיק מעולה, אפילו כשתלו עליו שקית אשפה מלאה למחציתה... כמו"כ נצמד מעולה גם לקרמיקה מט...

• תודה

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מתלי ואקום,
הם היו מצויינים,
אבל כשמיהרנו, ומשכנו את המגבת איתנו, הם נפלו,
אז שמתי דבק סיליקון סופר 7, שהוא דבק חובה בכל בית,
עולה 30 שח,קיים בשקוף ולבן,
מדביק הכי חזק שיכול להיות,
לא יוצא לעולמים... וזה החסרון היחיד שלו.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המגבת מגנט לא שווה את הכסף,היו לי כאלו ואחרי כמה כביסות המגנט כבר לא מיגנט.

tovat

משתמש מקצוען
אצלי לפחות זה הכי קרוב לברז... ואין שטח קיר פנוי שנוח לשים שם.

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש מתלים עם קליפס למגבת שמתלבשים על הידיות של הארונות מטבח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה