נכשלה 7 טסטים. מה עושים?

שניתה

משתמש מקצוען
חברה ביקשה ממני להעלות:
היי. אני גרה בביתר, התחלתי לימודי נהיגה בבית שמש לפני בערך שנה, ובאמצע עברתי ללמוד באשדוד אצל מורה טוב מאוד שאני מרוצה ממנו.
הבעיה היא שנכשלתי כבר 7 טסטים, כל פעם על משהו אחר (פעם נצמדתי מדי, פעם עברתי נתיב בלי לשים לב לרכב מאחורה, פעם אחת נהגתי פצצה ועדיין הכשילו אותי כי עשיתי פנייה רחבה מדי). אני יודעת איך לנהוג, פשוט אני קצת רחפנית ובישמזלית. (לא רוצה לשמוע על ריטלין, התופעות לוואי שלו לא שוות לי).
אני לא יודעת מה לעשות בשלב הזה. נמאס לי כבר לנסוע לאשדוד כל פעם ולשרוף יום עבודה שלם פלוס חמש מאות שקל על טסט.
חשבתי לעבור חזרה לבית שמש. להגיע מביתר לבית שמש זה הרבה יותר קל להגיע מביתר לאשדוד, ככה שלפחות לא ילך לי יום עבודה שלם על כל טסט.
אני לא יודעת אם זה יעזור לי, אבל אולי משנה מקום משנה מזל? שמעתי על הרבה אנשים שעברו מקום ופתאום עברו את הטסט.
אבל אז אני אצטרך לשלם 250 ש"ח כדי לעבור בית ספר, אז זה לא כל כך מתחשק לי.
אשמח לעצות או סתם חוות דעת.

ברסלבער

משתמש צעיר
ואוו תפילות ;) יש מורה בבית שמש מאוד טוב קוראים לו שוקי אימא שלי למדה אצלו ועברה ברוך השם טסט אחרי שבצעירותה נכשלה גם המון והיא כמעט התייאשה לגמרי. אם אתם רוצים אני אנסה להשיג את המספר שלו. ושיהיה בהצלחה

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יכול רק לחזק. ולתת תקווה שבסוף כולם עוברים. וזה תקופה שחולפת. להמשיך עד שעוברים. לא להתייאש !

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
חברה ביקשה ממני להעלות:
היי. אני גרה בביתר, התחלתי לימודי נהיגה בבית שמש לפני בערך שנה, ובאמצע עברתי ללמוד באשדוד אצל מורה טוב מאוד שאני מרוצה ממנו.
הבעיה היא שנכשלתי כבר 7 טסטים, כל פעם על משהו אחר (פעם נצמדתי מדי, פעם עברתי נתיב בלי לשים לב לרכב מאחורה, פעם אחת נהגתי פצצה ועדיין הכשילו אותי כי עשיתי פנייה רחבה מדי). אני יודעת איך לנהוג, פשוט אני קצת רחפנית ובישמזלית. (לא רוצה לשמוע על ריטלין, התופעות לוואי שלו לא שוות לי).
אני לא יודעת מה לעשות בשלב הזה. נמאס לי כבר לנסוע לאשדוד כל פעם ולשרוף יום עבודה שלם פלוס חמש מאות שקל על טסט.
חשבתי לעבור חזרה לבית שמש. להגיע מביתר לבית שמש זה הרבה יותר קל להגיע מביתר לאשדוד, ככה שלפחות לא ילך לי יום עבודה שלם על כל טסט.
אני לא יודעת אם זה יעזור לי, אבל אולי משנה מקום משנה מזל? שמעתי על הרבה אנשים שעברו מקום ופתאום עברו את הטסט.
אבל אז אני אצטרך לשלם 250 ש"ח כדי לעבור בית ספר, אז זה לא כל כך מתחשק לי.
אשמח לעצות או סתם חוות דעת.
שווה לעבור,
לא שבאמת יש הבדל... יכול להיות שעכשיו בטסט 8 באשדוד תעברי, ואילו בבית שמש תצטרכי לפחות 8 שיעורים כדי להכיר את הניאונסים שם, ואח"כ עוד כמה טסטים (סטטיסטית),
אבל בשכלול כל הנתונים של הנסיעות, יום העבודה, הביטחון עצמי שיעלה שוב במקום חדש, הרענון בלהחליף מורה ופתיחת דף חדש, ועוד.

250 ש"ח לעבור בית ספר? זה לא מתחיל להיות שיקול במערכת מסועפת עם פוטניצאל הוצאות של אלפי שקלים.

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
>> מנסים לשחזר מה לא עבד טוב בשבע הקודמים ומנסים לשפר
>> עובדים על חשיבה חיובית (הכל בראש..)
>> וניגשים לטסט שמיני ועוברים בעזרת ה'

שבע יפול צדיק וקם.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יכול להיות שעדיין לא יודעת לנהוג מספיק טוב?
וצריך עוד כמה שיעורים, ואז בעז"ה תעבור בהצלחה
(אפילו שכולם יקפצו ויאמרו שמה פתאום הם ידעו מצוין מהשיעור הראשון וכל הטסטרים רשעים
עדיין, בטוח לי שיש מצב שיש כאלו, ורבים, שעדיין לא באמת שולטים מספיק ובכול אופן ניגשים לטסט. חלקם עוברים בהצלחה, עם מזל גדול, ומי שלא עובר- הטסטר אשם)

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
לא נראה לי שיש תופעות לוואי לכדור אחד של ריטלין
ויש גם תחליפים טבעיים
אני אישית לקחתי לפני הטסט ועזר לי ב''ה

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא שווה לעבור.
לקחת שיעורים ביום-יומיים הצמודים לטסט, וגם אחד צמוד לטסט.
זה חשוב מאוד - למרות שזה לא מאוד ידוע ולמרות שזה נסיעה מבית שמש שחורת על עצהמ שוב ושוב.
עצה פרקטית: להשתמש ברכבת.
גילוי נאות: עברתי אותו סיפור, מבית שמש לאשדוד, לפני כחודש. לא שווה לוותר על אשדוד.

צעיר בימים

משתמש רשום
קשה מאוד וכמו שכתבו רק תפילות
אבל יש לי עוד דבר מעודד שככל שידוע לי בטסט תשיעי זה רב בוחן
ואז יותר קל רק שמעתי על זה אין לי הרבה מידע בעניין בכל אופן שיהיה בהצלחה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ורבים, שעדיין לא באמת שולטים מספיק ובכול אופן ניגשים לטסט. חלקם עוברים בהצלחה, עם מזל גדול,
שלפעמים מתברר כמזל רע
כי הם עלולים לגשת לכביש בביטחון עצמי מופרז
ולשלם על זה מחיר כבד (בגוף או בממון)

יש משהו בלעבור הרבה טסטים שמבשיל את הנהג לנהיגה
נהג שלא עבר בקלות לוקח את הנהיגה הרבה יותר ברצינות, בדרך כלל

רומי זית

משתמש צעיר
אין שום עניין לעבור לבית שמש
זה לשלם עוד כסף על בין 10-12 שיעורים בשביל להכיר כל פניה וכל רחוב שהטסטר יכול להסיע לשם,
דבר שני,
כמו שכתבו פה באמת אחרי 9-10 שיעורים יש רב בוחן שתפקידו להעביר את התלמיד, אם התלמיד לא עושה בעיות חמורות כגון נסיעה באדום וכד' הוא צריך לעבור
דבר שלישי,
כדור של רטלין אחד באמת לא עושה תופעות לוואי חמורות וכדאי לשקול את העניין כי זה כדור אחד ורשיון ביד
דבר רביעי לכל מי שחושב/ת שמספר רב של טסטים זה עוזר לתלמיד, טועים טעות חמורה כי להכשל בטסט זה מוריד לתלמיד את כל הבטחון לטסט הבא ועוד רבע שעה על ההגה שאתה במבחן ולא מקבל הערות לא מוסיף כלום!

אות וסמל

משתמש רשום
רק לעודד שלא תתיאשי
מכירה מישהי שנכשלה 12 טסטים ורק באחרון הצליחה!
כל עוד...אפשר עוד לתקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה