ניתוח שבר בכף היד-איפה ועם מי מומלץ?

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מניסיון מנתח טוב שיודע מה שעושה לשברים כאלה,באיזה בית חולים ואיזה מנתח?

קוויק

משתמש מקצוען
מניסיון מנתח טוב שיודע מה שעושה לשברים כאלה,באיזה בית חולים ואיזה מנתח?
איזה סוג של שבר?
אני לאחרונה בררתי לגבי שבר מאלט באצבע, גם עזר מציון וגם עזרא למרפא אמרו שזה לא משהו שמצדיק מנתח פרטי, ובאיכילוב המנתחים בסדר גמור (באיזה איזור צריכה?)

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבנתי שעם הפנייה מאורטופד אפשר לבחור מנתח באחד מבתי החולים זה נכון??

איזה סוג של שבר?
אני לאחרונה בררתי לגבי שבר מאלט באצבע, גם עזר מציון וגם עזרא למרפא אמרו שזה לא משהו שמצדיק מנתח פרטי, ובאיכילוב המנתחים בסדר גמור (באיזה איזור צריכה?)
באזור מודיעין,לא כ''כ משנהא איפה
ממה שהיתיעצתי זה שבר של עצם שהוא לא קל לאיחוד.נאמר לי שיש סוכוי להחזיק גבס חודשיים-3 ועדיין יהיה צורך בניתוח

קוויק

משתמש מקצוען
הבנתי שעם הפנייה מאורטופד אפשר לבחור מנתח באחד מבתי החולים זה נכון??

באזור מודיעין,לא כ''כ משנהא איפה
ממה שהיתיעצתי זה שבר של עצם שהוא לא קל לאיחוד.נאמר לי שיש סוכוי להחזיק גבס חודשיים-3 ועדיין יהיה צורך בניתוח
לי היתה הפניה, וממש לא נתנו לי לבחור

אז למה לנסות שלושה חודשים ולא מיד לנתח? יש סיכוי שיתאחה בצורה ישרה בלי ניתוח? כי בד"כ השבר מתאחה לא תקני אם לא עוזרים לעצם להתחבר בצורה ישרה

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי היתה הפניה, וממש לא נתנו לי לבחור

אז למה לנסות שלושה חודשים ולא מיד לנתח? יש סיכוי שיתאחה בצורה ישרה בלי ניתוח? כי בד"כ השבר מתאחה לא תקני אם לא עוזרים לעצם להתחבר בצורה ישרה
זהו ככה אמרו לי שעדיף מיד ניתוח.אמרו שזה גם ניתוך פשוט
אז ככה זה עובד? מקבלים הפניה לניתוח ופונים לבי'ח ונותנים טור לרופא אחד בלי לבחור??

קוויק

משתמש מקצוען
זהו ככה אמרו לי שעדיף מיד ניתוח.אמרו שזה גם ניתוך פשוט
אז ככה זה עובד? מקבלים הפניה לניתוח ופונים לבי'ח ונותנים טור לרופא אחד בלי לבחור??
היית במיון או מי הפנה אותך?
הייתי מציעה לך להתיעץ עם עזר מציון או עסקן רפואי, אולי ידעו להגיד לך לפי המיקום אם יש מנתח עדיף.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מומחית מספר 1 בארץ בכף היד (אורטופדיה וכירוגיה)
ואנושית מאד!!!
ד"ר תימי קרן 0544266190

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היית במיון או מי הפנה אותך?
הייתי מציעה לך להתיעץ עם עזר מציון או עסקן רפואי, אולי ידעו להגיד לך לפי המיקום אם יש מנתח עדיף.
ארם ואח'ז מאוחדת
מומחית מספר 1 בארץ בכף היד (אורטופדיה וכירוגיה)
ואנושית מאד!!!
ד"ר תימי קרן 0544266190
אומרים לאורטופד שיתן לי הפניה בשבילה ואז להתקשר אליה????
איפה היא נמצאת??

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ארם ואח'ז מאוחדת

אומרים לאורטופד שיתן לי הפניה בשבילה ואז להתקשר אליה????
איפה היא נמצאת??
זה המספר של המזכירה שלה
בפעם האחרונה שהייתי אצלה היא היתה בהרצליה מדיקל
אני הגעתי אליה עם כללית פלטינום ושילמתי גרושים (100 שח בערך) אבל עברו כבר שנתיים לפחות

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה המספר של המזכירה שלה
בפעם האחרונה שהייתי אצלה היא היתה בהרצליה מדיקל
אני הגעתי אליה עם כללית פלטינום ושילמתי גרושים (100 שח בערך) אבל עברו כבר שנתיים לפחות
זאות אומרת מתקשרים אליה גם בלי הפניה ואז לפי הביטוח היא גובה? (יש לי מאוחדת שיא)

היא מנתחת עם הרדמה כללית או אזורית? עם טשטוש??
עושה חורים קטנים כאלה או ממש פותחת?

משה ביק

משתמש מקצוען
לא יודע לגבי מאוחדת.
אני בלאומית ונותחתי אצל
ד"ר מרדכי ויגלר- מדהים!!!!
מומלץ בחום.
052-465-1506

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה