רופא ניתוח קרע גיד בכתף

BKS

משתמש מקצוען
לאחד בקרובי משפחתי נוצר (כנראה מנפילה) קרע בגיד בכתף יד ימין 4 ס"מ
הומלץ לו ע"י הרופא לעשות ניתוח, אך לאחר ברור קצר הבנתי שיש חילוקי דעות בנושא
אשמח למידע מכל מי שיש לו ניסיון בנושא
כי הוא כרגע סובל מאוד!
תודה

yudb

משתמש סופר מקצוען
תבררו היטב,
מהכרות כללית עם אורטופדיה - פחות עם קריעת גיד בכתף,
אבל אולי יעזור
יש רופאים - אורטופדיים שמנתחים ולכן רצים לנתח.
שווה תמיד לבדוק עם פזיוטרפיסטים מומחים.
לפעמים הם יכולים לתת טיפול שמרני שעשוי לעזור.

• תודה
Reactions: BKS

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבא שלי קרע את גיד הכתף לפני כעשור.
הוא עבר ניתוח. החלים, עשה פיזיותרפיה, וב"ה כלא היה.
אם יש לך דרך ליצור איתי קשר באופן פרטי, אשמח לקשר אותך עם אמא שלי.

• תודה

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לי נקרעו כמה פעמים גידים בכתף, אחד מהם קרע שלם (לא חלקי). רופא מומחה לכתף מ'הדסה' הזריק לי זריקת סטרואידים שהעלימה את הכאב ואח"כ עשיתי פיזיותרפיה כחצי שנה - חזר לי טווח התנועה לגמרי! בלי ניתוח. (הרופאים בד"כ רושמים במרשם לפיזיו רק 10 פעמים. כדאי להביא לפיזיותרפיסט/ית איזו מתנה קטנה בפגישה השניה - אצלי זה עזר שלא הסתכלו על מס' הפעמים שרשם הרופא וקיבלתי טיפול למשך חצי שנה...כמובן, בתשלום האגרה התלת חודשית.)
רפואה שלימה!

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה