אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גדעון סער חשף היום את דעתו בנוגע לחינוך החרדי.
בראיון לאדמקר וחכם ב׳קול ברמה׳ - ״אינני רואה את סוף משבר הקורונה. מדי מספר חודשים נתניהו עומד על הדוכן ואומר ניצחנו את הקורונה, אבל אנחנו לא רואים את הסוף. אני תומך בחיזוק החינוך הממלכתי החרדי, המפלגות החרדיות טועות בזה ולא משרתות את האינטרס של הציבור החרדי״.

ובזה הוא מתקרב לדעות ליברמן בנט ולפיד שטוענים שהעסקנים החרדים אשמים ב'בורות' של החרדים.
כביכול הם עושים משהו על דעת עצמם בנושאים רגישים כאלו.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ש"ס:
"היחידה שדואגת לבתי הכנסת וקריאת המגילה"

(יחידה - אולי כמענה לגפני, על החובה של בחורי ישיבה ספרדים בישיבות אשכנזיות להצביע ג'?)

1613641466888.png

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
למי שפספס, ההישג הגדול של נתניהו כבר כאן.
גידי שהתחיל את מערכת הבחירות בהתנגחות ראש בראש מול נתניהו, ממשיך אותה במריבות קטנוניות מול בנט.
בקצב הזה, אוטוטו הוא מתחיל מלחמה מול ליברמן, אחרי זה מול כחול לבן. ואולי בסוף אפילו מול זליכה.
זה מה שקורה כשביבי מחליט מי יהיה היריב שלו.

חכמולוג למדן

משתמש פעיל
לאחר העימות הפומבי בין נפתלי בנט לגדעון סער, מה שהחל בהתקפות כי מפלגת 'תקווה חדשה' היא מפלגת 'עריקים' שתערוק לנתניהו, ותגובה של סער כי נפתלי בנט עובד בשירות נתניהו משקר ומכפיש - סער קורא לרגיעה.
היום (חמישי) קורא גדעון סער לנפתלי בנט לפתוח בהפסקת אש ולשתף פעולה כדי להביס את ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות, תוך שהוא מבהיר כי בנט לא אויב שלו.
"נפתלי", פנה סער לבנט בחשבון הטוויטר, "לישראל חשוב שנלך ביחד ונעשה שינוי במדינה. טובת המדינה מחייבת את החלפת נתניהו כדי לאחד את העם ולהקים ממשלה יציבה. תקווה חדשה תתמקד רק בכך".
גדעון סער הוסיף: "אתה לא היריב שלנו והמשך ההתגוששות בינינו תשרת רק את נתניהו. לפיכך, היא תיפסק מצידנו, גם אם זה יהיה באופן חד-צדדי".
בתגובה להודעת סער נמסר מטעם הליכוד כי "גדעון ובנט כבר חתמו על הסכם עודפים והיום גדעון הודיע על הפסקת אש עם בנט - הכל כדי לתאם את הממשלה שלהם תחת לפיד. רק הליכוד יכול להקים ממשלת ימין על מלא!".
מעניין לא?!

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קצת מוזר שש''ס כל כך קטנה
לדעתי למשפחות ספרדיות [סליחה, ''מזרחיות''] יש לא פחות ילדים
מחברותיהן האשכנזיות
אבל ש"ס מביאה הרבה מבחוץ, מהעם שבשדות שמעריכים תורה ובני תורה ומעריצים את גדוליה, ואע"פ שלע"ע הן אינם שותומ"צ "על מלא".

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מסקרן אותי לדעת אם קמפיין ה"נה-נה-נה" של נתניהו יצא לו בשליפה תוך כדי ראיון, או שהיה מהלך מתוכנן מבושל מראש?
זה נראה כסוג של "מקדים רפואה למכה" לכל הבלה בלה שיגידו עליו. משהו בסגנון הסיסמה שהטביע טראמפ "פייק ניוז"...

חכמולוג למדן

משתמש פעיל
מסתמן כי הנערה הישראלית תשוחרר היום
האם ביבי יעשה מזה קמפיין פוליטי ויצטלם אתה וכמובן יגיד שהכל בזכותו עם הקשרים שלו עם פוטין וכו'?!
(או אולי היא חרדית והיא יכולה קצת להרוס לו.)

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סליחה על הבורות.
שמעתי את נתניהו ונהניתי מה"נה נה נה נה נה נה" אבל לא הבנתי את מי הוא מחקה וכלפי מה זה נאמר?

התאפקתי עד עתה לשאול כי התביישתי שאיני מבין דבר כה בסיסי שעמישראל כולו צהל ע"ז בלי סוף, וקיויתי שבסוף אמצא איזושהיא אסמכתא לדברים ואבין במה מדובר.
אך הזמן עובר וכולם מדברים ע"כ כבקיאים ורגילים ורק אני נשאר מאחור.
החלטתי בנפשי לקיים מאמר חז"ל "ולא הביישן למד" ולהתגבר ולשאול.
אנא, אל תבוזו לי...

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התאפקתי עד עתה לשאול כי התביישתי שאיני מבין דבר כה בסיסי שעמישראל כולו צהל ע"ז בלי סוף, וקיויתי שבסוף אמצא איזושהיא אסמכתא לדברים ואבין במה מדובר.
אך הזמן עובר וכולם מדברים ע"כ כבקיאים ורגילים ורק אני נשאר מאחור.
החלטתי בנפשי לקיים מאמר חז"ל "ולא הביישן למד" ולהתגבר ולשאול.
אנא, אל תבוזו לי...

ברוח הדברים..
אם אפשר להעלות בלי פרשנות מה גפני אמר ואיפה, אני רואה את הפוליטיקאים מש"ס מגיבים ולא מוצא על מה.

כח הרצון

משתמש מקצוען
גדעון סער הוסיף: "אתה לא היריב שלנו והמשך ההתגוששות בינינו תשרת רק את נתניהו. לפיכך, היא תיפסק מצידנו, גם אם זה יהיה באופן חד-צדדי".
אם תוך יום אחד גידי משנה את האסטרטגיה שלו מקצה לקצה מה יהיה כשהוא יצטרך לקבל החלטות של ראש ממשלה???

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם תוך יום אחד גידי משנה את האסטרטגיה שלו מקצה לקצה מה יהיה כשהוא יצטרך לקבל החלטות של ראש ממשלה....
דעתי, זה לא שינוי אסטרטגיה, זה היה מלחמה כדי להגיע לתוצאה הזאת.

ההתקפות על תקווה חדשה מהרגע הראשון היו מהצד של בנט, אנחנו הסתכלנו על זה בצורה טבעית,
אבל תקווה חדשה לא רצו שזה ימשיך,
הדרך להפסיק את זה עבר במלחמת נגד שבנט יבין שהוא גם יכול להפסיד כאן.
ברגע שהמטרה הושגה אפשר לחזל"ש.

בסוף, עוד ניסוי גם לקטוף את המבוגר האחראי שהם מפסיקים גם באופן חד-צדדי.

כח הרצון

משתמש מקצוען
הדרך להפסיק את זה עבר במלחמת נגד שבנט יבין שהוא גם יכול להפסיד כאן.
ברגע שהמטרה הושגה אפשר לחזל"ש.
עד כמה שהבנתי דעת הקהל היא דווקא להפך שמי שהפסיד בינתים זה סער ולא בנט
וברגע שהמטרה לא הושגה חיבים לחזל"ש.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אכן!
בסיפור שלו עם בנט זה נראה שוב כמו הילד שהתחיל את המריבה ומהר מאד גילה שהיא יותר כואבת ממה שחשב
איפה ראיתם שתקווה חדשה נפגעה כאן? ממה שאני ראיתי הם אלו שהובילו כל מהלך ובנט נגרר..
אולי פספסתי משהו?
עד כמה שהבנתי דעת הקהל היא דווקא להפך שמי שהפסיד בינתים זה סער ולא בנט
מעניין לדעת איך בדקת את הדעת הקהל

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
סך הכל יונית שאלה אותו על הרבה דברים שהוא לכאורה נכשל בהם בטיפול בקורונה
והוא ענה בצורת "נה נה נה נה נה נה נה" שבמקום להתמקד בהצלחה של מדינת ישראל בחיסונים וכו'
נדמה לי שהנה נה זה חיקוי של יונית עצמה.
ולי נדמה שהוא רמז על פינדרוס שאמר לאבי מימרן שבוע שעבר......

חבר'ה, לא סתם לנחש! אם כוווולם מדברים ע"ז (בעיקר מהציבור הכללי) זה כנראה משהו אחר!
האמת, שלי נראה, ואם הבנתי נכון - זה חיקוי לחיקוי בארץ נהדרת..

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הדבר היחיד שהיה בעייתי בעיני הציבור זה הפרסום ה'סמוי'.
כשצריך להיות בור בעניין כדי להבין שאף אחד בתקווה חדשה לא חשב שאפשר להיות סמוי בעניין הזה כשיש ועדת בחירות שזכותה לקבל כל מידע מכל גוף ציבורי בעניין הבחירות.

אבל בעיני הציבור בהחלט שזה היה בעייתי, אבל היות וקשה לי להאמין שהאסטרטגים שלו טעו בזה, אז כנראה שזה היה חשוב מספיק והיה שווה את ההשלכות.
כל עוד שזה מנוהל ומחושב אז זה רחוק מ'להיות בלחץ'.
התגובות שלו לפרסום, התגובה שלו לציוץ של בנט, היו ממוקדות וענו על כל השאלות, ועל הדרך ירו לו בגבות.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם אפשר להעלות בלי פרשנות מה גפני אמר ואיפה,
אני רואה את הפוליטיקאים מש"ס מגיבים ולא מוצא על מה.
"הספרדים שלומדים אצלנו לא יכולים להצביע ש"ס"
אגב, כל מערכת בחירות הוא טוען זאת מחדש.
1613694491434.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה