קופירייטינג ניתוח קמפיינים לבחירות - לכנסת ה25

מצב
הנושא נעול.

א קאצקער

משתמש רשום
פרסום וקופי
מעבר על כללי האשכול
חשיפה!

למה ב'אגודת ישראל' לא לחוצים מהרעיון של פירוד מ'דגל התורה'?
ולמה ב'דגל התורה' הנושא כמעט ירד מסדר היום?

בכיר ב'דגל התורה' מסביר וחושף את שלש הסיבות מה קרה וממה חוששים:
1. חשש ש'אגודת ישראל' לא תעבור את אחוז החסימה (ואפי' אם כל האשמה תיפול על 'אגודה' תכל'ס כולם מפסידים!).
2. חשש שגם 'דגל' לא יעברו (אם כל הניתוחים, הזליגה לבן גביר אם ירוץ עצמאי מטרידה את שנתם של טובי המוחות).

ועכשיו לרעידת האדמה שמטריפה את דעתם של הקופירייטרים של 'דגל'...

3. המגעים שכבר התחילו להתבשל על איחוד היסטורי בין כלל הפלגים של הציבור החרדי משהו שיתאים לשם המפלגה 'אגודת ישראל'.
באיחוד מדובר להכליל את 'חב"ד' השווים כמנדט וחצי, ה'פלג הירושלמי' השווים כמנדט פלוס ששתיהן כבר הסכימו עקרונית לריצה משותפת באיחוד רוצים לחזור על האיחוד עם 'קהילת הרב מאזוז' השווים חצי מנדט פלוס וכמובן סטא'ז רציני ואחדותי בין כלל החסידיות באופן שלראשונה בהיסטוריה תקבל כל חסידות ייצוג פרלמנטרי (מדובר כנראה ביועצים הפרלמנטרים של הח"כ השייכים גור פרוש ויזניץ ובעלז) המפלגה של כלל ישראל או בקיצור 'אגודת ישראל'!
המקומות במפלגה ישבצו 1.גור 2.פרוש שיקבל תפקיד ויתפטר לנורבגי 3.ויזניץ שיקבל תפקיד ויתפטר לנורבגי 4.בעלזא 5. חב"ד 6.הפלג 7.מאזוז (שגם רלוונטי עם החוק הנורווגי)
מפלגה כזאת מביאה לפחות 5 מנדטים ובקלות! (3 פלוס אגודת ישראל, 1.5 חב"ד, 1+ הפלג, פלוס אנשי הרב מאזוז=5).
וזה בדיוק רעידת האדמה, ולכן לא תשמעו על פיצול.
(פורסם היום בזירת החדשות)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
עוד מקמפיין נעם:
חולצות שחולקו לנוער במחנה הפעילים של הנוער לפני כשבועיים:
IMG_20220114_061936_042.jpg

IMG_20220114_062023_272.jpg
חולצות שנמכרו בכניסה ל"ועידת נעם" (שבהרבה מובנים היתה גם בעצם אירוע פתיחת קמפיין) הגדולה לפני כשבועיים, וגם מחולקות לפעילים.
IMG_20220114_062054_811.jpg

IMG_20220114_062107_214.jpg
וגם שני סטיקרים
IMG_20220114_062418_931.jpg

IMG_20220114_062429_678.jpg

קבצים מצורפים

• IMG_20220114_062054_811.jpg
    IMG_20220114_062054_811.jpg
    1.6 MB · צפיות: 42

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

למי שרוצה, אז הנה ביוטיוב (פתוח בנטפרי)
הערה: ח"כ אבי מעוז, יו"ר נעם - שמדבר בסרטון, היה בעבר מנכ"ל משרד השיכון והבינוי (והתפטר בגלל גירוש גוש קטיף) שעזר הרבה מאוד להתיישבות. לכן - אלו לא רק דיבורים בעלמא...
אני כותב את זה לא כדי לשכנע אתכם :) אלא כדי להסביר, שהרבה דתיים שרואים את הסרטון הזה - מבינים שזה לא רק דיבורים, מה שהופך אותו לאפקטיבי יותר.

נערך לאחרונה ב:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בנועם עובדים ממש כמו פעם, על השטח עם שיירות רכבים שמחלקים מדבקות לילדים נלהבים... או עם שלטים בכל חלון של מצביע...(עברתי ברח' הרוזמרין-הרח' הראשי בגילה בכל בניין יש שלט של נעם באחד החלונות....)...
תכל'ס נראה לי שהם צודקים שהיום אחרי כל המבול האינטרנטי, נמאס מזה לאנשים וישן והטוב מדבר קצת יותר...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ישר כוחם של המנהלים על ניקוי האשכול.
אומנם נמחקה הודעה שלי שבהחלט תואמת לחוקי האשכול - מודעת קמפיין. וכמו שבאמת רואים, @טראמפ-2024 אפילו הגיב לה.
מאחר שאני מניח שזה קרה בטעות, אני מצרף אותה שוב. בלי נדר בהמשך אקפיד יותר על חוקי האשכול.
IMG_20220824_215559_797.jpg

אם זה לא מתאים לחוקי האשכול, אני מתנצל מראש ואשמח לדעת למה.
מצורף גם סרטון חדש של נעם

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
תכל'ס נראה לי שהם צודקים שהיום אחרי כל המבול האינטרנטי, נמאס מזה לאנשים וישן והטוב מדבר קצת יותר...
חוץ מזה זה גורם לשאר הציבור לראות שיש להם תומכים, ולהבין שיש להם סיכוי, דבר חשוב כמו שרואים שמפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה בסקר אחד נופלת לתמיכה אפסית בדר"כ בסקרים הבאים כי אנשים בטוחים שזה אבוד, מה שנעם עושים הוא להראות שיש להם תמיכה רחבה , שבכל מקום שמסתכלים יש אנשים שתומכים בהם, כך שהם לא קוריוז אלא מפלגה חיה וקימת.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
חוץ מזה זה גורם לשאר הציבור לראות שיש להם תומכים, ולהבין שיש להם סיכוי, דבר חשוב כמו שרואים שמפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה בסקר אחד נופלת לתמיכה אפסית בדר"כ בסקרים הבאים כי אנשים בטוחים שזה אבוד, מה שנעם עושים הוא להראות שיש להם תמיכה רחבה , שבכל מקום שמסתכלים יש אנשים שתומכים בהם, כך שהם לא קוריוז אלא מפלגה חיה וקימת.
וגם, פשוט לנעם יש הרבה מאוד מתנדבים שיכולים לעשות את זה... ולא צריך לשלם להם.
נראה לי שכל המפלגות היו רוצות להראות שיש להם אנשי שטח.
ככה השטח חי, נוצרת אווירה... זה תמיד חשוב.
אבל זה הרבה כסף ולא תמיד יעיל.
מתנדבים זה בדרך כלל גם מאוד יעיל, הם עובדים כי מאמינים בזה.

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קצת חומר להשראה למפלגות החרדיות בארץ,
גם קמפיין בחירות בחו"ל זה ליגה אחרת

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
התמונות מודבקות, ככה זה נראה. זה לא תמונה אחת מקיסריה, שרק הוסיפו מאחורה תמונה של מישהו (ברוך גולדשטיין אולי?)
על איזה רקע שיבצו אותם?

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
התמונות מודבקות, ככה זה נראה. זה לא תמונה אחת מקיסריה, שרק הוסיפו מאחורה תמונה של מישהו (ברוך גולדשטיין אולי?)
על איזה רקע שיבצו אותם?
לקמפיין לא צריך בהכרח תמונות אמיתיות, צריך תמונה עם מסר, וכאן המסר עובר. [המסר: נתניהו הוא....]

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
חברי האשכנזים
אפשר ללמוד מאחינו הספרדים איך מנהלים קמפיין
כזה קמפיין ממוקד כמו ש"ס עוד לא ראיתי
והמסרים שלהם אחידים ויציבים
ועולה על כולנה לגנוב את המילה שינוי ולנכס את זה
זה גאוני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה