דרוש מידע ניתוח כפתורים לילד בן 2.4

rabel

משתמש חדש
הבן שלי בן 2.4 סובל מנוזלים באוזניים וירידה משמעותית בשמיעה בעקבות זה ... התוצאה של זה היא כמובן ליקוי בדיבור ועיכוב שפתי די משמעותי. התייעצנו עם רופא מומחה מאד וותיק ומקצועי בתחום ( אחד הרופאים המפורסמים ) והוא טען שבכמות נוזלים כמו שלו - יש סיכוי שזה ייתיבש מעצמו עם הגיל ובעיקר בחודשים הקרובים שזה קיץ.
נתן לנו את ההחלטה אם לנתח כרגע או לחכות כמה חודשים ואז להחליט לפי בדיקת שמיעה חדשה
אני ממש מנסה לברר אם למשהו יש נסיון עם המתנה כזו שהוכיחה את עצמה ואכן הנוזלים עברו בקיץ ולא חזרו שוב בחורף שאחרי וכו ...
באופן רגיל הייתי מחכה בוודאות אבל ההתלבטות במקרה הזה היא בגלל הדיבור וההפסדים שיש לו בינתיים בגן מכל הבחינות עקב השמיעה הירודה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לא מבינה בזה,
אבל אתם יכולים בתהליך די פשוט להוציא קצבת נכות מביטוח לאומי עקב דיבור משובש

reish

משתמש מקצוען
הבן שלי בן 2.4 סובל מנוזלים באוזניים וירידה משמעותית בשמיעה בעקבות זה ... התוצאה של זה היא כמובן ליקוי בדיבור ועיכוב שפתי די משמעותי. התייעצנו עם רופא מומחה מאד וותיק ומקצועי בתחום ( אחד הרופאים המפורסמים ) והוא טען שבכמות נוזלים כמו שלו - יש סיכוי שזה ייתיבש מעצמו עם הגיל ובעיקר בחודשים הקרובים שזה קיץ.
נתן לנו את ההחלטה אם לנתח כרגע או לחכות כמה חודשים ואז להחליט לפי בדיקת שמיעה חדשה
אני ממש מנסה לברר אם למשהו יש נסיון עם המתנה כזו שהוכיחה את עצמה ואכן הנוזלים עברו בקיץ ולא חזרו שוב בחורף שאחרי וכו ...
באופן רגיל הייתי מחכה בוודאות אבל ההתלבטות במקרה הזה היא בגלל הדיבור וההפסדים שיש לו בינתיים בגן מכל הבחינות עקב השמיעה הירודה.
אנחנו חודש לפני הקיץ.
ממליצה לקבוע תור לבדיקת שמיעה למיד אחרי פסח, ואם אין שיפור בשמיעה כדאי לשקול ניתוח.

רפרפת

משתמש פעיל
אני ממליצה כן לנתח,
אם זה משהו מתמשך, והילד בינתיים צובר פערים, חבל על כל יום,
גם אם ישתפר בקיץ, לכאורה לא ימוגר לגמרי, והנטיה תישאר.
כמובן לא כהמלצה רפואית אלא מנסיון.

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלינו ב"ה נמנע ניתוח כפתורים לתינוק ע"י טיפול רפלקסולוגי, שווה לבדוק.
גם אצלנו ל-2 ילדים היה ממש ככה
ממש מומלץ!!!! אם לא יועיל לא יזיק....
כדאי בינתיים לברר על אפשרות לניתוח
מקווה בשבילכם שלא תצטרכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה