עזרה ניתוב מייל בשעות מסוימות.

צנוברית

משתמש פעיל
אני שאלה ,
האם ניתן לנתב את קבלת המיילים בכתובת מייל מסומית לכתובת מייל אחרת בשעות מסוימות בלבד!!
כלומר אולי אנסח את זה אחת או אתן אופציה נוספת :שבשעות מסוימות ,המיילים שישלחו למייל שלי ישלחו בנוסף לעוד כתובת מייל,
למה אני שואלת ? כי הכרתי היום לראשונה את mailtop כדאי להכיר ..
ואני חושבת שזה יכול להיות פתרון מצוין עבורי עבור שעות שהם לא שעות העבודה שלי כאשר אני נעדרת מהבית לזמן ארוך ..
אממה אני לא אתחיל הגיד לאנשים שהחלפתי כתובת מייל ,פשוט בא לי שבשעות מסוימות שאני לא מול המחשב אוכל לקבל מיילים חשובים ..
מה אומרים יש אופציה כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה