נישות באמבטיה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא , יש לך דמוי פרקט בגודל צר ,שממש יכול להתאים לנישות.
ונראות של עץ
הכי צר שאני מכירה זה 7.5 ס"מ, אבל האורך שלו 30. כך שיהיו הרבה חיבורים.
ועדיין 7.5 למסגרת זה רחב מדי לטעמי.
אבל אולי כדאי לבדוק איך אפשר בכ"א

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תשכחי שיש לך היום פרקט קרמיקה בדיוק כמו עץ
הבעיה תהיה עם הסתרת פאות האריח, ז"א כשישימו אריח בצד ימין ואריח בצד שמאל - בחזית נראה את עובי הקרמיקה ולא עץ. צריך פה עבודה של רצף שלא יתעצל לשים חתיכות קטנות של האריח בצדדים ולעשות להם גרונג כך שהקרמיקה תראה כמסגרת עץ.
אגב, את הבעיה הזו תהיה בכל סוג של אריח ולאו דווקא בדמוי עץ, רק שבקרמיקות בגוונים סטנדרטיים יהיה ניתן להשתמש בקנט פטנט דומה לאריח ולייצר ממנו מסגרת שתכסה את פאות האריחים.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה תהיה עם הסתרת פאות האריח, ז"א כשישימו אריח בצד ימין ואריח בצד שמאל - בחזית נראה את עובי הקרמיקה ולא עץ. צריך פה עבודה של רצף שלא יתעצל לשים חתיכות קטנות של האריח בצדדים ולעשות להם גרונג כך שהקרמיקה תראה כמסגרת עץ.
אגב, את הבעיה הזו תהיה בכל סוג של אריח ולאו דווקא בדמוי עץ, רק שבקרמיקות בגוונים סטנדרטיים יהיה ניתן להשתמש בקנט פטנט דומה לאריח ולייצר ממנו מסגרת שתכסה את פאות האריחים.
רצף טוב וסבלן יוכל לעשות גרונג בין הקרמיקה הפנימית לחיצונית
אבל זו עבודה לא קלה...

וגם בדמוי פרקט אפשר לשים קנט חיצוני, פחות יפה אבל אם נניח יש שילוב זהב/ ברונזה זה יכול אפילו להוסיף

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
התמונה ממש מגרה. אבל עוד לא מצאתי מי עושה דבר כזה. וחייבים כבר להחליט...
אם יש למישהי בעל מקצוע/חנות לנישה כזו. אשמח שתיתן את המידע בהקדם.
בתמונה זה נראה חומר פלסטי, אבל את יכולה לעשות את זה בנגרות בעובי פלטה הכי דקה שיש.
אם יש לך נישה מוכנה בקיר- תבקשי מנגר שיכין לך קופסא עם מדפים במידות המדוייקות לנישה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בתמונה זה נראה חומר פלסטי, אבל את יכולה לעשות את זה בנגרות בעובי פלטה הכי דקה שיש.
אם יש לך נישה מוכנה בקיר- תבקשי מנגר שיכין לך קופסא עם מדפים במידות המדוייקות לנישה
אני רוצה שיהיה עמיד במסות של מים ואקנומיקה... לכן הייתי מעדיפה פלסטיק ולא נגרות. השאלה איפה עושים דבר כזה

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה שיהיה עמיד במסות של מים ואקנומיקה... לכן הייתי מעדיפה פלסטיק ולא נגרות. השאלה איפה עושים דבר כזה
זה לא מקום רטוב ממש בכל אופן ולא בתוך חלל רטוב
עץ מלא או מחופה פורמייקה עמידים דיים לכאלו מקומות.

אם בכל אופן את רוצה- אפשר לבדוק במקום שמתעסק עם פרספקס (או אפילו זכוכית חלבית)- אבל נראה לי יצא פחות יפה מעץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה