ניקוי וירוס מכרטיס זיכרון קטן

נ. ה.

משתמש מקצוען
יש דרך קלה ופשוטה לזה?
(לא וירוס קשה, רק הוסיף כמה קבצים מוזרים... אך ברצוני לנקות שיהיה נקי מעכשיו)

תודה רבה!

נ. ה.

משתמש מקצוען
@נ. ה. הוא היה בתוך נגן?
אם כן, אלו לא וירוסים אלא קבצי ספריות של הנגן עצמו
אפשר למחוק אותם ושום דבר לא יקרה אבל זה יחזור כל פעם שיכניסו לנגן
הוא היה בתוך מצלמה,
הוכנס למחשב דרך קורא כרטיסים (שכבר עשה בעיות בעבר... :sne:),
בהתחלה לא היה שום וירוס, לאחר שהוכנס מס' פעמים החלו הבעיות (נוספו קבצים מוזרים וגם נמחקו כמה תמונות...),
אח"כ גם הוכנס דרך נגן למחשב אך כאמור הבעיות היו מלפני כן.
כיון שלא היה שם הרבה דברים חשובים, העתקתי מה שהיה נחוץ ואיתחלתי את הכרטיס,
אך ברצוני כעת לשמור עליו שלא יקרה מה שקרה.

תודה רבה לך @מתכנת חובב !
וחנוכה שמח!

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ממעשה שהיה,
היה לי קורא כרטיסים חדש לגמרי (!) ומסתבר שהבחור מחק לי את כל הקבצים של כל כרטיס שהכנסתי לתוכו,
זרקתי אותו וקניתי חדש של דוקו והשבעתי את המוכר שהקורא הזה לא יעשה בלאגן והבטיח לי שזה מוצר טוב,
ולמעשה הקורא הזה מצויין, 0 תקלות!

נ. ה.

משתמש מקצוען
ממעשה שהיה,
היה לי קורא כרטיסים חדש לגמרי (!) ומסתבר שהבחור מחק לי את כל הקבצים של כל כרטיס שהכנסתי לתוכו,
זרקתי אותו וקניתי חדש של דוקו והשבעתי את המוכר שהקורא הזה לא יעשה בלאגן והבטיח לי שזה מוצר טוב,
ולמעשה הקורא הזה מצויין, 0 תקלות!
תודה רבה לך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה