shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מסכים בכלל, גם דברם שאין תמחור אבל יש שילוט נורמלי על המדפים, וגם יש את המכשירים של הקניה עצמית שאתה יכול להשוות בהם. ברור שיש חסד הוא לא ארגון חסד כשם ש'קרן משנת יוסף' היא אחד ה'קרנות' הכי עשירות במדינה !!! (אם הייתם יודעים כמה מרווחים אנש השיווק שמה הייתם נופלים מהכסא...).

ממש לא, המדפים ביש חסד היו עמוסים לעייפה, והלקוחות כמעט ולא היו.. בכלל אני לא מכיר בכך שהמדפים ריקים, אני מידי שבוע עושה קניה שבועית ביש חסד ולא זכור לי שהייתי צריך לעשות השלמות משמעותיות בחנויות אחרות,
יכול להיות שזה תלוי בסניפים.

לעג לרש, שפעה ברכה ודומיו הם לא שונים בהרבה מבר כל....

ואגב לידיעת הציבור רשת בר כל ונתיב החסד היא הרשת השניה הכי יקרה בישראל, ומקום ראשון במגזר החרדי !!!!!
אני מזמן מחרים את בר כל בהרבה דברים (כגון חד פעמי ועוד...)

ואגב גם על משנת יוסף של חברת קייטי יש לי בטן מלאה על האופן בו הם מוציאים כספים בדרכים שונות ומשונות. (לדוגמא שימו לב שיש מוצרים שנמצאים פעם בחודש, והמטרה שלהם שתזמינו הרבה יותר ממה שאתם צריכים, או כגון החיוב המוזר על החזקת תחנה.)
שמעתי מאדם מכיר את הבעלים של משנ''י שהרווח הנקי של משנ''י בחודש זה 800,000
האם זה מוצדק הלכתית למה שמשנ''י עושים שהם מפילים את כל החנויות עם המחירים שלהם?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הם יכולים לומר שהם יכלו להרוויח מיליון וחצי
ולכן זה "חסד"

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעלים של משנת יוסף
הם באמת מרוחים הון לא קטן
זה שהם מוכרים בזול זה בד''כ מוצרים לבית כגון משחקים ביגוד וכן הלאה שברוב המקרים זה מלאי שחברות רוצים להפטר מהם ומוכרים למשני בזול ובגלל זה המחירים שם יותר זולים
משנ''י לא פראיירים

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
עוד דבר אין במשנת יוסף
החזרת מוצרים!
אלא רק זיכוי לקניות הבאות.....
וגם זה לפעמים בהורדה של 10 - 20 אחוז מהתשלום!
חבר שלי ביקש כסף חזרה אמרו לו בתנאי שאתה נמחק מהמערכות של משנת יוסף לתמיד.......
קניתי לראשונה מצעים בערב פסח ממשנת יוסף והחזרתי אותם במקום. (היו פשוטים מידי) עד שאני לא יערוך קניה לא אקבל את הכסף חזרה? זה יצא לי איזה 300 שח

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לא הבנתי
יש לכם תלונה שהם מוכרים בזול ?

צחיאל

משתמש מקצוען

גונן

משתמש מקצוען
9.6.2023 12:45
מנכ"ל רשת 'אושר עד' עידן גורן ב'דה-מרקר': כיום רק 25% מהלקוחות שלנו הם מהמגזר החרדי. אנחנו לא השתנינו, החילונים פשוט גילו אותנו.

9.6.2023 12:45
עוד מעידן גורן, מנכ"ל 'אושר עד': עליות המחירים של התקופה האחרונה לא היו קורות אם הממשלה לא הייתה מאשרת התייקרות במוצרי מזון מפוקחים.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
זה פשוט...
הקרנות האלה מבקשות מהרשתות הנחה של 11% לפחות!!
(כלומר על כל מאה ש"ח הקרן משלמת לרשת 89 ש"ח)
בלת"ק.
מברור עם חנות המסונפת לטובה וברכה.
רשת מזון מורידה לטובה וברכה 6% בלבד! (לעומת חנויות ביגוד וכדומה שנותנות הנחה ע"ס כ- 10 %)
לכן הבקשה של פותח האשכול מתעצמת לנוכח העובדה שהמחירים בברכל טוב גבוהים בכ-30 אחוז יותר מיש חסד.
ושווה לכולנו לספוג את ה-6% בשביל להכניס את יש חסד לרשימה.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נגמר לי המלח גס בשביל לזרות על הפצעים
אבל אותה חגיגה זה בבית שמש עם "חסדי יעקב" (כל בית כנסת או קהילה עם ....... שלהם) ולזה מתאוסף החנויות לחגיגת ניצול.

לארג'

משתמש מקצוען
הרשת עברה בעלות לאדם מושחת ורע לב, הוא מעלה מחירים לפעמים ב 100%בצורה מניפולטיבית (
הגזמת

אינלי מושג מי הבעלים שם אבל אם אני זוכר נכון הבעלים של נתיב החסד קנה את בר כל
ונתיב החסד-הרשת הפופולארית בבני ברק לא פחות זולה מבר כל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה