שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
תסלחו לי אם זה יהיה ארוך מידי אבל אלו דברים שבאים מדם ליבי וחושבני שראוי להעלות את העניין בבמה חשובה שכזאתי,
ידוע מכבר שרשת בר כל טוב ונתיב החסד מתהדרים ברובם בתואר 'סופרמרקט', אבל המחירים שלהם גבוהים אף יותר ממכולת.
ולא זה מה שמפריע לי (ז'תומרת זה לא הטריח אותי לכתוב). הדבר שקומם אותי במיוחד היתה תקופת הפסח.
כידוע שבחגים יש כל מיני קרנות של חסד שב"ה קמו בשנים האחרונות ומחלקות מאות מליוני שקלים לאברכים ומשפחות ברוכות ילדים (אם זה טובה וברכה עיון הפרשה ועוד...).
אך מסיבה שאינה ברורה האופציה לממש בחנויות המזון היא ברשתות המזון של בר כל נתיב החסד וכיוצ"ב. אך מה שקורה שרשתות מעין אלו שאף פעם לא היו ידועות כזולות במיוחד, מקפיצים את המחירים יותר מהרגיל, ביודעם שהציבור בכיס שלהם,
יצא לי בערב החג להיקלע לרשת יש חסד שלדעת כולם היא מהרשתות הזולות בציבור החרדי, אם לא הזולה ביותר.
והופתעתי לראות שהחנות ריקה כמעט לחלוטין לעומת בר כל העמוס לעייפה, ולקח לי זמן לתפוס, שאנשים לא דורכים שם בערב החד מהסיבה הפשוטה - שלרשת יש חסד אין הסכמים עם עמותות הצדקה.
ומכאן לתמיהה גדולה, מדוע אין הסכמים עם הסופרים הגדולים ???? אני יודע שמי שעומד מאחורי קרן טובה וברכה מגייס חודשי שלמים כספים בחו"ל, לא כדאי להעביר חצי מהמאות מליונים ישירות למנהלי הרשתות הנ"ל (בשיעבודא דר' נתן), ועכשיו ברצינות, להערכתי באותו בסכום שקיבלתי ונאלצתי לממש אותו בבר כל היה מספיק לי לכפול קניות ביש חסד, ולא חבל על מאות המליונים שהולכים לבר כל שעושים עלינו קופה.
ואני לא מדבר על זה ש'בר כל' לא הורידו את מחירי החד פעמי, ושרוב המוצרים בחנות לא מתומחרים כקבוע בחוק (כך שאין אפשרות להשוות בין חברות שונות ושאתה מגיע לקופה בד"כ לא תחזור... בשונה מיש חסד שיש לך מכשיר שבאמצעותו אתה יכול להשוות בין המוצרים).
וחשוב לי להדגיש אין אני בא בטענות של כפיות טובה ח"ו כלפי קרנות החסד שהאנשים מאחורי הקלעים עובדים יומם ולילה כל השנה כדי לגייס את הסכומים האדירים הללו לטובת שבט הלוי - לומדי התורה (ולא רק...) רק חורה לי שבעלי הרשתות שלא חומלות על ציבור בני התורה במשך כל השנה מקבלות את התופינים האלו בערב חג הפסח

המצפה להרמת קרנם של עמלי התורה
אברך פשוט

אשמח לתגובות !!!

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
נתיב החסד מעלה את המחירים יותר מהרגיל? זה כבר ביטול מקח
בבני ברק היא הרשת הפופולארית ביותר.
במודיעין עילית יש ל'בר כל' מונפול לא נתפס, 2 חנויות ברחוב.
לי ספציפית זה מול הבית ומלבד החגים/אין ברירה אני לא דורך שם
אבל ברור שזה פופלארי לאלו שאין להם כוח לסחוב מיש חסד

%;

משתמש פעיל
נתיב החסד מעלה את המחירים יותר מהרגיל? זה כבר ביטול מקח
בבני ברק היא הרשת הפופולארית ביותר.
היא פופולרית בתור מכולת, בגלל פריסת הסניפים והמיקום
מבדיקה שלי רשת יש חסד זולה בהרבה

ולגופו של ענין, להרבה קופות צדקה יש הסכם עם יש חסד והן מחלקות כרטיסים של יש חסד

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהסיבה הזו בדיוק נאלצנו לערוך את הקניות שלנו ברשת הנ"ל, שאת מגיעה לקניות את מבינה לבד למה זה מלא באנ"ש
ועם כל זה יצא לנו שם ייייקקרר והיינו צריכים להוסיף עוד כאלף כשלא קנינו את כל קניית החג
(אני ובעלי היינו בטוחים שנשאר עם עודף בכרטיס להשלמה...היינו בהלם)

הלוואי וזה ישתנה

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גם יש חסד זה לא מי יודע מה...
אין תמחור על המוצרים עצמם,
וכרגע כבר שבוע שבגלל פסח אין תמחור אפי' מתחת למדף!!!
חסרים כמויות של מוצרים יש חברות שלמות כגון טרה שאין להם דריסת רגל שם,
מישהו יכול להסביר למה אין שם שמן זית למאור למשל?
משהו שם השתבש!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
דווקא ראיתי היום (בצפת)
אז כנראה תלוי בסניפים.

אגב, לגבי שמן למאור:
יש סוגי שמן זית רגיל שנמכרים במחיר מוזל של 14.9. וזה מהודר יותר כיוון שראוי לאכילה.

דוצי

משתמש פעיל
גם יש חסד זה לא מי יודע מה...
אין תמחור על המוצרים עצמם,
וכרגע כבר שבוע שבגלל פסח אין תמחור אפי' מתחת למדף!!!
חסרים כמויות של מוצרים יש חברות שלמות כגון טרה שאין להם דריסת רגל שם,
משהו שם השתבש!
בסניף בביתר המצב נורא ואיום!
אתה מסתובב בחנות ואין לך מה לקנות, מדפים ריקים!!
פשוט הזוי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה