דרוש מידע ניו בורן

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היי,
אני צריכה עזרה...
אחותי שגרה בארץ, למזלה ה'טוב', ילדה אתמול בן זכר (לידה ראשונה) בשעה טובה ומוצלחת, ההורים שלו, בבידוד. הוריי בלי יכולת לטוס כי במדינה שלי יש הסגר טוטאלי- אין נכנס ואין יוצא.
באלי לשלוח אליה הבייתה כל מיני דברים שהיא צריכה/תצטרך (טיטולים, מגבונים, בגדים בסיסיים וכו)
איזה אתרים יש כדי לקנות אונליין דברים אלה עם משלוח הבייתה??
איזו חברה של טיטולים טובה יש? מאיפה קונים? וכו..
כל מידע יהיה לי לעזר!!!

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תכנסי לאתר של שילב או סופר פארם
אולי גם לחנות בשם מוצצים-לא יודעת אם יש להם משלוחים

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
תבדקי לפי האיזור שאת רוצה לשלוח אליו

מזל טוב!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה