ניו בורן

Chen eliuhu

משתמש רשום
בהמשך לשיחות הניו בורן...
אז חברתי הטובה ילדה וזו הזדמנות בשבילי להתנסות בפועל לאחר למידה שכוללת
קריאה של חוברת שקניתי מאיזו צלמת+צפיה בהמון המון סירטוני יוטיוב על אומנות ה-posing
מבחינת אביזרים וכו' הייתי שמחה לשמוע מאיפה אני יכולה לרכוש שמיכות רכות ואביזרים משלימים..(הזמנתי מאיביי 3 מוצרים וקבלתי 1...:()
ובכלל כל עיצה תתקבל בברכה..

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
מי אמר שחייבים נוצות ומניפות ופונפונים?
הצלם דנברג העלה פה צילומי ניו בורן יפיפיים הכוללים אביזרים זמינים מכל הבא ליד.
תערכי חיפוש.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
כל אחד והסגנון שלו.

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בדים - מנחלת בנימין
גם בחנויות רגילות יש כל מיני רדידים שאפשר לעטוף בהם את התינוק בצורות שונות.
הזמנה אחרונה שעשיתי מה esty עשו לי ללא תשלום נוסף (זה היה הפתעה ממש) משלוח אקספרס שהגיע פחות משבוע!

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כמו שרבקי כתבה- את יכולה לקנות צעיפים בחנויות רגילות
(אני קניתי אחד ב-20 שקל בגאולה עם פונפונים מסתלסל- מושלם לעטיפת תינוקות)
אביזרים לשיער קניתי בסדקית פרחים לקישוט בגדים וחיברתי לסרט,
יש דברים מהממים בסדקיות.
אבל אם את רוצה כובעים וסטים סרוגים זה אין מנוס אלא לקנות מוכן (אינלי מושג איפה)

אבל את האמת... לדעתי התמונות בלי כל הקישקושים הכי יפות, טיטול ורקע משמיכת קטיפה וזהו זה מושלם.

סטודיו נועה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
גן עדן לצלמי ילדים...

ראיתי חנות ברח' ידידיה פרנקל 36 בת"א של כובעים, צעיפים, קסקטים ועוד אין סוף של אביזרי לבוש וחימום סרוגים לחורף.
נראה לי שהדברים שם לא יקרים ויכולים לשמש כדקורציה לצלמי ילדים.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מכירה אחת שסורגת לבד כאלה דברים לצלמות
פרטים באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה